Jankų sporto šventėje karaliavo „SC-Atakos“ krepšininkai, „Šešupės“ futbolininkai ir „ABC“ tinklininkai

Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto švenčių maratonas, kuriame žaidimų komandinio sporto mėgėjai varžosi dėl pagrindinio trofėjaus, Savivaldybės Taurės, skaičiuoja jau trečiuosius metus. Net ir pandeminėmis sąlygomis ši idėja, kurios esmė telkti kuo aktyviau dalvvauti krepšinio, futbolo ir tinklinio komandas Kazlų Rūdos savivaldybės vasaros sporto šventėse toliau gana sėkmingai įgyvendinama. Minėtų sporto šakų komandos ietis laužė Jankuose, Plutiškėse, o šeštadienį eilė atėjo ir Jankams. Čia vyko trečiasis etapas, kuriame krepšinio turnyre susikovė šešios, tinklinio septynios ir futbolo erdvėje susibūrė trys komandos.

Krepšinio kovose toliau lyderiauja Kazlų Rūdos „SC-Atakos“ krepšininkai, kurie Jankuose po rato sistemos rungtynių ciklo įveikė visus varžovus ir iškovojo pirmąją vietą. Tiesa, ne vienerios rungtynės atakiečiams klostėsi ne taip jau ir lengvai. Prieš kai kuriuos varžovus pirmoje rungtynių pusėje Kazlų Rūdos komandai teko vytis oponentus ir lūžį akistatose pavykdavo pasiekti paskutinėmis rungtynių minutėmis. Reikia pažymėti, kad turnyre buvo galima matyti krepšininkų ne tik iš Kazlų Rūdos ar aplinkinių savivaldybių. Pasivaržyti dėl organizatorių įsteigtų prizų buvo atvykusių krepšininkų ir iš Kelmės, Panevėžio. Tai nesukliudė „SC-Atakos“ krepšininkams nusiraškyti dar šešis taškus į bendrosios įskaitos kraitį. Antroji vieta šiame turnyre, kuriame krepšinis buvo žaidžiamas 5×5, atiteko „Griškabūdžiui“, pralaimėjusiam tik kovą turnyro lyderiams, na o trečioje pozicijoje liko „Jungėnai“, kurie iškovojo tris pergales iš penkių galimų.

Tinklinio turnyre, kuris buvo žaidžiamas 3×3, toliau nenugalimi „ABC“ tinklininkai. Grupės varžybose patyrę vieną pralaimėjimą prieš „G6“ rezultatu 1:2, pusfinalyje 2:0 įveikė vilkaviškiečius, o finalinėje akistatoje tokiu pat rezultatu 2:0 pranoko „Ežerėlio“ ekipą. Kovoje dėl trečios vietos „Vilkaviškis“ taip pat rezultatu 2:0 įveikė „G6“ pasivadinusius tinklininkus.

Tradiciškai futbolo turnyras vyko 7×7 formato aikštėje. Jame realiausius šansus į Kazlų Rūdos savivaldybės Taurę turi Marijampolės „Šešupės“ futbolininkai, kurie rezultatu 3:1 pranoko „Hardy Boys“ futbolininkus ir ir nepasigailėjo Vilkaviškio ekipos, kurią nukovė sausu rezultatu 8:0. Tokiu būdu marijampoliečiai bendrąją įskaitą papildė visais šešiais taškais. Antrąją vietą turnyre iškovojo „Hardy Boys“, kurie nors ir sužaidė su vilkaviškiečiais lygiosiomis 2:2, tačiau aukštesnę poziciją nulėmė geresnis įvarčių santykis.  

Šio sezono vasaros sporto švenčių finišas vėlgi bus Kazlų Rūdoje, kuris numatytas rugsėjo 11 dieną. Na, o iki to, dar viena tarpinė stotelė laukia tik tinklininkų. Rugpjūčio 14 dieną numatytas 2×2 tinklinio turnyrėlis Jūrės miestelyje, kurio pradžia 11.00.

Dabartinė krepšinio, futbolo ir tinklinio komandų rikiuotė yra tokia:

Krepšinis:

SC Ataka – 17 taškų

Slovėnija – 7 taškai

The Boys – 6 taškai

Griškabūdis – 5 taškai

Komanda – 5 taškai

Plutiškės – 5 taškai

Spurtas – 4 taškai

Jungėnai – 4 taškai

Dar ne vakaras – 3 taškai

Cukrus – 3 taškai

Pilviškiai – 1,5 taško

Omega – 1,5 taško

Bruklinas – 0 taškų

Lekykla – 0 taškų

 

Futbolas:

Šešupė – 12 taškų

Hardy Boys – 5 taškai

Antanavas – 5 taškai

Vilkaviškis – 4 taškai

Pilviškiai – 4 taškai

Bagotoji – 3 taškai

LT United – 2 taškai

 

Tinklinis:

ABC – 18 taškų

Ežerėlis – 5 taškai

Dvi su puse moters – 5 taškai

Kauno medikas „Senjorai“ – 5 taškai

Vilkaviškis – 4 taškai

Mėgėjai – 4 taškai

Du su puse vyro – 4 taškai

Turbo vafliai – 3 taškai

G6 – 3 taškai

Jankai – 1,5 taško

Antanavas – 1,5 taško