Futbolas. Lietuvos Futsal Taurės II etape SC “STIHL” kovėsi su šalies čempionais
Trečiadienio vakarą Kazlų Rūdos sporto centro salėje SC “STIHL” futbolininkai futsal Taurės aštuntfinalio akistatoje tik po atkaklios kovos 1:4 (1:1) nusileido Futsal’o čempionui “Vyčiui”, kuris šiuo metu yra ir Europos čempionų lygos klubų šešioliktuke! Varžovai į priekį išsiveržė pirmo kėlinio viduryje po tikslaus Andrii Solodov smūgio, tačiau paskutinėmis pirmos rungtynių pusės sekundėmis Arnas Levonauskas sugebėjo rezultatą išlyginti 1:1, priversdamas svečius gerokai ir pasinervinti. Dar kartą Kauno komandos futbolininkai į priekį išsiveržė 27-ąją minutę. Tuomet pasižymėjo Tomas Bučma – 1:2. Dar daugiau ramybės varžovų stovykloje įsivyravo po Luko Sendžiko tiksliai užbaigtos atakos 31-ąją minutę – 1:3. Na, o paskutinė tašką šioje atkaklioje akistatoje padėjo 38-ąją minutę Kostiantyn Bondarenko – 1:4.