G.Jarmalavičius: „Būtų nesąžininga, jei sakyčiau, kad esu nepatenkintas“

Pirmos lygos debiutantai, Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai, tampa jėga, kurią sunku suvaldyti. Savaitgalį ketvirtą pergalę iš eilės iškovoję Gedemino Jarmalavičiaus auklėtiniai jau pakilo į ketvirtąją poziciją ir yra per tašką nuo prizininkų trejeto.

 

Ar iki pirmenybių pertraukos įmanoma žengti dar vieną žingsnį? Pagyvensime, pamatysime. Tačiau vertinant faktą, kad pirmajame rate liko abu antros turnyro lentelės pusės varžovai, tokia misija visai neatrodo neįmanoma.

 

„Niekada nežinai, kas atsitiks. Be abejo, forma nuo sezono pradžios gerėjo, žaidėjai priprato vieni prie kitų, o tai, manau, yra vienas svarbiausių sėkmės garantų. Mano tikslas buvo išsiaiškinti, ką žaidėjai gali pasiūlyti geriausio, jiems reikėjo priprasti prie mano reikalavimų ir.. kažkiek pavyko. Sukuriame nemažai, įmušame, laimime.. tikrai yra kuo pasidžiaugti“, – sakė G.Jarmalavičius.

 

Kaip jau minėjome, nuo trečioje vietoje esančio „Žalgirio B“ „Šilą“ skiria vos taškas. Kita vertus, tik tašku yra lenkiama penktoje pozicijoje esanti Plungės „Babrungo“ komanda. Paklaustas, į kurią pusę jis mato labiau judančią komandą, treneris su šiuo klausimu pasiūlė neskubėti.

 

„Visi sakys, kad nori matyti savo komandą esančią aukštesnėje pozicijoje nei yra dabar. Aš – ne išimtis, tačiau, kita vertus, dar yra likę per daug rungtynių, kad būtų galima daryti kažkokias išvadas. Savo auklėtiniams sakiau, kad koncentruojamės tik į būsimas rungtynes, o tada jau žiūrėsime.

 

Pirmajame rate mums liko dvejos rungtynės, tada pertrauka ir po jos prasidės įvairūs niuansai. Paprastas pavyzdys – dienos trumpės, o tai mums ne į naudą. Mūsų žaidėjai turi darbus, todėl treniruotis gali tik vakarais. Akivaizdu, kad kažkiek sumažės treniruočių skaičius, o į tai žiūriu su nerimu.

 

Juk daugelis tokių dalykų net nepastebi. Jie yra nematomi, tačiau bendram rezultatui yra labai svarbūs. Kiekviena detalė galutiniam rezultatui yra labai svarbi“, – pažymėjo G.Jarmalavičius.

 

Šį šeštadienį „Šilo“ laukia akistata prieš „Kauno Žalgirio B“ ekipą, kuri turnyre šiuo metu yra paskutinė, keturiolikta. Be abejonės, tai reiškia, kad „Šilo“ tikslas“ – pratęsti pergalių seriją.

 

„Logiškai mąstant, ji turėtų būti pratęsta, tačiau futbole ne visada viskas vyksta pagal logika paremtus dalykus. Kiekvienos rungtynės yra nauja premjera, kurioje privalai įrodyti, jog esi geresnis. Šiame sezone kol kas mums su tomis premjeromis visai neblogai sekasi. Būtų labai nesąžininga, jei sakyčiau, kad pirmuoju ratu esu nepatenkintas“, – reziumavo treneris.

 

Paskutinės dvejos rungtynės, po kurių bus tarpsezonio pertrauka, vyks Kazlų Rūdoje. Prieš „Kauno Žalgirį B“ bus rungtyniaujama šeštadienį 14 valandą, o prieš Kretingos „Miniją“ – kitą antradienį (liepos 6 dieną) 15 valandą.