Startavo Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų fizinio aktyvumo varžybos

Vasario 8 dieną startavo Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų nuotolinės fizinio aktyvumo varžybos Sporto centro taurei laimėti.

Mygtuką „dalyvauju“ paspaudė daugiau nei pusė savivaldybės mokyklų. Jose matysime Kazlų Rūdos K.Griniaus gimnazijos, „Saulės“, P.Dovydaičio, „Elmos“ ir pradinės mokyklos bei Plutiškių gimnazijos moksleivius.

Iš viso prie starto linijos stojo per 60 įvairaus mokyklinio amžiaus dalyvių. Varžybos vyksta trijose amžiaus grupėse (7-10, 11-14, 15-19 m., – aut.past.).

Jų programą sudaro trys rungtys – atsilenkimai per 1 minutę, šuoliukai į šalis per 1 minutę ir nueitų žingsnių skaičius, kuris pasiekiamas per visą dieną.

Varžybos, kurių tikslas skatinti moksleivių fizinį aktyvumą karantino laikotarpiu, truks 4 savaites.

Kiekvienos savaitės pabaigoje žinosime aktyviausius dalyvius skirtingose amžiaus grupėse, o po mėnesio turėsime ir visų varžybų ciklo čempionus ir prizininkus.

Taipogi matysime, kurios Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklos aktyviausiai sudalyvaus šiame projekte.

Šiuo metu daugiausia dalyvių delegavo Kazlų Rūdos „Saulės“ mokykla. Šiai minutei jie sudaro vos ne pusę visų varžybose startavusių moksleivių. Antroje pozicijoje aktyvumo atžvilgiu yra Kazlų Rūdos pradinė, trečioje – „Elmos“ mokykla.

Kazlų Rūdos savivaldybės mokyklų moksleivių fizinio aktyvumo mobilizacija prasidėjo, todėl tuo pačiu visiems norime priminti, kad į varžybas galima registruotis bet kada, bet kuriuo metu facebook paskyroje „Kazlų Rūdos Sportas“.

Nuolat registruodamiesi ir papildydami sportuojančių grupes visų varžybų metu, kurios truks iki kovo 7 dienos, Jūs parodysite ne tik tai, kad rūpinatės savimi, bet ir įrodysite, kurioje mokykloje fizinio aktyvumo tradicijos yra geriausios…