Bronzinis „Šilo“ kvapas

Kol „Jonava“ ir „Šiauliai“ aiškinasi, kuriai komandai turėtų atitekti nugalėtojo titulas, Kazlų Rūdos „Šilo“ atstovai smagiai nuo trečiojo laiptelio žiūri žemyn. Kai šį trečiadienį „Panevėžio B“ jaunimas nusileido „Babrungui“, „Šilas“ tapo savo padėties šeimininkais.  

Gedemino Jarmalavičiaus auklėtiniams paskutiniajame ture užtenka lygiųjų išvykoje prieš paskutinę vietą lentelėje užimantį „Kauno Žalgirį B“. Apie tai, ką tyliai viso sezono metu kalbėjo komanda, labai arti realybės…

„Aišku, kad bronzinį kvapą jaučiame (šypsosi). Ypač dabar, kai viskas priklauso tik nuo mūsų. O juk ryte situacija dar buvo kitokia. Nepaisant to, kad mums užtenka taško, į paskutines rungtynes eisime tik laimėti.

Jei atvirai, sezono pradžioje galvojome, kad būsime gerokai žemiau nei esame dabar, bet.. futbolas toks dalykas, kad niekada nežinai, kaip viskas susiklostys. Liko paskutinis žingsnis – reikia vyriškumo vienas kito atžvilgiu, kovoti vienas už kitą ir teigiamas rezultatas bus tiek rungtynėse, tiek turnyrinėje lentelėje“, – dabartinę situaciją apžvelgė Audrius Brokas.

„Viena vertus, bronza atrodo taip arti, bet tuo pačiu – taip toli. Sekmadienis sudėlios visus taškus. Prieš sezoną tikrai niekas negalvojo, kad likus vienam turui turėsime visas galimybes iškovoti medalį.

Man pačiam debiutas Pirmoje lygoje debiutas nekėlė jokio jaudulio. Tiesiog norėjosi pasižiūrėti, kas tai per lyga. Tiesą sakant, dabar galvoju, kad neįveikiamų varžovų šioje lygoje nėra. Liko vienos rungtynės, kuriose turime išeiti į aikštę, negalvoti, kas vyksta aplinkui, atiduoti visas jėgas. Jei turėsime gerą rezultatą, reikės dar gerai žvilgtelėti į lentelę, kad įsitikintumėme, kurią vietą reikia atšvęsti“, – sakė Giedrius Zenkevičius.

„Atvirai pasakius, tikrai nesitikėjau, kad būsime taip aukštai. Gal tos draugiškos rungtynės sezono pradžioje taip nuteikė. Net nežinau. Galvojau, kad gerai būtų patekti į aštuntuką, o dabar kovojame dėl bronzos medalių.

Labai svarbu, kad bronzos likimas jau priklauso tik nuo mūsų. Reikia pasiruošti psichologiškai, žaisti savo žaidimą ir viskas bus gerai“, – komentavo Tadas Kvietkauskas.

Lemiamos Pirmos lygos rungtynės bus žaidžiamos sekmadienį 17:00 valandą. Tuomet bus sudėlioti visi lygos taškai.