Šią vasarą Kazlų Rūdoje pastebimai pagausėjo vaikų sporto vasaros stovyklų.

Dar praėjusį liepos mėnesį Kazlų Rūdos miesto stadione buvo galima pamatyti, kaip keletą savaičių, grupę po grupės tobulinti individualius futbolo įgūdžius mokė mūsų kraštietis Aurimas Tamaliūnas.

Aktyviai ir pats žaidžiantis futbolą šios sporto šakos specialistas ugdo FM „Audros“ futbolininkus, su kuriais turėjo galimybę kartu treniruotis vasaros stovyklų metu ir keletas Kazlų Rūdos futbolininkų.

Rugpjūčio mėnuo taip pat neapsiėjo be futbolo. Praėjusią savaitę stovyklą, truksiančią iki rugpjūčio 14 dienos pradėjo V.Kirtiklio treniruojama Kazlų Rūdos sporto centro 2011 m.g. komanda.

Projektas sėkmingai įgyvendinamas Kazlų Rūdos savivaldybės dėka: jam skirtas finansavimas iš „Vaikų ir jaunimo vasaros poilsio organizavimo projektų rėmimo konkurso“ fondo.

Projekto veiklose numatyta futbolo treniruočių įvairovė, šio žaidimo taktinių užduočių analizės, praktinis jų atlikimas, futbolo konkursai.

Vaikai išmėgina jėgas ir netradiciniame futbolo tinklinyje, taip pat „ragauja“ kitų sporto šakų elementų.

Projekto finansavimo dėka, bus pasipildyta ir būtinuoju sportiniu inventoriumi – futbolo kamuoliais, skirtukais.

Stovyklos programoje numatytos ir edukacinės veiklos aplankant Marijampolės savivaldybės piliakalnius, Palių pažintinį taką, taip pat planuojamos ir draugiškos futbolo varžybos.

Pasak Kazlų Rūdos sporto centro vaikų futbolo specialisto, ši stovykla neabejotinai turėtų atnešti vaikams daug naudos.

Komandai sudarytos visos sąlygos pasirengti rudenį prasidėsiančiuose vaikų futbolo čempionatuose. O jie Kazlų Rūdos sporto centro komandos laukia net du – Pietų Lietuvos regiono futbolo pirmenybės ir LFF organizuojamas „Wellkid lygos“  5×5 vaikų futbolo čempionatas.

Tai ne vienintelis Kazlų Rūdos savivaldybės finansuojamas Kazlų Rūdos sporto centro teiktas projektas.

Jau kitą savaitę prie starto linijos stos į dviejų savaičių maratoną ir įstaigos sveikatingumo grupės sporto trenerės L.Arminienės ugdomi vaikai.

Plačiau apie šios grupės veiklas besibaigiant vasarai, artimiausiu metu. Na, o mes savo ruožtu nuoširdžiai     D Ė K O J A M E     Kazlų Rūdos savivaldybei už sudarytas puikias sąlygas ir galimybes aktyviems, smalsiems, norintiems augti ir tobulėti vaikams.

Vasaros sporto stovyklą pradėjo Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai