Diskgolfo turnyre „Sporto centro Taurei laimėti“ triumfavo M.Martinaitis ir R.Jasiliūnas

Dar vasaros pirmoje pusėje Kazlų Rūdos miesto parke, ne vienam kulniuojančiam jo vingriais takeliais buvo smalsu sužinoti, kas per naujovė vėlek diegiama mūsų krašte: kam bus skirti įvairiuose parko taškuose greičiau nei vasariniai grybai dygstantys „krepšiai“, o netoliese jų klojamos į parko paklotą įsisukusios, po keletą kvadratinių metrų ploto užimančios, medinės, dirbtine žole padengtos „platformos“. Daugiau aiškumo atsirado, kuomet tie patys praeiviai išvydo NSO (neatpažintus skraidančius objektus,  – aut.past.) – įvairiomis kryptimis, atstumais ir dar įvairesniais aukščiais skraidančius, po parką „besiblaškančių“ žmonių paleistus diskus, kurie zujo aplink įbetonuotus krepšius, trūks plyš stengdamiesi įskristi į juos kaip bitės į avilių lakas. Visas šis reiškinys netrukus įgavo konkretų pavidalą. Parko krepšiai, platformos – paleidimo aikštelės buvo pavadinti STIHL Diskgolfo parku. Dar liepos 6-ąją buvo surengtos ir pirmosios parodomosios varžybos, į kurias sugužėjo per 80 šios populiarėjančios ir besivystančios sporto šakos entuziastų iš įvairių šalies kampelių. Pirmąkart jose jėgas išmėgino ir pirmą krikštą patyrė ir grupelė kazlųrūdiečių.

Kaip parodė pastarųjų poros mėnesių praktika, jie neapsiribojo tik dalyvavimu varžybose ir mūsų žiniomis, STIHL Diskgolfo parkas vis daugiau tapo mėgiama vieta aktyviai leisti laisvalaikį dar kartą ir dar kartą mėginant įveikti įrengtas trasas.

Su šia intencija susiformavusiam žaidėjų branduoliui buvo suorganizuotas ir turnyras „Kazlų Rūdos sporto centro Taurei laimėti“. Tik Kazlų Rūdos krašto žmonėms skirtose varžybose sekmadienį  nuo vidurdienio prie starto linijos stojo 9 Diskgolfo žaidimo mėgėjai. Vinguriuodami STIHL Diskgolfo trasomis, kurių būta 18, varžybų dalyviai pagal galimybes stengėsi atlikdami kuo mažiau metimų pataikyti į kiekvienos trasos gale pastatytus krepšius. Konkurencijos ir atkaklios kovos būta išties nemažai. Du turnyro dalyviai  – Mantas Martinaitis ir Robertas Jasiliūnas surinko tiek pat taškų, po +13. Turnyro organizatorių sprendimu, abu dalyviai buvo paskelbti nugalėtojais ir apdovanoti „Kazlų Rūdos sporto centro Taurėmis“ bei medaliais. Antroji vieta atiteko +19 taškų surinkusiam Nerijui Guzaičiui. Prizininkų trejete buvo ir vyriausias šio turnyro dalyvis Justinas Kazla. Jis nuo artimiausio varžovo atsiliko vos 1 tašku. J.Kazlos rezultatas – +20 taškų. Šis azartiškas, įtraukiantis žaidimas neabejotinai turės tęsinį. Užkulisiai kalbama, kad neužilgo kursis Kazlų Rūdos Diskgolfo lyga, kuri bus orientuota į Kazlų Rūdos krašto žmones, į savo verpetą įtrauksianti galbūt ir ne vieną dešimtį norinčių išmokti šio žaidimo entuziastų…