G.Jarmalavičius: „Kol kas sugebėjome persilaužti ir be bažnyčios pagalbos“

Kai antrojo rato pradžioje Kazlų Rūdos „Šilas“ pateko į nesėkmių ruožą, komandos vyriausiasis treneris Gedeminas Jarmalavičius garsiai pagalvojo, kad laikas užsakyti mišias. Dabar niekas neatsakys, kiek rimtai tada kalbėjo treneris, tačiau pralaimėjimų serija nutrūko praėjusį savaitgalį įveikus Marijampolės „Sūduvos B“ komandą.

„Džiaugiamės, kad pavyko ir tikimės, kad pavyks rungtynės su „Neptūnu“. Kol kas sugebėjome persilaužti ir be bažnyčios pagalbos. Jei atvirai, labiau tikiu tuo, kaip esame pasiruošę, todėl ir privalome būti pasiruošę maksimaliai gerai“, – kalbėjo G.Jarmalavičius.

Dvikovos prieš „Sūduvą B“ likimas buvo išspręstas per pirmąjį kėlinį. Tuomet du Ričardo Beniušio ir vienas Iljos Tsyvilkos smūgis „Šilui“ suteikė ženklią trijų įvarčių persvarą. Antrasis kėlinys jau buvo tik formalumas.

„Mes laimėjome patirtimi. Galvoju, kad būtent tai suvaidino pagrindinį vaidmenį. Aišku, tokiais atvejais svarbu pasinaudoti savo koziriais, o praėjusį savaitgalį mes tą padarėme visiškai užtikrintai“, – sakė treneris.

Jau rytoj „Šilo“ namie laukia Klaipėdos „Neptūno“ iššūkis. Pirmajame rate Klaipėdoje tarpusavio dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1. Šįsyk treneris tikisi visiškai kitokios kovos.

„Tuomet tiek mes, tiek varžovai sužaidė labai silpnas rungtynes. Neabejoju, kad būsima dvikova, visų pirma, bus gerokai kokybiškesnė. Mes, tikiuosi, turėsime po traumos pasveikusį mums labai svarbų Kirilą Siličių. „Neptūnas“ taip pat jau nebe toks. Komanda turi naujokų, kurie komandą gerokai sustiprino.

Tąsyk mums buvo labai sunku prisitaikyti prie jų dirbtinės dangos. Galvoju, kad šįsyk „Neptūnas“ turės sunkumų, bandydamas prisitaikyti prie mūsų natūralios dangos. Turime paskutines rungtynes prieš būsimą dviejų savaičių pertrauką – norime ją pasitikti kuo geresnės nuotaikos.

Pertrauka bus skirta poilsiui, kad žaidėjai vėl jaustų didesnį alkį futbolui prieš tas paskutines šešerias sezono rungtynes“, – kalbėjo G.Jarmalavičius.

Turnyro lentelėje „Šilas“ su 32 taškais po 19 rungtynių yra penktas. Viena vieta aukščiau esantys „Panevėžio B“ atstovai turi tašku daugiau.