Moksleivių futbolo lygoje pergalingai rungtyniauja sporto centro U-13 futbolininkai

Šių metų futbolo sezonas sėkmingai klostosi po ilgesnės pertraukos į kovų areną sugrįžusiems Kazlų Rūdos sporto centro U-13 komandos futbolininkams. Dar ne itin seniai prie šios komandos vairo stojus Dariui Gabuževičiui, Prienų futbolo bendruomenės organizuojamoje Moksleivių futbolo lygoje, 7×7 futbolo formato pirmenybėse kazlųrūdiečiai pasiekė jau antrąją pergalę.

Pirmadienio antroje pusėje sporto centro futbolininkai rungtyniavo su bendraamžiais iš Kaišiadorių. Po ganėtinai atkaklių rungtynių aikštės šeimininkai sugebėjo palaužti varžovus rezultatu 3:0 (0:0). Dubliu mače pasižymėjo Justas Žūkas, įvartį mušė Nauris Lenkaitis.

Pirmame kėlinyje įvarčių pasiekta nebuvo. Aštresnių progų pasižymėti buvo sukūrusios tiek viena, tiek kita komandos. Puikiai tos dienos rungtynėse pasirodęs Kazlų Rūdos vartininkas Rojus Labutis sugebėdavo reaguoti iš varžovų pusės sukuriamų atakų grėsmes ir išsaugoti savuosius vartus „sausus“. Ne kartą solidžiai sužaidė ardydamas varžovų atakas ir Deividas Šafranskis.

Visi trys įvarčiai į kaišiadoriečių vartus sukrito antrajame kėlinyje. Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkai išsiveržė į priekį, kuomet smūgiuotą kamuolį atrėmus svečių komandos vartininkui, antruoju šansu pasinaudojo Nauris Lenkaitis. Prie pat vartininko tūnojęs kazlųrūdietis pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, išvesdamas aikštės šeimininkų komandą į priekį 1:0.

Kazlų Rūdos komandos pranašumą padvigubino kamuolį kontroliavęs ganėtinai iš nemenko atstumo galingai užsimojęs ir pasiuntęs jį į vartų kamputį Justas Žūkas – 2:0. Minėtas futbolininkas savo komandos pranašumą įtvirtino taipogi naudodamasis antruoju šansu. Po sporto centro atliekamo baudos smūgio Kaišiadorių vartininkas atrėmė kamuolį, tačiau čia pat buvęs J.Žūkas nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 3:0.

Artmiausios rungtynės Kazlų Rūdos sporto centro komandai moksleivių futbolo lygoje numatytos jau šį trečiadienį, 17.00. Sporto centro U-13 futbolininkai jėgas išmėgins su ekipa iš Kybartų.