Diskgolfo turnyre „II -oji STIHL DG Taurė‘ 2024“ antrąją vietą iškovojo Arnas Stankevičius

Sekmadienį Kazlų Rūdos miesto parke vyko antrąkart organizuotas diskgolfo turnyras „II-oji STIHL DG Taurė‘ 2024“, kuriame šįmet užfiksuotas rekordinis dalyvių būrys. 18 trasų STIHL Diskgolfo parke tądien pasivaržyti dėl generalinio šio turnyro rėmėjo Mocevičiaus firmos „Ginalas“ įsteigtų simpatiškų prizų iš įvairių šalies regionų varžyboms registravosi 90 dalyvių. Taigi, visos vietos buvo aklinai užpildytos. Vykstant turnyrui gerą pusdienį, ieškotis laikino prieglobsčio artimiausiame miške, pramankštinti sparnelius turėjo čiabuviai paukšteliai. Jų vaidmenį perėmė skersai išilgai, aukštai ir žemai tarp medžių ir šakų skriejantys diskgolfo diskai, ieškantys savųjų inkilų – diskgolfo krepšių.

Džiugu, kad vos antruosius metus bebaigiančiame skaičiuoti Kazlų Rūdos miesto parko erdvėje įsikūrusiame STIHL diskgolfo parke šį žaidimą atranda vis daugiau kazlųrūdiečių. Mūsų žiniomis, ne vienas Kazlų Rūdos krašto šio žaidimo mėgėjas dalyvauja ir įvairiuose Lietuvos turnyruose. Šiose varžybose prie starto linijos įvairiose meistriškumo kategorijose stojo apie 12 kazlųrūdiečių. Du iš jų, M.Martinaitis ir M.Kopūstinskas, jėgas išmėgino tarp aukščiausią reitingą turinčių diskgolfo žaidimo entuziastų grupėje (MPO metrix 900+). Nors į prizininkų gretas jiems prasibrauti nepavyko, tačiau džiugina tas faktas, kad kazlųrūdiečių meistriškumas auga, kurie konkurencingai gali varžytis su pajėgiausiais šalies sportininkais.

Antroje reitingų zonoje (MA3 metrix 825-899) labai nedaug iki nugalėtojo titulo pritrūko Arnui Stankevičiui. Įveikus du ratus, jo užfiksuotas rezultatas buvo „-5“. Tokiu pat rezultatu varžybas baigė ir Rytis Strelkauskas, todėl  pagal varžybų nuostatus, nugalėtojui išaiškinti prireikė įveikti papildomas trasas. Ši lemtinga atkarpa palankiau klostėsi R.Strelkauskui ir Arnas Stankevičius iškovojo aukštą antrąją vietą. Šioje grupėje iš Kazlų Rūdos atstovų varžėsi Edvinas Rutkauskas, Jonas Gruzdys, Vitoldas Jakelaitis.

MA4 metrix iki 824 grupėje iš Kazlų Rūdos diskgolfo mėgėjų geriausiai sekėsi Aivarui Stankevičiui, kuris galutinėje įskaitoje buvo septintas, nors nemažą trasos dalį jis buvo ir pirmaujančiojo trejetuko gretose. Šioje grupėje iš Kazlų Rūdos atstovų taip pat dar dalyvavo Tomas Vaišnora, Rimvydas Petrukaitis, Laurynas Beliauskas, Gytis Rudzevičius.

Moterų grupėje (FA4 metrix iki 699) jėgas išmėgino Erika Stankevičienė, kuri finišavo penktoje pozicijoje.

 

Diskgolfo turnyro “II-oji STIHL DG Taurė” protokolas:

 

https://discgolfmetrix.com/2842110