Sportas. Kazlų Rūdos sporto centrui – solidi sporto rėmimo fondo parama

Pastaraisiais metais Kazlų Rūdos sporte išties daug pozityvių permainų.

Savivaldybės iniciatyvumo dėka mieste gerėja ne tik sporto infrastruktūra: dar praėjusių metų rudenį atidarytas simpatiškas sporto aikštynas, esantis šalia Kazlų Rūdos pradinės mokyklos.

Nedaug beliko laukti ir iki dar vieno sporto aikštyno starto, esančio prie miesto „Saulės“ mokyklos.

Tai šiuolaikinės erdvės futbolui, tinkliniui, krepšiniui, lauko tenisui, lengvajai atletikai. Sportinės veiklos apimtys padidėjo ir Kazlų Rūdos sporto centre.

Dar 2019-ųjų lapkritį duris atvėrė treniruoklių salė. Vos prieš keletą metų atnaujintas ir pats sporto centras.

Paraleliai šių širdį glostančių permainų sporto centras praėjusių metų pabaigoje sulaukė džiugios žinios, kad įstaiga galės įgyvendinti projektą „Sporto inventoriaus ir įrangos įsigijimas neformaliajam sportiniam ugdymui“, kuris bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.

Šio projekto vertė – daugiau nei 13 tūkstančių Eurų. „Įkvėpti judėti“ – štai tokiu devizu bus įgyvendinamas minėtas projektas, tiesiogiai kuruojamas švietimo mainų paramos fondo.  

Kazlų Rūdos sporto centre minėtas projektas palies beveik visas sporto šakas, kultivuojamas įstaigoje. Ir tai apims tiek vaikų, tiek suaugusių sportą.

Projekto įgyvendinimo metu, solidžios paramos sulauks krepšinio mėgėjai – bus įsigyta kokybiškų krepšinio kamuolių ne tik vaikams įprastinių treniruočių metu, bet ir suaugusiems, mėgstantiems krepšinį pažaisti laisvalaikiu, dalyvaujantiems mėgėjiškuose turnyruose, pirmenybėse, taip pat krepšininkams, besikaunantiems aukšto meistriškumo varžybose.

Treniruočių ir varžybinių kamuolių, kito treniravimosi inventoriaus siunta pasieks ir futbolo bendruomenę. Kamuoliai atitiks ir amžiaus kriterijų, ir žaidimo sąlygas (skirtingo dydžio lauko, salės futbolo kamuoliai, – aut. past.).

Treniruoklių salėje artimiausiu metu turėtų pasirodyti ir dar vienas profesionalus bėgimo takelis.

Pamėgtoje miesto žmonių sportavimo erdvėje dar labiau pagerės prieinamumas prie kardiolinijos treniruoklių.

Toje pačioje salėje pasirodys ir kūno kompozicijos analizatorius bei kitas inventorius, kurio paskirtis – stiprinti giliuosius kūno raumenis.

Pastaraisiais metais Kazlų Rūdoje populiarėjančio badmintono sektoriaus laukia badmintono rakečių bei gausi skraidukų siunta.

Nepamiršti ir teniso mėgėjai. Projekto dėka, kokybiškų teniso kamuoliukų ir rakečių papildymas taip pat bus užtikrintas.

Dvikovos sporto šakų atstovams bus pristatytos sportinės aprangos, kuriomis bus galima naudotis ne tik treniruočių procese, bet ir varžybose.

Kazlų Rūdos sporto centro lengvaatlečiams, mokantis specifinių įgūdžių (ieties metimo, rutulio stūmimo ir pan.), bus taip pat galimybė treniruotis pilnaverčiai, naudojantis amžiaus tarpsnį atitinkančiais įrankiais.

Daugiau nei akivaizdu, kad Kazlų Rūdoje sąlygos sportuoti gerėja visapusiškai, lieka tik vienintelė „kliūtis“ – COVID-19…

Viliamės, kad grįžus gyvenimui Lietuvoje į įprastas vėžes, Kazlų Rūdoje visa jėga bus vėl galima nerti į treniruočių ir varžybų sūkurį. Mes, sporto bendruomenė, tos dienos laukiame kaip olimpinių žaidynių…