Du kartus pirmavęs „Kazlų Rūda-Švyturys“ nusileido „Sveikatos“ dubleriams

Pirmadienio vakarą trečiąsias KAFF-MAFF III lygos rungtynes sužaidė Vytauto Braškaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai. Turo varžovais buvo Kybartų „Sveikatos B“ vienuolikė.

Du kartus pirmavusiems rungtynėse aikštės šeimininkams iškovoti pergalės nepavyko. Svečiai ne tik spėdavo išlyginti rezultatą, bet ir paskutinėmis dvikovos minutėmis išplėšė pergalę. Akistata baigėsi rezultatu 2:3 (1:0). Įvarčius į varžovų vartus mušė Mantas Gudelevičius ir Kristupas Besarabovas.

Pirmojo kėlinio pirmomis minutėmis kiek aktyvesnių veiksmų puolime mėgino imtis svečiai, tačiau pirmieji erdvę smūgiavimui susikūrė „Kazlų Rūdos-Švyturio“ futbolininkai. 10-ąją minutę iš baudos aikštės prieigų kamuolį vartų link siuntė A.Lukšys. Tiesa, smūgis nebuvo itin stiprus ir varžovų vartininkas kamuolį sugavo.

Dar viena prošvaistė atakoje iš aikštės šeimininkų pusės buvo užfiksuota jau kėliniui perkopus į antrą pusę. Tuomet po D.Plečkaičio iš kairio krašto skersuotą kamuolį galva mėgino smūgiuoti E.Kaptainis, tačiau kamuolys liko aikštėje.

Kybartų futbolininkai mėgindavo ieškoti savų argumentų puolime, pereidami į greitas kontroatakas, tačiau iš esmės didesnių grėsmių Kazlų Rūdos komandos vartų saugumui nesukėlė. Nors atakų gausa, besibaigiančių smūgiu į vartus nei viena komanda pasigirti negalėjo, tačiau sužaidus kiek pusvalandį, aikštės šeimininkai sugebėjo išsiveržti į priekį.

34-ąją minutę kamuoliui keliaujant įvairiomis trajektorijomis kybartiškių baudos aikštėje, „prisišaudė“ Mantas Gudelevičius, kuris pasiuntė kamuolį į „Sveikatos B“ vartų tinklą – 1:0.

Svečiai į tai atsakė gana pavojingu epizodu jau besibaigiant pirmam kėliniui, kuomet atakos smaigalyje atsidūręs baudos aikštėje A.Zdanavičius užsikirto kamuolį, smūgiavo į artimą kampą, tačiau „Kazlų Rūdos-Švyturio“ vartus sergėjęs Ž.Mažeika kamuolį atrėmė.

Didysis rungtynių trileris rutuliojosi antroje akistatos dalyje. Pirmomis jo minutėmis vėl aktyvesni aikštėje buvo kybartiškiai, kurie žūtbūt stengėsi rezultatą išlyginti. Jau pirmomis jo minutėmis „Sveikata B“ vos to nepadarė, kai į baudos aikštę vos įsiveržęs varžovas siuntė kamuolį į Kazlų Rūdos komandos vartus, tačiau Ž.Mažeika jį numušė, kuris nuo virpsto nuriedėjo už galinės linijos.

Minimali aikštės šeimininkų persvara laikėsi iki antrojo kėlinio vidurio. Tuomet, po baudos smūgio, atliekamo iš kairio krašto, į baudos aikštę atskriejęs kamuolys po kelių rikošetų, nuo D.Vaičaičio įskriejo į aikštės šeimininkų vartus – 1:1.

Pernelyg ilgai svečiai nedžiūgavo. Itin gražų įvartį 73-ąją rungtynių minutę mušė Kristupas Besarabovas. Tiesa, viskas tvykstelėjo kiek netikėtai. Iš baudos aikštės prieigų vartų link kamuolį pradžioje siuntė E.Kaptainis, šis atsimušė į K.Besarabovą ir pastarasis futbolininkas apsisukdamas taip mostelėjo, kad kamuolys skriejo į viršutinį varžovų vartų kampą – 2:1.

Deja, džiaugsmo pliūpsnis netrukus perėjo vėl į varžovų stovyklą. 80-ąją rungtynių minutę į „Kazlų Rūdos-Švyturio“ vartus buvo skirtas 11 m baudinys, kurį realizavo Jaunius Mikalauskas – 2:2.

Rungtynėms skaičiuojant paskutinę dekadą veiksmas keldavosi tai prie vienų, tai prie kitų vartų. Vis dėlto fortūna buvo ne Kazlų Rūdos komandos pusėje. 86-ąją, po komandos draugo trumpo perdavimo, baudos aikštėje A.Alavičius pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, išvesdamas priekin varžovus 2:3. Deja, paskutinėmis dvikovos minutėmis „Kazlų Rūdai-Švyturiui“ išsigelbėti nepavyko ir Kybartų futbolininkai išsivežė tris taškus.