10-ojoje Antanavo sporto šventėje triumfavo „Išvien“ krepšinio, „ABC“ tinklinio ir „Niekur nežaidę“ futbolo komandos

Šio sezono Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių karuselė įgauna pagreitį. Pačiame vasaros viduryje, liepos 16-ąją, mūsų savivaldybės sporto epicentru buvo Antanavas, kuris minėjo ir gražų jubiliejų. Tai buvo jau dešimtoji vietos bendruomenės organizuojama vasaros sporto šventė. Simboliška, kad jos programą sudarė ir dešimt sporto šakų/rungčių. Tai ir 3×3 krepšinio, 5×5 futbolo, 6×6 tinklinio turnyrai, virvės traukimo, rankos lenkimo, svarmens laikymo, giros rovimo, smiginio varžybos, baudų metimo konkursas. Na, o gausaus sportinio repertuaro savotiška miestelio pažiba – tradicija tampančios žmonų nešimo varžybos.

Šeštadienio popietę Antanavo parko erdvėje rinkosi išties nemenkas žaidimų sporto šakų komandų būrys. 3×3 krepšinio turnyre jėgas išmėginti atnaujintoje krepšinio aikštelėje rengėsi 12 komandų. Futbolo sektoriuje ietis galando septynios Kazlų Rūdos ir aplinkinių savivaldybių ekipos. Na, o tinklinio zonoje 6×6 turnyre susikauti dėl pereinamosios taurės, o tuo pačiu ir pamedžioti taškų dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės, prie starto linijos stojo keturios komandos.

Vos po pirmų sveikinimo žodžių, skelbiančių 10-osios Antanavo vasaros sporto šventės atidarymą, pliūptelėjo gana nemenkas kiekis ledukų pavidalu lietaus, todėl čia pat teko peržiūrėti sporto turnyrų vykdymo scenarijų, pagal kurį krepšinio komandoms teko ieškoti pastogės. Nuspręsta turnyrą vykdyti Kazlų Rūdos sporto centro salėje. Į ją sugužėjo 11 ekipų. Į akimirksniu perkeltą turnyro dislokacijos vietą nesiryžo atvykti tik „Griškabūdžio“ ketveriukė.

Sėkmingiausiai šis turnyras susiklostė ir maksimalus 6 taškų kraitis atiteko Marijampolės „Išvien 2“ ketveriukei, kuriai įkandin sekė antrąja vieta turėjusi tenkintis to paties miesto „Išvien“ komanda. Na, o prizininkų trejetuką užbaigė „Igliaukos“ ekipa, kuri kovoje dėl šios pozicijos mažajame finale buvo įveikusi „Tikslą“. Be jau mūsų išvardintų komandų turnyre varžėsi „Feniksai“, „Outsaideriai“, „Nuo lentos“, „Bombermenai“, „Laipsniai“, „Omega“ ir „Laukiniai šernai“.

Į 6×6 tinklinio turnyro pagrindinį trofėjų, pereinamąją taurę, kaip jau minėjome buvo nusitaikiusios keturios komandos – ne vieną ir ne du dešimtmečius tinklinio vandenyse nardantis „Kauno medikas“, ambicingi „ABC“, „Gerbiamieji“ ir „Pilviškių“ komandos. Geriausiai šis turnyras susiklostė ir 6 taškai į Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės „krepšelį“ įkrito „ABC“ komandai. Ji įveikė visus varžovus. „ABC“ tinklininkai, po permainingos kovos, rezultatu 2:1 pranoko ir „Kauno mediką“, kuriam teko antroji pozicija. Na, o trečiąją vietą iškovojo „Gerbiamieji“.

Futbolo turnyre užfiksuotas taip pat nemenkas komandų būrys iš Kazlų Rūdos, Marijampolės bei Kalvarijos savivaldybių. Tai ir aktyviai tokio pobūdžio futbolo turnyruose dalyvaujantys bei skynusi ne vieną pergalę „Šešupė“, šios šventės šeimininkai „Antanavas“, FK „Kazlų Rūda“, „Katapultos“, „Liūtai“. Šiame turnyre būta ir savotiškos egzotikos. Po komandų pavadinimais „Niekur nežaidę“ ir „Kur tik nežaidę“ buvo galima išvysti ne vieną LFF I lygoje dalyvaujantį Marijampolė City futbolininką. Viena iš šių komandų ir tapo turnyro nugalėtojais. Didžiajame finale dėl nugalėtojo titulo susikibo „Niekur nežaidę“ ir „Šešupė“. „Niekur nežaidę“ laimėjusi rungtynes rezultatu 2:0 iškovojo pirmąją vietą. Kovoje dėl trečios vietos „Kur tik nežaidę“, po pasišaudymo įvarčiais, 4:3 įveikė aikštės šeimininkus „Antanavo“ komandą.

Sekantis turnyras krepšinio ir tinklinio komandų laukia jau šį šeštadienį, liepos 23 d., Plutiškėse. Pradžia numatyta 14.30. Tiek krepšinio, tiek tinklinio sektoriuose turnyrų formatas – 3×3.

Na, o futbolininkai savas sąskaitas suvedinėti artimiausiu metu galės liepos 30 d., Jankuose, kuriuose jų laukia 7×7 futbolo turnyras.

 

Komandų rikiuotė kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės yra tokia:

 

Tinklinis:

 1. „ABC“ – 11 taškų
 2. „Kauno medikas“ – 5 taškai
 3. „RIO“ – 6 taškai
 4. „Top Sportas“ – 4 taškai
 5. „Gerbiamieji“ – 4 taškai
 6. „Jamaika“ – 3 taškai
 7. „Pilviškiai“ – 3 taškai
 8. 10-12 – 1,5 taško
 9. „Olimpiečiai“ – 1,5 taško
 10. „Baranis“ – 0 taškų
 11. „Jūrė“ – 0 taškų

Futbolas:

 1. „Šešupė“ – 11 taškų
 2. „Liūtai“ – 6,5 taškai
 3. „Niekur nežaidę“ – 6 taškai
 4. „Kazlų Rūda“ – 5,5 taškai
 5. „Kur tik nežaidę“ – 4 taškai
 6. „Katapultos“ – 3 taškai
 7. „Antanavas“ – 3 taškai

Krepšinis:

 1. „Išvien 2“ – 6 taškai
 2. „Išvien“ – 5 taškai
 3. „Igliauka“ – 4 taškai
 4. „Tikslas“ – 3 taškai
 5. „Bombermenai“ – 0,75 taško
 6. „Feniksai“ – 0,75 taško
 7. „Laipsniai“ – 0,75 taško
 8. „Laukiniai šernai“ – 0,75 taško
 9. „Outsaideriai“ – 0 taškų
 10. „Nuo lentos“ – 0 taškų
 11. „Omega“ – 0 taškų
 12. „Griškabūdis“ – 0 taškų