Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkų kelionė Hegelmann LFF Taurės turnyre baigėsi aštuntfinalyje

Trečiadienio vakarą Kazlų Rūdoje Hegelmann LFF taurės turnyro aštuntfinalio mače Pirmoje lygoje rungtyniaujantys „Šilo“ futbolininkai pamėgino įkąsti „A“ lygoje rungtyniaujančiai, šiuo metu penktoje pozicijoje žengiančiai Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipai.

Deja, to padaryti nepavyko. Varžovai pranoko meistriškumu Kazlų Rūdos komandą ir išsivežė pergalę laimėdami rungtynes rezultatu 4:0 (2:0).

Paraišką Hegelmann LFF Taurės ketvirtfinaliui Kauno rajono futbolininkai pradėjo pildyti nuo pat pirmų dvikovos minučių. Aikštės šeimininkams teko galvoti apie gynybą ir tikėtis turiningų veiksmų puolime kontroatakose.

„Hegelmann Litauen“ dominavo tiek kamuolio kontrolėje, tiek atakų aštrumo kūrime. Pirmoji aikštės šeimininkų klaida gynyboje 8-ąją rungtynių minutę kainavo įvartį. Nepataikius į baudos aikštėn atskriejusį kamuolį, šis atsidūrė prie N.Petkevičiaus kojų, kuris pasiuntė kamuolį į G.Zenkevičiaus ginamų vartų tinklą – 0:1.

Po poros minučių, keliant kampinį prie „Šilo“ vartų, vėl nišą kamuolio smūgiavimui į vartus surado N.Petkevičius, kuris savo komandos pranašumą padvigubino – 0:2.

Svečių futbolininkai kontroliavo situaciją ir vėlesnėmis minutėmis. Po eilės greitų perdavimų baudos aikštės prieigose, 15-ąją minutę galingai užsimojo vienas iš Kauno rajono futbolininkų. Tuomet pasidarbuoti teko G.Zenkevičiui, kuris kamuolį numušė.

Pirmame kėlinyje buvo mėginimų pabėgti į greitas kontroatakas ir „Šilo“ futbolininkams, tačiau jos užgesdavo nespėjus užbaigti atakų smūgiais kamuolį siunčiant į varžovų vartus.

Negana to, nemalonus incidentas Kazlų Rūdos komandos stovykloje užfiksuotas kėlinio viduryje, kuomet aikštelę buvo priverstas dėl traumos palikti Tadas Kvietkauskas.

Antroje kėlinio pusėje „Hegelmann Litauen“ futbolininkai toliau išliko aktyvesni. 38-ąją minutę G.Zenkevičiui teko gerokai pasidarbuoti, kuomet vos iš kelių metrų atstumo kamuolį mėgino pasiųsti varžovų futbolininkas, tačiau „Šilo“ vartininkas sugebėjo jį numušti, o vėlesnėmis akimirkomis kito varžovo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Šviesos blyksniai iš „Šilo“ komandos pusės plūstelėjo kėlinio pabaigoje. 45-ąją minutę, po I.Tsyvilka skersuoto kamuolio, galva pro varžovą į vartų kampą kamuolį nukreipė R.Beniušis, tačiau vartininkas jį sugavo.

Na, o sekančiame epizode mostelėjo baudos aikštės dešinėje zonoje kamuolį gavęs A.Brokas. „Hegelmann Litauen“ vartininkas I.Plūkas ne be vargo kamuolį numušė.

Per pirmas dešimt antrojo kėlinio minučių varžovai pasižymėjo vėl du kartus, nors galėjo tai padaryti ir triskart. 51-ąją minutę baudos aikštėje su kamuoliu buvo pargriautas varžovų futbolininkas ir skirtas 11 m baudinys, tačiau A.Raginio smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Po keletos minučių minėtas „Hegelmann Litauen“ futbolininkas reabilitavosi. Svečių rezgamos atakos pabaigoje, A.Raginio iš baudos aikštės prieigų smūgiuotas kamuolys suspurdėjo Kazlų Rūdos komandos vartų tinkle – 0:3.

56-ąją minutę G.Zenkevičius buvo priverstas vėl traukti kamuolį iš vartų tinklo. Po eilės perdavimų baudos aikštėje, ataką sėkmingai užbaigė R.Krušnauskas – 0:4.

Per likusį rungtynių gerą pusvalandį daugiau nei viena komanda nepasižymėjo. Arti garbės įvarčio „Šilo“ futbolininkai buvo 75-ąją minutę. Lankantis varžovų aikštės pusėje galingai užsimojo jos prieigose A.Brokas, tačiau kamuolys pataikė į vartų skersinį.

Na, o paskutinės rungtynių aštrios atakos autoriumi buvo Kauno rajono komandos futbolininkas V.Armanavičius. Po komandos draugo perdavimo iš baudos aikštės prieigų jo smūgiuotas kamuolys skriejo į „Šilo“ vartų plotą, tačiau G.Zenkevičius puikiai sureagavo ir kamuolį numušė.

Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpuko garsas, konstatavęs faktą, kad ketvirtfinalio Hegelmann LFF Taurės etape – Kauno rajono „Hegelmann Litauen“.

„Šilo“ gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius, Darius Isoda, Audrius Račkus (60‘ Andrius Lekeckas), Haroldas Serbenta, Ilya Tsyvilka, Tadas Kvietkauskas (25‘ Nedas Labukas), Mindaugas Minevičius, Deividas Karpavičius (42‘ Justas Česnavičius), Ramūnas Mačežinskas, Ričardas Beniušis (60‘ Artiom Spelman), Ignas Raštutis (38‘ Audrius Brokas).