Besibaigiančiame 3×3 krepšinio pirmenybių reguliariajame sezone – pergales skinantys „Kvietiškio“, „Dalmantos“ ir „Savi“ krepšininkai

Praėjusį penktadienį Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybėse iš planuotų aštuonerių buvo sužaistos šešerios rungtynės. Dėl objektyvių priežasčių ture negalėjo pasirodyti reguliaraus sezono lyderiai „Plutiškių“ krepšininkai,  kurių ateinantį savaitgalį laukia tikras krepšinio maratonas – net ketverios baigiamosios reguliaraus sezono rungtynės. Na, o po penktadienį vykusių mačų didžiausią džiaugsmo indeksą  ko gero patyrė „Savi“, „Dalmantos“ ir „Kvietiškio“ ekipos, kurios iškovojo po dvi pergales ir turėjo galimybę pataisyti savo turnyrines lentelės pozicijas.

Pirmajame krepšinio karuselės susitikime „Savi“ antrąkart šiame sezone susitiko su „Kazlų Riteriais“. Po paskutinio pasimatymo su varžovais, kuris vyko visiškai neseniai, „Kazlų Riteriai“ taškų medžioklės rebusą mėgino išspręsti tolimais metimais, tačiau iki rungtynių pabaigos tuomet ‚Savi“ „uždarė“ varžovus ir šventė pergalę.

Tokią pat taktiką „Kazlų Riteriai“ mėgino naudoti ir šįkart. Net 8 iš 9 per rungtynes kauptų taškų „Kazlų Riteriai“ rinko tolimais metimais, tačiau galutinę pergalę vėlgi šventė „Savi“ ekipa. Tiesa, po itin atkaklios kovos. Akistatą iš brandaus amžiaus krepšininkų suburta komanda laimėjo minimalia persvara – 10:9. Pusę komandos taškų pelnė D.Sederevičius (5 taškai). „Kazlų Riteriams“ 4 taškus surinko A.Smailys.

Antrame mače be vieno iš komandos lyderių, P.Dembinsko rungtyniavę „Outsaideriai“ neprilygo „Dalmantos“ krepšininkams. Kur kas daugiau rezultatyviai galinčių užbaigti atakas dalmantiečių ekipoje sunku varžovams buvo tvarkytis su D.Jiezniu ir S.Mocevičium. Laimėjusiai rungtynes rezultatu 12:8 „Dalmantai“ D.Jieznys pelnė 7 taškus. S.Mocevičiaus sąskaitoje buvo 4 taškai. „Outsaideriams“ 6 taškus surinko A.Migliušas.

Toliau krepšinio pusaikštėje akis į akį susikibo „Laukiniai šernai“ ir „Kvietiškis“. Rezultatyviausią šiuo metu krepšininką savo ekipoje turinčio „Kvietiškio“ nepavedė jos lyderis L.Belkevičius. Talkinant ir komandos draugams, kvietiškiečiai po kiek apylygės mačo pradžios pabėgo nuo varžovų ir laimėjo rungtynes rezultatu 19:10. Nugalėtojams L.Belkevičius pelnė 10 taškų. Tiek taškų „Kvietiškis“ rinko tolimais metimais. „Laukiniams šernams“ 4 taškus surinko A.Vosylius.

Krepšinio kovoms persiritus į antrą pusę, jų epicentre „Outsaideriai“ pamėgino reabilituotis prieš „Savi“ krepšininkus. Tolimų metimų pasiutpolkę sušoko M.Kačergis, kuris į varžovų krepšį pataikęs 5 tokius metimus, tame mače surinko daugiau taškų nei per visą savo pasirodymą šiame sezone. Deja, „Outsaideriams“ to neužteko. Mažyčiais žingsneliais prie pergalės nukeliavo „Savi“ krepšininkai, įveikę varžovus dviejų taškų skirtumu – 13:11. Nugalėtojams po 5 taškus pelnė D.Gabuževičius ir E.Besarabovas. „Outsaideriams“ 10 taškų sukrovė M.Kačergis.

Sekančiose rungtynėse „Kvietiškis“ į krepšinio kelionę leidosi su kartais nenuspėjama „Slovėnijos“ ekipa. Vėl kvietiškiečių gretose lyderio savybes demonstravo L.Belkevičius. Šiam atakose talkino ir D.Batutis. Tuo tarpu puolamasis arsenalas „Slovėnijos“ ekipoje rėmėsi ant M.Jurevičiaus pečių. Visus taškus ant „i“ šios komandos krepšininkai mėgino sudėti tolimais metimais. Tačiau šių, pasiekusių tikslą, buvo per mažai. Negelbėjo ir A.Šneiderio 11 atkovotų kamuolių. Kvietiškis iškovojo pergalę rezultatu 11:9. 7 taškus nugalėtojams pelnė L.Belkevičius. „Slovėnijai“ tiek pat jų surinko M.Jurevičius.

Krepšinio turo palydėtuvėse kviestiniai svečiai buvo „Laukiniai šernai“ ir „Dalmanta“. Pastarieji krepšininkai dovanų varžovams nedalijo. Skaičiuojantys taškus ir potencialų varžovą artėjančiuose ketvirtfinaliuose dalmantiečiai neleido „Laukiniams šernams“ suabejoti savo pranašumu ir laimėjo akistatą įtikinamu skirtumu 16:7. 6 taškus „Dalmantai“ pelnė D.Jieznys, po 5 pridėjo M.Martinaitis ir S.Mocevičius. Varžovams po 2 taškus rinko E.Butkus, A.Baranauskas ir A.Vosylius.