„Plutiškių dienų‘ 2022“ krepšinio turnyrą laimėjo „Laipsniai“, tinklinio sektoriuje nugalėtojų laurus nuskynė „Top Sportas“

Vasaros sporto švenčių turnyrai Kazlų Rūdos savivaldybės Taurei laimėti pačiame įkarštyje. Šeštadienį kovų arenų erdvės buvo Plutiškių paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelėse. Visiškai naujoje paplūdimio tinklinio zonoje, tradicinėje „Plutiškių dienų‘ 2022“ vasaros sporto šventėje 3×3 tinklinio turnyre jėgas išmėgino penkios komandos. Taškų medžioklė sėkmingiausiai klostėsi „Top Sporto“ tinklininkams, kurie triumfavo šiame turnyre įveikdami visus varžovus. Minėta komanda sausais rezultatais 2:0 ant menčių paguldė vietos „Senų vilkų“ tinklininkus, dar vos prieš savaitę Antanave vykusio turnyro nugalėtoją „ABC“ trejetuką. Tokiu pat rezultatu buvo nukauta ir „Komanda X“. Turnyro nugalėtojams atkakliausiai dvikova klostėsi su „Jamaikos“ tinklininkais. Juos „Top Sporto“ ekipa palaužė, po permainingos kovos, rezultatu 2:1. Pastarieji tinklininkai 3×3 tinklinio turnyre iškovojo antrąją vietą.

Trečioje pozicijoje liko „ABC“ tinklinio ekipa, kuri iš keturių kovų laimėjo dvi akistatas. Nebuvo nuskriaustos ir prizininkų trejeto paraštėje atsidūrusios „Senų vilkų“ ir „Komandos X“ komandos. Jiems bendroje įskaitoje kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės Taurės atiteko atitinkamai 2 ir 1 taškas.

3×3 krepšinio turnyre prie starto linijos stojo 8 komandos. Deja, jų gretose nebuvo nei vienos aikštės šeimininkų ekipos, tačiau tai varžybinės atmosferos nė kiek negadino, nes permainingų ir atkaklių dvikovų šiame turnyre išties netrūko. Po pirmojo, grupių varžybų etapo, viename pusfinalyje susikovė „Kita dešinė“ ir „Griškabūdis“, kitame pečius surėmė „Bombermenai“ ir „Laipsniai“. Už ketvertuko ribų liko trečiąsias vietas grupėse iškovoję po 1,5 taško pasidaliję „Slovėnija“ ir „Feniksai“. Pergalių turnyre nepavyko iškovoti „Kovidiniams“ bei „Lietuvai“. Reikia pažymėti, kad pastarojoje komandoje rungtyniavo suaugusių varžovų nepabūgę 13-14 metų vaikinukai, kurie kovojo išties pagirtinai ir sugebėjo grupės dvikovose rinkti po 6-7 taškus.

Na, o didžiajame 3×3 krepšinio turnyro finale ietis sukryžiavo pusfinalio barjerus įveikusi „Kita dešinė“ ir „Laipsniai“. Grupės tarpusavio akistatą laimėjusi prieš „Laipsnius“, po permainingos ir atkaklios kovos, „Kita dešinė“ buvo priversta pripažinti varžovų pranašumą ir tenkintis antrąja pozicija turnyre. „Laipsniai“ finalinę dvikovą laimėjo minimalia persvara 17:16. Kovoje dėl trečios vietos „Bombermenai“ darkart susitiko su „Griškabūdžiu“. Grupės akistatą buvo laimėję „Bombermenai“. Istorija pasikartojo kaip ir ankstesniu atveju. „Griškabūdis“ atsirevanšavo varžovams rezultatu 16:11 ir įšoko į prizinį trejetuką.