Futbolas. Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai dar kartą įveikė Alytaus „Dainavos“ dublerius

Po kluptelėjimo LFF II lygos Pietų zonos futbolo pirmenybių paskutinėse rungtynėse prieš „Panevėžio Ekraną“, Kazlų Rūdos „Šilo“ kariauna reabilitavosi akistatoje su Alytaus „Dainava B“.

S.Vikerto ir G.Jarmalavičiaus treniruojama komanda antrojo etapo kovų ruožą pradėjo varžovus įveikdama įtikinamu rezultatu 6:2 (5:2).

Net tris įvarčius dzūkams atseikėjo R.Beniušis, dubliu pasižymėjo R.Mačežinskas ir įvartį pridėjo M.Minevičius.

Priminsime, kad pirmojo rato dvikovoje Alytuje, „Dainava B“ buvo įveikta rezultatu 4:2.

Dzūkijos sostinės komandos vartų apgultis įsismarkavo dar nesužaidus nei pusės pirmo kėlinio. Pirmoje rungtynių dalyje „Šilo“ futbolininkai įmušė net penkis įvarčius.

Tiesa, pora kartų iš savų vartų tinklo teko kamuolį krapštyti ir M.Kulikauskui.

Pirmieji atakų aštresni židiniai prie svečių vartų įsiplieskė dar 10-ąją rungtynių minutę. Kazlų Rūdos komanda, besilankanti varžovų baudos aikštėje keletą kartų mėgino smūgiuoti kamuolį, tačiau alytiškiai suspėdavo jį blokuoti.

Netrukus tokia galimybė pasitaikė ir R.Mačežinskui, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

Vos po minutės „Šilo“ puolėjas pasiekė savo. Įsiveržęs su kamuoliu į baudos aikštelę R.Mačežinskas pasiuntė kamuolį į vartų kamputį, išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Po praleisto įvarčio alytiškiai surengė taip pat neblogą ataką, kuri galėjo ir liūdnai pasibaigti aikštės šeimininkams.

15-ąją minutę, po M.Straukos skersuoto kamuolio, baudos aikštėje galva pamėgino smūgiuoti P.Gavėnas, tačiau M.Kulikauskas kamuolį sugavo.

Na, o jau kone sekančios atakos metu džiaugsmo bangos nuvilnijo vėl „Šilo“ stovykloje. Po skersuoto kamuolio iš krašto ir mėginimo smūgiuoti baudos aikštėje, varžovų vartininkas kamuolį mėgino nukrapštyti nuo vartų linijos, tačiau čia pat tūnojęs R.Beniušis pasiuntė kamuolį į vartų tinką – 2:0.

18-ąją minutę įvarčių seriją „Šilo“ milžinas pratęsė. Po A.Spelman skersuoto kamuolio, R.Beniušis pasiuntė jį galva į vartų tinklą ir rezultatas tapo 3:0.

Tai buvo dar ne viskas, antroje kėlinio pusėje ir toliau stadiono gaudyklių funkciją atliko „Dainavos B“ vartų tinklas.

25-ąją minutę dešiniu kraštu su kamuoliu kūrė M.Minevičius, kuris jį skersavo į baudos aikštę ir joje buvęs R.Mačežinskas kamuolį „uždarė“ – 4:0.

Be paliovos augantį „Šilo“ pranašumą sumažino 27-ąją minutę R.Stankevičius. Lankydamasis „Šilo“ baudos aikštėje, jis pasinaudojo aikštės šeimininkų nesusikalbėjimu išnešant kamuolį nuo savų vartų.

R.Stankevičius kyštelėjo koją tarp vartininko ir „Šilo“ gynėjo ir kamuolys įskriejo į vartus – 4:1.

Keturių įvarčių pranašumą „Šilo“ futbolininkai atstatė kėliniui einant į pabaigą. Puikų įvartį tuomet mušė R.Beniušis.

Gavęs kamuolį iš komandos draugo, „Šilo“ puolėjas kiek pasivarinėjo jį ties baudos aikštės riba ir smeigė taip, kad kamuolys sukdamasis suspurdėjo viršutiniame vartų kampe – 5:1.

Nors pranašumą aikštės šeimininkai turėjo gana akivaizdų, tačiau kėliniui skaičiuojant paskutines minutes neišvengta klaidų gynyboje.

44-ąją minutę, mėginant išnešti kamuolį, jį blokavo vienas iš Alytaus futbolininkų, kuris suskubo į greitą ataką. Baudos aikštėje gavęs kamuolį G.Coscodan pasiuntė jį į vartų kampą – 5:2.

Antrasis kėlinys pasižymėjo dinamiškumu. Tai viena, tai kita komanda kontroliavo kamuolį. Pirmas aštresnis epizodas užfiksuotas iš Kazlų Rūdos komandos pusės.

Po skersuoto kamuolio, galva baudos aikštėje mėgino nukreipti jį R.Mačežinskas, tačiau kamuolys leidosi už vartų.

65-ąją minutę, po puikaus A.Spelman perdavimo, baudos aikštėje kamuolį užsikirto H.Serbenta, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų.

71-ąją minutę buvo gana grėsmingas epizodas, kuomet su kamuoliu į baudos aikštę įsiveržęs D.Stulga mėgino siųsti jį tolimo vartų virpsto link. Alytaus komandos vartininkas ne be vargo, krisdamas kamuolį numušė.

75-ąją minutę puikiai vienas kitam puolime atidavinėjo kamuolį R.Beniušis ir M.Minevičius. Pastarasis futbolininkas mėgino užbaigti ataką, tačiau jo smūgiuotą kamuolį vartininkas vėl numušė.

“Šilo“ futbolininkai visgi ledus antrame kėlinyje pralaužė 79-ąją minutę.

Po A.Broko keliamo kampinio, net du kartus M.Minevičiui teko smūgiuoti kamuolį, kuris pasiekė galų gale galutinį tikslą – „Dainavos B“ vartų tinklą. Rezultatas ūgtelėjo – 6:2.

Tokiu rezultatu ir baigėsi rebusas su alytiškiais. Kazlų Rūdos komanda brūkštelėjusi tritaškį lipa ant kulnų dabartiniams pirmenybių lyderiams Panevėžio „Panevėžio Ekranui“.

Kazlų Rūdos „Šilo“ gretose rungtyniavo: Modestas Kulikauskas, Haroldas Serbenta, Fiodoras Petrovas, Darius Isoda, Artiom Spelman (77‘ Giedrius Kazelis), Tadas Kvietkauskas, Ugnius Montvilas, Mindaugas Minevičius, Audrius Brokas, Ramūnas Mačežinskas (60‘ Donatas Stulga), Ričardas Beniušis (83‘ Airidas Sidaravičius).