G.Jarmalavičius: „Panevėžyje žaisime ne stipriausios sudėties“

Tarp debiuto Pirmoje lygoje ir jame iškovotos pergalės prieš „Miniją“ bei antrųjų čempionato rungtynių Panevėžyje „Šilo“ komandą skyrė net šešiolikos dienų pertrauka. Per ją treneriai dėliojo akcentus, kurie turėtų būti svarbūs ne tik antrajame ture, tačiau ir viso sezono metu.

Deja, ne viskas klostėsi taip, kaip patys treneriai norėtų. Dėl ligų, nedidelių traumų ir kitų priežasčių paskutinę savaitę „Šilas“ treniravosi ne stipriausios sudėties. Jau aišku, kad ne stipriausios sudėties jie pasirodys ir Aukštatijos sostinėje.

„Negaliu teigti, kad esame pasiruošę šimtu procentų. Treniruotėse turėjome nemažai nuostolių, todėl klaustukų yra nemažai. Vis tik, viską parodys rungtynės“, – sakė treneris Gedeminas Jarmalavičius.

„Panevėžio“ atstovai savaitgalį iškovojo Supertaurę. Toks titulas yra pirmasis šio jauno klubo kolekcijoje. Kokią įtaką šis faktas padarys B komandos rungtynėms, paaiškės valandai, kai bus užpildyti protokolai.

„Sunku nuspėti. Viena vertus – po Supertaurės žaidėjai galėjo gauti poilsio, kita vertus – kitos A lygos rungtynės tik penktadienį. Aš asmeniškai galvoju, kad kažkoks pastiprinimas iš pirmos komandos bus. Tačiau tai tik spėjimas.

Kalbant apie mus pačius, nuo rungtynių su „Minija“ jaučiamės įgavė daugiau patirties. Kasdien įsisaviname kažką naujo ir, natūralu, kad judame į priekį. Jau esu sakęs, kad pirmos rungtynės dažniausiai būna emocinės rungtynės, kuriose netrūksta nei jauduliuko, nei dar kažko. Prabėgus kažkiek laiko, komanda jaučiasi tvirtesnė.

Treniruotėse atrodome neblogai, todėl tą emociją turime perkelti ir į rungtynes. Taip, pirmadienį nebūsime geriausios sudėties, bet šansą gaus kažkas kitas. Natūralus procesas“, – komentavo G.Jarmalavičius.