Hummel badmintono lygos trečiame etape Kazlų Rūdos badmintonininkai iškovojo prizines vietas

Vis stipresnes šaknis Kazlų Rūdoje įleidžia badmintono tradicijos. Jau keletas metų sporto centre ištisus metus pora kartų per savaitę vakarais šia sporto šaka mėgaujasi miesto ir jo apylinkių įvairaus amžiaus gyventojai, kuriems ne svetimas fizinis aktyvumas ir rūpi sveikata, aukštesnė gyvenimo kokybė. Vieniems šio žaidimo puoselėtojams tai pramoga, kitiems panašu tai tampa jau ir didžiule motyvacija siekti sportinio meistriškumo. Šiame fone netruko įsikurti Kazlų Rūdoje ir sporto klubas „Aura“. Nieko keisto, kad ši olimpinė sporto šaka, užkurta badmintono entuziasto Jeronimo Sazanskio, rado vietą ir Kazlų Rūdos sporto centro ugdymo procese siūlomų sporto šakų arsenale. Sportinio ugdymo įstaigos trenerių gretas prieš keletą metų papildė badmintono specialistas Ignas Lukoševičius, kurio treniruotėse gana greitai atsirado moksleivių būrys, norinčių išmokti šio žaidimo paslapčių.

Jau ne vienerius metus Kazlų Rūdos sporto centro moksleiviai ir klubo „Aura“ badmintono mėgėjai dalyvauja įvairiuose turnyruose, kuriuose džiugina ne viena iškovota pergale, neretai grįžta ir su apdovanojimais. Vienas iš tokių turnyrų vyko sausio 27-ąją Kauno sporto halėje, kurioje buvo kviečiami Lietuvos badmintono mėgėjai dalyvauti Hummel badmintono lygos trečiame etape. Jis sulaukė išties nemenko badmintonininkų būrio. Varžyboms registravosi 219 dalyvių iš įvairių šalies kampelių. Dvylikoje įrengtų aikštelių kovos vyko nuo 9 valandos ryto iki vėlaus vakaro. Turnyras finišavo 22 val. Į dvikovų batalijas badmintonininkai kibo iš 25 klubų – Vilniaus, Kauno, Kretingos, Kelmės, Balbieriškio, Šiaulių, Panevėžio, Prienų, Klaipėdos, Marijampolės ir Kazlų Rūdos.

Šiai atstovavo trys Kazlų Rūdos sporto centro badmintonininkai (Barbora Bieliauskaitė, Matas Revinskas, Vilius Juraitis) ir penki klubo „Aura“ žaidėjai – Inga Pečiulaitienė, Deimantė Petravičienė, Tomas Buinevičius, Rimvydas Petrukaitis ir Ignas Lukoševičius.  Kazlųrūdiečiams turnyras susiklostė puikiai, trejose kategorijose iškopta į finalus ir sidabro medaliais pasidabino moterų dvejetų grupėje „E“ divizione rungtyniavusios tarp vienuolikos varžovų I.Pečiulaitienė ir D.Petravičienė, vyrų dvejetų grupėje tame pačiame divizione tarp penkiolikos varžovų porų grūmęsi T.Buinevičius ir R.Petrukaitis ir „B“ divizione tarp dvylikos porų besivaržę I.Lukoševičius su M.Revinsku.