Tikra įvarčių liūtimi šeštadienio pavakare Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai „pavaišino“ Alytaus „Vidzgirį“.

Dzūkijos sostinės futbolininkai buvo įveikti… 18:1 (7:0)!

Net 7 įvarčius varžovams atseikėjo Ričardas Beniušis, 4 tiksliais smūgiais pasižymėjo Mindaugas Minevičius, 3 kartus alytiškių vartininką nuginklavo Artiom Spelman, 2 kartus – Audrius Brokas, po kartą pasižymėjo Darius Isoda ir Ramūnas Mačežinskas.

Alytiškių vartai „įvarčių gaudyklės“ savybėmis pasižymėjo jau sužaidus pirmo kėlinio pirmą pusę. Jau tuomet „Šilo“ komanda pirmavo 5:0.

„Vidzgirio“ vartų sušaudymą dar 5-ąją minutę pradėjo, po R.Mačežinsko perdavimo, baudos aikštėje kamuolį gavęs A.Brokas – 1:0.

„Šilo“ saugas darkart tiksliu smūgiu galva, po D.Omilevičiaus skersuoto kamuolio, pasiuntė jį 11-ąją minutę – 2:0.

Čia pat, 13-ąją minutę taip pat smūgiuodamas galva kamuolį vartų tinkle paliko R.Beniušis – 3:0. Tai jis padarė po A.Broko skersuoto kamuolio.

Mušamo įvarčio skoniu mėgavosi ir „Šilo“ gynėjas D.Isoda. 19-ąją minutę baudos aikštėje jo smūgiuotas kamuolys taip pat suspurdėjo alytiškių vartų tinkle – 4:0.

22-ąją minutę Kazlų Rūdos komandai surengus pavyzdinę ataką, po eilės perdavimų ir A.Broko skersuoto kamuolio, jį į vartus nukreipė vėl R.Beniušis – 5:0.

„Šilas“ varžovų negailėjo. 34-ąją minutę, po R.Beniušio perdavimo, pažeme lėkusį kamuolį į vartus nukreipė R.Mačežinskas – 6:0. Na, o po trijų minučių atokvėpio Alytaus komandos vartininkas kamuolį traukė iš vartų tinklo po R.Beniušio tikslaus smūgio – 7:0.

Antrajame kėlinyje įvarčių kanonada dar labiau suintensyvėjo. Svečių vartų tinklą draskyti 50-ąją minutę pradėjo R.Beniušis.

Varžovams sužaidus baudos aikštėje ranka buvo skirtas 11 m baudinys. Jį „Šilo“ rezultatyviausias futbolininkas realizavo – 8:0.

Po poros minučių, A.Brokui keliant kampinį nuo jo gairelės, baudos aikštėje atskriejusį kamuolį arčiau vartų R.Beniušiui nukreipė D.Isoda. „Šilo“ atakų lyderiui beliko tik nukreipti kamuolį į vartus – 9:0.

Jubiliejinį 10-ąjį įvartį 62-ąją minutę mušė po keitimo aikštėje pasirodęs A.Spelman. Po dar poros tikslių A.Spelman ir R.Beniušio atakų rezultatas buvo jau 12:0, o rungtyniauti buvo likę daugiau nei pusę kėlinio.

65-ąją minutę pelnyti garbės įvartį pavyko alytiškiams. Po komandos draugo perdavimo A.Žigo kaire koja gana galingai smūgiuotas kamuolys skriejo į patį vartų kamputį – 12:1.

Į tai Kazlų Rūdos komandos futbolininkai atsakė dar 6 įvarčiais. Net keturis iš jų mušė Mindaugas Minevičius.

Šis „Šilo“ futbolininkas ir padėjo tašką rungtynėse. 90-ąją minutę, po jo tiksliai užbaigtos atakos užfiksuotas grandiozinis rungtynių rezultatas – 18:1! Tai “Šilui” buvo jau aštunta iškovota pergalė iš devynių galimų.

“Šilo” gretose rungtyniavo: Giedrius Zenkevičius (46’ Modestas Kulikauskas), Darius Isoda, Gytis Urba (46’ Fiodoras Petrovas), Audrius Račkus (56’ Karolis Raškauskas), Haroldas Serbenta, Tadas Kvietkauskas, Džiugas Omilevičius, Audrius Brokas (60’ Airidas Sidaravičius), Ramūnas Mačežinskas (46’ Artiom Spelman), Ričardas Beniušis, Mindaugas Minevičius.