Sporto centro dziudo imtynininkai iš Vilkaviškio grįžo su apdovanojimais

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai startavo Vilkaviškio rajono atvirame vaikų dziudo imtynių čempionate. Aleksandro Kolkatovo ugdomiems sportininkams tai buvo puiki platforma rengiantis artėjančio Lietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių dziudo čempionato kovoms.

Vilkaviškyje vykusiose varžybose dalyvavo septynių miestų komandos. Be šeimininkų vilkaviškiečių, ant tatamio kovojo Kazlų Rūdos, Marijampolės, Šakių, Jonavos, Kėdainių ir Alytaus rajono sportininkai. Iš viso jėgas išmėgino per šešios dešimtys dziudo imtynininkų. Džiugu pažymėti, kad visi keturi varžybose dalyvavę Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkai grįžo su apdovanojimais.

Mergaičių grupėje, svorio kategorijoje iki 36 kg, pirmąją vietą iškovojo Gerda Degutytė, įveikusi varžoves iš Marijampolės bei Šakių. Berniukų grupėje solidžiausiai pasirodė Simas Beloded. Sporto centro dziudo imtynininkas svorio kategorijoje iki 34 kg pasiekė tris pergales. Jis sugebėjo įveikti visus varžovus anksčiau laiko švariais metimais ir veiksmais parteryje. S.Beloded tapti nugalėtoju nesukliudė ir dvikova su pora metų vyresniu bei sunkesniu varžovu.

Antrąją vietą šiose varžybose iškovojo Titas Dauginas. Jis svorio kategorijoje iki 27 kg įveikė varžovą iš Šakių. Kazlųrūdietis nusileido Kėdainių sportininkui. Prizininkų gretose buvo svorio kategorijoje iki 42 kg Justas Okmantas.

Apibendrindamas Kazlų Rūdos sporto centro dziudo imtynininkų pasirodymą, A.Kolkatovas džiaugėsi, kad nei vienas iš sportininkų nepaliko tatamio kilimo tuščiomis ir visi iškovojo pergalių. Pasak trenerio, šis turnyras kazlųrūdiečiams buvo itin naudingas ne tik varžybinės patirties kaupimo, išmoktų įgūdžių tobulinimo ar žinių atnaujinimo šiame sezone prasme, bet ir sportininkų „apšaudymas“ prieš plaukiant į platesnius vandenis, lapkričio 12-13 d. Kėdainiuose vyksiantį atvirą Lietuvos mokinių jaunių (U-16), jaunučių (U-14) ir vaikų (U-12) dziudo čempionatą.