Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybių reguliarusis sezonas įpusėjo. Po sekmadienį vykusių ketvirtojo turo kovų komandos sužaidė jau po trejas/ketverias rungtynes. Visus varžovus, pasitaikančius kelyje, kol kas guldo ant menčių Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ir Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkai. Šios komandos turi iškovojusios visas keturias pergales. Abiems ekipoms ketvirtame ture buvo pasitaikę išties nemenki varžovai. Kazlų Rūdos komanda ietis sukryžiavo su Prienų r. „Ringis“ ekipa, na o Marijampolės futbolininkai susirėmė su praėjusių metų čempionais INTER. Taigi, tądien futbolo gerbėjų laukė labai intriguojančios rungtynės.

Sekmadieninis turas prasidėjo akistata tarp Kybartų „Jaunystė“ ir FK KOFAS komandų. Alkanesni tądien buvo kybartiškiai, kadangi sezone lig tol turnyrinėje lentelėje kybojo be taškų. Tuo tarpu FK KOFAS jau žinojo pergalės skonį ir kraityje turėjo tritaškį. „Jaunystės“ futbolininkai šiame mače pademonstravo ko gero kol kas šiame sezone geriausią savo žaidimą. Tikslūs kamuolio perdavimai, deramas, ne padrikas žaidėjų judėjimas aikštėje ir susikurtų progų realizacija – štai tokie buvo komandos raktažodžiai rungtynėse. „Jaunystės“ komanda greitai susikrovė pranašumą. Jau 5-ąją minutę, po poros I.Skrockio tikslių smūgių, Kybartų ekipa išsiveržė į priekį 2:0. Dominuodami prie varžovų vartų, antroje pirmo kėlinio pusėje „Jaunystė“ pasižymėjo dar tris kartus ir ilsėtis po pirmo kėlinio keliavo užtikrintai pirmaudami 5:0. Antrojo pradžioje varžovų triuškinimą tęsė atsižymėdamas prie FK KOFAS vartų tinklo M.Jablonskis – 6:0. Nors varžovai čia pat rezultatą sušvelnino 6:1, daugiau rungtynėse jie nepriartėjo. Kybartų „Jaunystė“ išlaikė įvarčių pranašumą ir laimėjo dvikovą rezultatu 9:3. Kybartiškiams tai buvo pirmieji taškai turnyrinėje lentelėje.

Antrame mače, kaip jau minėjome, susitiko praėjusio sezono finalininkai – čempionai INTER ir vicečempionai Marijampolės „Niekur nežaidę“. Rungtyniavo išties vienas kito verti varžovai. Pirmame kėlinyje buvo daug kovos aikštėje ir įvarčių gausa nepasižymėta. Tiesa, „Niekur nežaidę“ progų nešvaistė ir 6-ąją minutę komandą į priekį išvedė J.Paškauskas – 1:0. Kiek suglumusiems INTER futbolininkams lyginti rezultatą buvo nemenka užduotis, „Niekur nežaidę“ koncentruotai gynėsi ir varžovams pasižymėti nesuteikė galimybių. INTER visgi surado ją kėlinio pabaigoje, kuomet 19-ąją minutę rezultatą išlygino Nedas – 1:1. Tokia lygiava tęsėsi didesnę ir antro kėlinio pusę. Rodėsi, kad komandos ko gero pasidalins po tašką, tačiau nei vienos komandos tai netenkino. 33-ąją minutę INTER komandą į priekį išvedė T.J.Rainys – 2:1. „Niekur nežaidę“ futbolininkų stovykloje šis praleistas įvartis panikos nesukėlė ir po trijų minučių rezultatą išlygino T.Janušauskas  – 2:2. Pagauti sėkmės, Marijampolės futbolininkai 37-ąją minutę persvėrė rezultatą – 3:2. Tai padarė P.Kuconis, kuris po poros minučių varžovus stumtelėjo prie bedugnės, kuomet veiksmui vykstant prie varžovų vartų, jis sugebėjo kulnu pasiųsti kamuolį į vartų tinklą ir padidinti „Niekur nežaidę“ persvarą iki 2 įvarčių – 4:2. Čia pat galutinai varžovus sudorojo tą pačią 39-ąją minutę kamuolį į vartų tinklą pasiuntęs D.Pudžemys – 5:2. Paskutinę minutę R.Karsoko pelnytas INTER komandos įvartis rungtynių esmės nepakeitė. „Niekur nežaidę“ šventę pergalę 5:3 turnyrinėje lentelėje šiuo metu turi jau 12 taškų.

Paskutinėse turo rungtynėse Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai susirengė į taškų medžioklę prieš Prienų r. „Ringis“ ekipą. Nors varžovai taškų kol kas šiame sezone neturi, tai dar nieko nepasako apie komandos pajėgumą. Pažymėtina, jog pirmose dvejose pirmenybių rungtynėse Prienų rajono futbolininkams teko susidurti su jau mūsų minėtomis INTER ir „Niekur nežaidę“ komandomis, kurioms dėl pergalių teko nemenkai paplušėti. Tose rungtynėse „Ringis“ įrodė, kad yra išties labai konkurencinga komanda. Taigi, Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ekipai tai nebuvo lengvas pasivaikščiojimas. Tai rodė ir pirmasis rungtynių kėlinys, kuomet abi ekipos paliko aikštelę rezultatui švieslentėje esant 0:0. Ledai pajudėjo antrame kėlinyje ir juos išjudino kazlųrūdiečiai, kuomet 24-ąją minutę kamuolį tiksliai į „Ringis“ vartų tinklą pasiuntė, po I.Raštučio perdavimo, T.Kvietkauskas – 1:0. Prieniškiai taipogi turėjo savų argumentų puolime ir kėlinio viduryje rezultatą išlygino M.Giro – 1:1. Kazlų Rūdos komandos varžovų džiaugsmas ilgai neužtruko, 32-ąją minutę „prisišaudė“ D.Plečkaitis, kuris kone iš aikštės vidurio galingu smūgiu pasiuntė kamuolį  į „Ringis“ vartų tinklą vėl išvesdamas kazlųrūdiečius priekin 2:1. Varžovams sugrąžinti pusiausvyros neleido ir Kazlų Rūdos komandos dominavimą vis labiau cementavo jos lyderis Ignas Raštutis, kuris 33-ąją minutę padidino savo komandos persvarą iki 2 įvarčių – 3:1. Na, o paskutinėmis dvikovos minutėmis prie „Ringis“ vartų karaliavęs tas pats „Kazlų Rūda“ ekipos puolėjas pasižymėjo dar du kartus – 5:1. Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ iškovojo 4 pergalę iš tiek pat galimų ir su 12 taškų šiuo metu yra pirmenybių lyderiai. Tiesa, tiek pat taškų turi ir „Niekur nežaidę“, tačiau kazlųrūdiečių lyderystę lemia palankesnis įmuštų/praleistų įvarčių balansas.