Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkai su Klaipėdos „Neptūnu“ pasidalino po tašką

Ne taip jau ir lengvai antroji LFF Pirmos lygos futbolo pirmenybių sezono pusė toliau klostosi Kazlų Rūdos „Šilo“ futbolininkams. Šeštadienį sužaista nulinėmis lygiosiomis su Klaipėdos „Neptūnu“. G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojamai komandai teko tenkintis vienu tašku. Tiesa, guodžia tik tai, kad artimiausi kaimynai iš aukštesnių turnyrinės lentelės pozicijų taip pat šiame ture pametė taškų, todėl žvelgiant į ateitį, likus iki sezono pabaigos sužaisti dar šešerias rungtynes, „Šilo“ futbolininkai turi visas galimybes pakovoti ir dėl aukštesnių turnyrinės lentelės pozicijų. Šiuo metu Kazlų Rūdos komanda kartu su Mažeikių „Atmosfera“ turi surinkusi po 33 taškus ir užima turnyrinėje lentelėje atitinkamai penktąją ir šeštąją pozicijas.

Kalbant apie rungtynes su Klaipėdos ‚“Neptūnu“, aikštės šeimininkai turėjo nemažai šansų įveikti varžovus dar pirmame kėlinyje ir užsitikrinti „ramesnį“ gyvenimą antroje jo pusėje. „Šilo“ futbolininkai mėgino gniaužti varžovus jau pirmomis rungtynių minutėmis. Aktyviai atakose tos dienos mače rungtyniavęs I.Raštutis 4-ąją minutę užvaldęs prie svečių baudos aikštės kamuolį įsiveržė į ją, atlikęs keletą klaidinančių judesių, perdavė kamuolį baudos aikštėje R.Beniušiui, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys pataikė į vartų skersinį.

9-ąją minutę vėl atakos banga nusidriekė į Klaipėdos komandos aikštės pusę. Baudos aikštės prieigose aukšta trajektorija atskriejusį kamuolį R.Beniušis „numetė“ į dešinę baudos aikštės zoną I.Raštučiui, tačiau pastarojo smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė.

14-ąją minutę vėl reidą su kamuoliu surengė I.Raštutis, kuris verždamasis pro du gynėjus smūgiavo kamuolį, tačiau šis švilpė virš vartų. „Šilo“ puolimas toliau nerimo. 20-ąją minutę iš aikštės gilumos kamuolys skriejo link R.Mačežinsko. Už Klaipėdos gynėjų nugarų atsidūręs „Šilo“ puolėjas akimirksniu įvertino situaciją, kad kamuolį vartus palikęs mėgina pasitikti vartininkas. R.Mačežinskas kyštelėjęs koją perkėlė kamuolį per M.Daškų, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė.                     Vos kėliniui perkopus  į antrą pusę, gana grėsmingą epizodą sukūrė ir klaipėdiečiai. Po netikslaus perdavimo aikštės viduryje, varžovai suskubo į greitą kontroataką. Kairiame aštriame baudos aikštės kampe su kamuoliu atsidūręs klaipėdietis mėgino smūgiuoti, tačiau užtikrintai sužaidęs G.Zenkevičius kamuolį numušė už galinės linijos.

Toliau sekė vėl „Šilo“ futbolininkų išpuolis. „Neptūno“ baudos aikštėje, po R.Beniušio perdavimo, dešiniame baudos aikštės krašte kamuolį tolimo vartų kampo link siuntė R.Mačežinskas, tačiau kamuolys vartų nesiekė, liko žaidime ir vėlesnėmis akimirkomis klaipėdiečiai didesnio pavojaus išvengė.

Pirmo kėlinio paskutinėmis sekundėmis vos įvarčio į rūbinę negavo „Šilo“ komanda. Paskutinės klaipėdiečių atakos metu, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, varžovo galva baudos aikštėje iš patogios padėties smūgiuotas kamuolys į vartų plotą nepataikė.  

Antrojo kėlinio pradžioje aktyvesni buvo vėl aikštės šeimininkai. Pirmas grėsmingesnis epizodas buvo užfiksuotas 60-ąją rungtynių minutę. Tuomet „Šilo“ futbolininkams lankantis varžovų aikštės pusėje, atšokus kamuoliui iš baudos aikštės, galingai užsimojo baudos aikštės prieigose buvęs I.Tsyvilka, tačiau į vartų kampą siųstą kamuolį M.Daškus sugavo.

Ilgainiui kamuolys vis daugiau buvo valdomas Klaipėdos futbolininkų, kurie 70-ąją minutę buvo ganėtinai arti įvarčio. Jų atakos metu, po skersuoto kamuolio iš dešinio krašto, galva į viršutinį vartų kampą nukreipė vienas iš varžovų, tačiau puikią reakciją pademonstravęs G.Zenkevičius kamuolį numušė už galinės linijos.

Po keletos minučių iš nulinio taško pajudėti galėjo „Šilo“ futbolininkai, kai Kazlų Rūdos komandos atakos metu, po baudos aikštėje buvusio R.Beniušio perdavimo, kamuolį siunčiant prie 16 m atžymos, čia pat pribėgęs „šovė“ A.Brokas, tačiau kamuolys prariedėjo pro pat virpstą.

Savo ruožtu šansą einant rungtynėms į pabaigą turėjo ir „Neptūnas“. 78-ąją minutę, po svečių futbolininko keliamo kampinio, kamuolys iš baudos aikštės buvo siunčiamas į vartų viršutinę dalį. G.Zenkevičius buvo budrus ir liuogtelėjęs kamuolį sugebėjo numušti.

Jau paskutinėmis rungtynių minutėmis šiokiu tokiu šanseliu atliekant baudos smūgį nuo svečių baudos aikštės prieigų mėgino pasinaudoti „Šilo“ futbolininkai, tačiau D.Isodos smūgiuotą kamuolį, kuris pažeme skriejo į klaipėdiečių vartų kampą, vartininkas sugavo. Per likusias akistatos akimirkas taip nei viena komanda ir nepasižymėjo, abi pasidalino po tašką.