Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ įveikė vienus iš KAFF III lygos lyderių

KAFF III lygos futbolo pirmenybėse sekmadienio popietę pergale nudžiugino Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai, sugebėję įveikti vienus iš dabartinių jų lyderių Kauno „Šturmo“ vienuolikę. Pirmajame rate nusileidę varžovams rezultatu 0:3, atsakomosiose rungtynėse, vykusiose Kazlų Rūdos miesto stadione, aikštės šeimininkai atsirevanšavo 1:0 ir taip komplikavo varžovų galimybes kovoti dėl šio sezono nugalėtojų titulo. Kauno futbolininkai po dešimties rungtynių prieš lyderiaujančią Prienų „Nemuno“ komandą šiuo metu turi 5 taškų deficitą.

Rungtynės Kazlų Rūdoje prasidėjo kiek aktyvesniu svečių komandos žaidimu, dažnesniais „Šturmo“ futbolininkų vizitais „Kazlų Rūdos“ aikštės pusėje, tačiau „lauknešėlio“ pirmi sulaukė Kauno ekipa. Jau pirmasis epizodas prie jų vartų virto Kazlų Rūdos komandos puikiu įvarčiu. 9-ąją minutę kamuolį kontroliavęs T.Leimonas sugebėjo iš baudos aikštės prieigų puikiu smūgiu pasiųsti jį į tolimą varžovų vartų kampą ir taip išvesti aikštės šeimininkų komandą į priekį 1:0.

Į tokį akibrokštą Kauno futbolininkai mėgino atsakyti 17-ąją minutę, kuomet vienos iš rezgamų atakų metu varžovui susikūrus galimybės smūgiuoti, kamuolį iš pradžių D.Besarabovas. Čia pat „Šturmo“ futbolininkams pasitaikė galimybė kartoti smūgį, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Kauno komanda pirmame kėlinyje ir toliau kiek daugiau dominavo, turėjo susikūrę keletą standartinių situacijų – kampinių, baudos smūgių, tačiau didesnės grėsmės „Kazlų Rūdos“ vartams tai nesukėlė. Aikštės šeimininkai gana patikimai gynėsi ir atvirų įvartinių situacijų išvengė. Vienas aštresnių epizodų pirmame kėlinyje buvo užfiksuotas 24-ąją minutę, kuomet praslydus kamuoliui pro Kazlų Rūdos komandos gynėjus, šis akimirkai atsidūrė prie „Šturmo“ futbolininko kojų, tačiau nuslydus kamuoliui ir nuo jo kojų paskutinę akimirką už galinės linijos jį nukreipė šalia buvęs D.Kazlauskas. Dar didesnės galimybės svečių futbolininkams buvo pasitaikiusios išlyginti rezultatą jau paskutinėmis pirmo kėlinio sekundėmis, kuomet po skersuoto kamuolio, siunčiamo į baudos aikštę, joje į kamuolį nepataikė varžovų futbolininkas ir abi komandos išėjo ilsėtis pirmaujant Kazlų Rūdos komandai minimalia persvara.

Antrąjį kėlinį aštresniais epizodais pradėjo Kazlų Rūdos komandos futbolininkai. 51-ąją minutę, po kamuolio perdavimo iš aikštės gilumos, prie pat Kauno komandos baudos aikštės galingai užsimojo T.Raštutis, tačiau kamuolys skriejo šiek tiek virš vartų. Po keletos minučių kiek netikėtą smūgį taipogi iš baudos aikštės prieigų atliko kamuolį gavęs D.Andreikėnas. Pasidarbuoti teko „Šturmo“ vartus sergėjusiam G.Urbonavičiui, kuris nukreipė kamuolį už galinės linijos.

Dar vienas įstabesnis epizodas užfiksuotas 70-ąją minutę. Aikštės šeimininkams lankantis varžovų aikštės pusėje, po T.Raštučio perdavimo R.Gruzdžiui ir šio kamuolio „atmetimo“ kiek atgal M.Raulynaičiui, pastarojo smūgiuotas kamuolys skriejo virš svečių komandos vartų.

Savo ruožtu, savų argumentų atakose turėjo ir „Šturmo“ futbolininkai. 72-ąją minutę varžovams kontroliuojant kamuolį, dešiniame Kazlų Rūdos komandos krašte buvo pralaužta gynyba ir vienas iš Kauno komandos futbolininkų nieko nelaukdamas atliko perdavimą komandos kolegai į baudos aikštę, tačiau joje smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Gelbėtis rungtynėse ir taip nusikrapštyti bent tašką „Šturmas“ turėjo galimybę jau pačioje rungtynių pabaigoje. Tuomet, po keliamo kampinio prie Kazlų Rūdos komandos vartų, baudos aikštėje buvo kilusi tam tikra sumaištis, kai kamuolys atsimušdavo tai į vieną, tai į kitą futbolininką ir laimei šis chaosas sėkmingai baigėsi aikštės šeimininkams, kurie brūkšteldami į turnyrinę lentelę tris taškus, šiame sezone iškovojo ketvirtą pergalę.