D.Isoda: „Įvarčius mušančiu R.Beniušiu dar džiaugsimės mažiausiai penkerius metus“

Trijų pralaimėjimų seriją išgyvenęs Kazlų Rūdos „Šilas“ praėjusį penktadienį į Marijampolę vyko tik su viena mintimi – pagaliau iškovoti pergalę ir turnyro lentelėje kilti į viršų.

 

Tą padaryti pavyko visiškai užtikrintai, kai antrajame kėlinyje vienas po kito į „Sūduvos B“ vartus sukrito trys įvarčiai. Iškovoti trys taškai komandą pakėlė iki aštuntojo turnyro lentelės laiptelio ir, tikėtina, tai dar ne riba.

 

„Komanda po trejų pralaimėtų rungtynių buvo psichologinėje duobėje, tad smagu, kad pavyko pasiekti pergelę, nes tai suteikė pasitikėjimo visai komandai. Visi tikimės, kad pavyks rinkti taškus ir toliau“, – sakė vienas pergalės kalvių Darius Isoda.

 

D.Isoda, kaip ir būrys dabartinių jo komandos draugų, kažkuriame karjeros etape yra žaidęs Marijampolės „Sūduvoje“, tad natūralu, kad išvykos į Suvalkijos sostinę jiems yra kitokios.

 

„Prieš „Sūduvą B“ papildomų emocijų, kaip ir nesijaučia, bet bent jau aš norėčiau susitikti su pagrindine Sūduvos komanda taurės turnyre ir tikrai eičiau į aikštę su papildoma motyvacija“, – sakė „Šilo“ gynėjas.

 

Kada supratote, kad esate rungtynių prieš „Sūduvą B“ favoritai?

 

Su „Sūduvos B“ komanda žaidėme ir praeitais metais, abu kartus laimėjome, taip pat stebėjome komandos šių metų rezultatus, todėl žinojome, kad esame stripresnė komanda. Aišku, viską reikia įrodinėti aikštelėje. Tai mums pavyko įrodyti.

 

Ričardas Beniušis yra įmušęs visose penkeriose rungtynėse. Kaip įsivaizduoji, kiek metų jis sugebės išlaikyti tokią sportinę formą?

 

Kiek stebiu „Didįjį Beną“ treniruotėse ir varžybose, pastebiu, kad jis vis dar yra pranašesnis už jaunesnius žaidėjus, tai, manau, jo įvarčiais ir žaidimu galėsime mėgautis dar mažiausiai penkerius metus.

 

Šiai dienai, „Šilo“ rezultatas – dvi pergalės, trys pralaimėjimai. Įvertinus tai, kad jau teko žaisti su dviem stipriausiomis lygos komandomis, tai geras ar blogas rezultatas?

 

Jei kas nors būtų paklausę, tik pamačius tvarkaraštį, būčiau sakęs, kad 6 taškai yra neblogas rezultatas, tačiau šiuo metu manau, kad galėjome turėti daugiau.

 

Šį savaitgalį laukia „Žalgirio“ dubleriai. Kur bus akcentai dedami šiose rungtynėse?

 

Kiek stebime „Žalgirio“ dublerių rezultatus, į akis lenda vienas aspektas, kad kiekvienose rungtynėse jie muša daug įvarčių, todėl didžiausią dėmesį turėsime skirti gynybai ir sustabdyti jų puolimą.

 

Nenumaldomai artėja ir pirmos rungtynės Kazlų Rūdoje. Koks didžiausias tokių rungtynių išskirtinumas?

 

Didžiausias pliusas yra savų sirgalių palaikymas, kurių Kazlų Rūdoje tikrai netrūksta. Jie mums suteikia papildomų jėgų. Taip pat žaisti „namuose“ ir ant natūralios žolės visada yra lengviau.