Praėjusį šeštadienį Jūrės miestelyje vėl buvo ietys laužomos dėl trofėjų ir įskaitinių taškų Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti tinklinio sektoriuje.

Vienas iš šio miestelio sporto renginių akcentų buvo 2×2 paplūdimio tinklinio turnyras, kuris sulaukė net dešimties komandų dėmesio.

Vietos bendruomenės organizuotas miniturnyras išties nusisekė. Intriguojančių ir permainingų kovų, trukusių nuo ryto iki vakaro netrūko.

Dviženklis komandų skaičius, pagal turnyro nuostatus buvo padalintas į du pogrupius ir juose žaidžiama rato sistema.

Po dvi pajėgiausias pogrupių komandas toliau kovas tęsė pusfinaliuose, finaluose.

Sėkmingiausiai šis turnyras susiklostė „Jamaikos“ tinklininkams, iškovojusiems visas pergales. Nugalėtojų tandemą sudarė Marius Radžiūnas ir Valdas Tomaitis.

Antroji vieta atiteko „Top Sport“ duetui – Matui Marčiulioniui ir Ignui Masioniui. Na, o trečią poziciją iškovojo „Edvis ir draugai“, kurie mažajame finale įveikė „Sūduvą“.

Prizininkų gretose rungtyniavo Lukas Stankevičius ir Edvinas Pusvaškis. Taigi, komanda nugalėtoja už šį etapą gavo 6 taškus („Jamaika“), antrąja vietą iškovojusi ekipa („Top Sport“) – 5 taškus, „Edviui ir draugams“ atiteko 4 taškai, „Sūduvai“ – 3 taškai.

Na, o į turnyro šešetuką patekusios trečiąsias vietas pogrupiuose užėmusios „Spleš“ ir „Garliavos“ ekipos pasidalino po 1,5 taško.

Po dviejų etapų (priminsime, kad pirmasis tinklinio turnyro etapas vyko Plutiškėse liepos 25 dieną, – aut.past.) turnyrinė lentelė yra tokia:

„Jamaika“ – 11 taškų

„Edvis ir draugai“ – 10 taškų

„Top Sport“ – 5 taškai

„Pradedantieji“ – 4 taškai

„Sūduva“ –  3 taškai

„Ataka“ – 3 taškai

„Timpodžiai“ – 2 taškai

„Spleš“ – 1,5 taško

„Garliava“ – 1,5 taško

Vasaros švenčių maratonas tęsiasi – paaiškėjo stipriausios Jūrės miestelio tinklinio komandos
Vasaros švenčių maratonas tęsiasi – paaiškėjo stipriausios Jūrės miestelio tinklinio komandos
Vasaros švenčių maratonas tęsiasi – paaiškėjo stipriausios Jūrės miestelio tinklinio komandos