Search
Close this search box.

Futbolas. Lietuvos Futsal Taurės II etape SC „STIHL” kovėsi su šalies čempionais

Trečiadienio vakarą Kazlų Rūdos sporto centro salėje SC „STIHL” futbolininkai futsal Taurės aštuntfinalio akistatoje tik po atkaklios kovos 1:4 (1:1) nusileido Futsal’o čempionui „Vyčiui”, kuris šiuo metu yra ir Europos čempionų lygos klubų šešioliktuke!
Varžovai į priekį išsiveržė pirmo kėlinio viduryje po tikslaus Andrii Solodov smūgio, tačiau paskutinėmis pirmos rungtynių pusės sekundėmis Arnas Levonauskas sugebėjo rezultatą išlyginti 1:1, priversdamas svečius gerokai ir pasinervinti.
Dar kartą Kauno komandos futbolininkai į priekį išsiveržė 27-ąją minutę. Tuomet pasižymėjo Tomas Bučma – 1:2.
Dar daugiau ramybės varžovų stovykloje įsivyravo po Luko Sendžiko tiksliai užbaigtos atakos 31-ąją minutę – 1:3.
Na, o paskutinė tašką šioje atkaklioje akistatoje padėjo 38-ąją minutę Kostiantyn Bondarenko – 1:4.