Startavo Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybės

Šeštadienio pavakare prie starto linijos Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse šiame sezone stojo 9 komandos, kurios keletą mėnesių truksiančiame krepšinio maratone tarpusavyje susigrums dviejų ratų sistema ir 8 pajėgiausios ekipos toliau kovas tęs fronto linijose dėl Didžiosios (ketvirtfinalių nugalėtojos) ar Mažosios (ketvirtfinalius pralaimėjusios komandos) Taurių. Aišku viena, kad šiame sezone turėsime naują čempioną – praėjusių pirmenybių nugalėtojai, Plutiškių krepšininkai, šįmet Kazlų Rūdos krepšinio kuluaruose nepasirodė. Po tarpsezonio metu vykusių „transferų“, vienoms komandoms išnykus, kitoms rekonstravus savas pajėgas, devynios ekipos pirmame ture sužaidė po dvi rungtynes. Visos ture dalyvavusios komandos pasidalino į tris stovyklas – „Atkutę“, „Kvietiškis“ ir „Dalmanta“ nusiskynė po dvi pergales, „Savi“, „Kazlų Riteriai“, „United“ – po vieną, na o „Laukiniams šernams“, „Metalaturgui“ ir „Kažką lankiusiems“ teko atidėti pergalės džiaugsmą kitam turui.

Žvelgiant į šeštadieninių akistatų visumą, apčiuopiamą pažangą lyginant su praėjusiais metais padarė iš moksleivių sukomplektuoti „Kazlų Riteriai“. Praėjusiais metais nemažai džiaugsmo būdavo, jeigu minėtai ekipai pavykdavo pasirinkti dvikovose tiesiog daugiau taškų, pernelyg nesvajojant apie pergalę, o šįmet jau pirmame ture „Kazlų Riteriai“ sugebėjo įveikti „Kažką lankę“ krepšininkus ir labai garbingai sužaidė prieš pajėgią „Kvietiškio“ ekipą, kuriai nusileista vos dviejų taškų skirtumu – 7:9.

Viename iš mačų nustebino ir „Laukiniai šernai“, kuriems ne taip ir daug trūko „nuhakinti“ pergalės kodą akistatoje su po pandeminės pertraukos pasirodžiusiais augalotais „Atkutę“ krepšininkais. Pastarieji kurį laiką atsilikinėjo dvikovos metu ir tik jos pabaigoje sugebėjo išplėšti pergalę vos vieno taško skirtumu – 12:11. Savame stiliuje ir kas gerokai per keturias, kas per penkias dešimtis perkopę „Savi“ krepšininkai, kurie vos vienu taškeliu nusileido, tikėtina šiame sezone turinčiai potencialo aukšta nata finišuoti „Dalmantai“. Dvikova baigėsi rezultatu 7:8. Kaip jau minėta, Savi“ krepšininkai atsigriebė 13:8 įveikdami „Metalaturgą“.

Na, o komandos kurių neminėjome, pirmame ture matyt dar tik apšilinėjo kojas bei rankas ir ko iš jų tikėtis, matysime jau artimiausiu metu. Beje, artimiausias turas numatytas jau šį šeštadienį, gruodžio 3 dieną, 17.00.

Jei žvelgsime į Kazlų Rūdos krepšinio sultyse verdančių krepšininkų individualius pasirodymus, paminėtina, kad po pirmo turo rezultatyviausio krepšininko viršukalnėje šiuo metu figūruoja 14 taškų surinkęs E.Seniūnas („Atkutę“), na ir po 12 taškų per pora dvikovų sukaupę D.Krinickas („United“), E.Besarabovas („Savi“), E.Leskauskas („Dalmanta“).

Tritaškių zonoje karaliauja 6 jų varžovams atseikėjęs D.Krinickas („United“), 5 – E.Seniūnas („Atkutę“), 4 – E.Besarabovas („Savi“). Na, o atšokusių kamuolių medžiojimo instinktus geriausiai kol kas demonstruoja E.Seniūnas (12 atkovotų kamuolių), „Kvietiškio“ krepšininkas G.Stalioraitis (11), po 9 kamuolius sugriebę A.Šneideris („Kažką lankę“), M.Arbataitis („Dalmanta“).