Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse paaiškėjo pusfinalių poros

Praėjusį savaitgalį sporto centro salėje vyko baigiamieji Kazlų Rūdos atvirų 4×4 tinklinio pirmenybių reguliaraus sezono susitikimai, po kurių paaiškėjo galutinė jose dalyvaujančių komandų rikiuotė, o tuo pačiu ir poros, kurios laužys ietis pusfinaliuose kovojant dėl Didžiosios ir Mažosios Taurės.

Penktadienio vakarą visus galimus turo taškus susirinko Kauno r. „Ežeriečio“ tinklininkai, kurie be didesnio vargo rezultatu 3:0 (25:7, 25:17, 25:5) pranoko „Kazlų Riterius“ ir tokiu pat rezultatu 3:0 (25:12, 25:18, 25:15) įveikė „Mikrą“. Abejuose mačuose naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 21 ir 12 NB sukaupęs I.Matulaitis. Antrosiose turo rungtynėse jis buvo ir rezultatyviausias (17 taškų). Dvikovoje su „Kazlų Riteriais“ daugiausia taškų rinko M.Klimavičius (14 taškų).

Nors ir nepatekusi į atkrintamąsias rungtynes, durimis trinktelėjo tašką iškovojusi paskutinės akistatos paskutiniame sete „Mikro“ tinklinio ekipa. Nors ji ir nusileido rezultatu 1:2 (16:25, 18:25, 26:24) „Kazlų Riteriams“, tačiau saldus kaip medus taškelis įkrito paskutinio seto pabaigoje lemtingą kirtį mostelėjus L.Lukoševičiūtei.

Sekmadieninėse kovose didžiąją taškų dalį susirinko „Vilkaviškio TK“ tinklininkai, kurie pirmame turo mače rezultatu 3:0 (25:15, 27:25, 25:12) įveikė pirmajame ketverte siekusius išsilaikyti „JMB“ tinklininkus. Pastarieji turėjo neblogų šansų nugriebti tašką antrame sete, tačiau to nepavykus padaryti, paskutiniame sete „JMB“ jau nebeatsigavo ir vilkaviškiečiai visai nesunkiai „uždarė rungtynes“. Rezultatyviausias tinklininkas jų gretose buvo 23 taškus pelnęs A.Strakalaitis, naudingiausias – 39 naudingumo balus sukaupęs E.Labašauskas. Dar pora taškų Vilkaviškio ekipa susikrapštė permainingame ir atkakliame mače prieš „ABC“ komandą. Pirmajame sete nusileidę varžovui 20:25, vilkaviškiečiai vos neslystelėjo ir antrame sete. Vargais negalais sėkmingiau sužaidę seto pabaigą ir 27:25 įveikdami „ABC“ Vilkaviškio ekipa rezultatą išlygino – 1:1. Lemiamame sete situaciją jau daugiau kontroliavo vieni iš pirmenybių lyderių, kurie laimėjo setą 25:15, o rungtynes 2:1 ir bendroje įskaitoje finišavo antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Vilkaviškio ekipa reguliariajame sezone iškovojo visas pergales, tačiau trejuose mačuose tai padarė minimalia persvara 2:1, o tai reiškia, kad prarado 3 taškus. Šioje vietoje geriau sekėsi Marijampolės „Majamiui“, kuris patyręs vieną pralaimėjimą 1:2, kituose mačuose taškų nebarstė ir galutinėje įskaitoje tapo reguliaraus sezono nugalėtojais. Na, o grįžtant į Vilkaviškio rungtynes su „ABC“, nugalėtojų gretose vėl dominavo tas pats tandemas  – A.Strakalaitis surinko 25 taškus, E.Labašauskas  – 30 naudingumo balų.

„ABC“ tinklininkų laimikis tądien buvo 4 taškai. Vieną iš jų susikrapščius prieš vilkaviškiečius, kitus tris taškus jie susimedžiojo už pirmojo ketverto ribos palikdami „JMB“ tinklininkus. „ABC“ šventė pergalę laimėdami setus 25:19, 25:21, 25:22. Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo 18 taškų surinkęs R.Garkauskas, naudingiausias buvo 26 NB sukaupęs D.Naujokas, blokavęs net 11 varžovų kamuolių.

Pasibaigus reguliaraus sezono kovoms, jau ateinantį savaitgalį vyks pusfinaliai. Penktadienio vakarą nuo 19.00 vyks pusfinaliai dėl Mažosios Taurės, kuriuose susikirs „JMB“ su „Kazlų Riterių“ bei „Majamio šaikos“ su „Tornado“ interesais. Sekmadienio vidurdienį, 12.00 susikaus pirmojo turnyrinės lentelės ketverto dalyviai dėl Didžiosios Taurės: „Majamis“ su „Ežeriečiu“ ir „Vilkaviškio TK“ su „ABC“.

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika 04 19,21