A.Brokas: „Šiauliai“ – gerai organizuota komanda, tačiau ir mes ne mažiau ambicingi“

Trys iškovoti taškai per dvejas rungtynes ir laukianti kelionė pas vienus lyderių. Tokiu ritmu pastarąją savaitę gyvena į Pirmąją lygą sugrįžę Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai.

Šeštadienį Gedemino Jarmalavičiaus auklėtinių laukia 7 taškus per trejas rungtynes iškovoję „Šiaulių“ futbolininkai.

„Šiauliai“ yra gerai organizuota komanda, greita, viena Pirmos lygos favoričių. Tačiau ir mes esame ne mažiau ambicingi, rodantys charakterį ir atiduodantys daug jėgų tam, kad pasiektumėm pergalę.

Galiu garantuoti, kad jiems lengva nebus“, – sakė „Šilo“ trisdešimtmetis saugas Audrius Brokas.

Šią savaitę Kazlų Rūdos komanda jau žaidė vienas rungtynes ir jas 1:3 pralaimėjo „Panevėžio B“ atstovams. „Šilo“ gretose ir vėl pasižymėjo įvarčių mašina Ričardas Beniušis.

„Pirmajame rungtynių kėlinyje mums buvo itin nepalankios oro sąlygos – kovėmės ne tik su „Panevėžiu“, bet ir su vėju. Po pertraukos pavyko paspausti varžovus, tačiau padarėme dvi šiurkščias klaidas, o tai ir lėmė rungtynių baigtį.

Be to, prieš „Panevėžį B“ žaidėme ne stipriausios sudėties. Labai trūko Justuko (Justo Česnavičiaus), kuris neabejotinai būtų sustiprinęs dešinį puolimo kraštą.

Visi suprantame, kad per daug klydome, jog iškovotumėm pergalę ir į turnyro lentelę įsirašytumėm tris taškus. Esame kažkiek nusivylę, bet tuo pačiu puikiai suprantame, kad sezonas dar nesibaigė“, – kalbėjo A.Brokas.

Prieš šeštadienio rungtynes, kaip ir ankstesniais atvejais, „Šilas“ daugiausiai dėmesio skiria savo žaidimo šlifavimui. Anot komandos žaidėjų, pagrindinis akcentas – kova dėl trijų taškų.

„Žaidžiant su „Šiauliais“ jų tvirtovėje, visų pirma, reikės atidžiai saugoti savo vartus. Tiesiog neturime teisės prarasti koncentracijos ir privalome stengtis kiekviename aikštės centimetre. Jei viską išpildysime – bus ir rezultatas“, – reziumavo A.Brokas.

Rungtynės „Šiauliai“ – „Šilas“ bus žaidžiamos balandžio 10 dieną 14 valandą.