„Šilo“ futbolininkai nepasinaudojo galimybe atsidurti priziniame trejete

LFF Pirmos lygos futbolo pirmenybių antros sezono pusės pirmosios rungtynės „Šilo“ futbolininkams nesusiklostė. Trečiadienio vakarą G.Jarmalavičiaus ir S.Vikerto treniruojama komanda dar kartą šiame sezone tokiu pat rezultatu 1:3 (1:1) nusileido Panevėžio „Panevėžio B“ vienuolikei. Įvartį į varžovų vartus mušė Audrius Brokas.

Sėkmės atveju, „Šilas“ bent iki sekančio turo galėjo šoktelėti į trečią turnyrinės lentelės poziciją, tačiau…

Po tarpsezonio pertraukos į aikštę sugrįžę „Šilo“ futbolininkai per rungtynes sukūrė daug progų pasižymėti, tačiau iš jų gausos sukrapštė vos vieną įvartį. Jau pirmąją minutę prie svečių vartų atsidūrusi aikštės šeimininkų komanda galėjo nudžiuginti savus sirgalius pirmuoju įvarčiu. Tuomet, po R.Mačežinsko siųsto kamuolio, baudos aikštėje užsimojo A.Brokas, tačiau kamuolys nuo kojos „nusipjovė“. Aikštės šeimininkai neketino atleisti vadžių ir toliau su kamuoliu lankėsi varžovų aikštės pusėje, tačiau čia pat sulaukė atsako, kontroatakos. 3-ąją minutę už gynėjų linijos kamuolį gavęs E.Jankauskas atsidūrė vienas prieš vartus ir pasiuntė kamuolį į vartų tinką – 0:1. Po greitai gauto įvarčio „Šilo“ futbolininkai toliau buvo aktyvesni. Panevėžiečiai kliovėsi daugiau kontroatakomis. Visgi aštresnių epizodų turėjo daugiau Kazlų Rūdos komanda.

14-ąją minutę netoli varžovų baudos aikštės buvo skirtas baudos smūgis. Nuo šio sezono antros pusės prie „Šilo“ gretų prisijungęs K.Silich mėgino siųsti kamuolį varžovų vartų link, tačiau tam sukliudė panevėžiečių pastatyta sienelė. Vos po minutės neblogą erdvę smūgiavimui turėjo R.Mačežinskas, tačiau kamuolys skriejo gerokai virš vartų. 20-ąją minutę, po K.Silich skersuoto kamuolio, prisitaikyti mėgino baudos aikštėje R.Beniušis, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Į tai svečių futbolininkai atsakė kėlinio viduryje, kai priartėjus prie „Šilo“ vartų pora užsikirtimų padaręs panevėžiškis atliko smūgį. Kamuolį sunku buvo pamatyti G.Zenkevičiui ir gelbėtojo vaidmens ėmėsi I.Tsyvilka, kuris kamuolį iš baudos aikštės išmušė. Netrukus veiksmas persikėlė vėl prie „Panevėžio B“ vartų. Įsiveržęs į baudos aikštę kaire koja mostelėjo I.Raštutis, tačiau varžovų vartininkas kamuolį sukrapštė. Ledus pralaužė „Šilo“ komandoje 28-ąją minutę Audrius Brokas. Viską užkūrė baudos aikštės prieigose R.Beniušis, kuris atsikovojęs kamuolį atliko perdavimą R.Mačežinskui. „Šilo“ puolėjas baudos aikštėje atliko smūgį, tačiau D.Šimkevičius kamuolį atrėmė ir netoliese išniręs A.Brokas atriedėjusį kamuolį pasiuntė į vartų tinklą – 1:1. Visas vadžias į savas rankas Kazlų Rūdos komanda galėjo perimti 40-ąją rungtynių minutę. Tuomet dešiniu kraštu su kamuoliu kūręs I.Tsyvilka skersavo jį ir vartininko aikštelėje tomis akimirkomis buvusiam R.Beniušiui beliko nukreipti kamuolį į vartus, tačiau jis pataikė į virpstą…

Antrąjį kėlinį aštriau pradėjo varžovai. 47-ąją minutę vienas iš Panevėžio futbolininkų gavęs kamuolį baudos aikštėje mėgino siųsti į vartus, tačiau čia pat kelią šiam pastojęs I.Tsyvilka, guldamas varžovui po kojomis, kamuolį sugebėjo išmušti. Netrukus išsiveržti į priekį turėjo galimybę „Šilo“ futbolininkai . 55-ąją minutę sumaištimi baudos aikštėje pasinaudojęs J.Česnavičius galėjo nukreipti kamuolį į vartus, tačiau jį sugebėjo atremti panevėžiečių vartininkas. Sekančią akimirką Kazlų Rūdos komanda vos neprisižaidė, kai dėl per silpno perdavimo atgal varžovas perėmė kamuolį ir mėgino smūgiuoti, tačiau čia pat prišokęs G.Zenkevičius kamuolį atrėmė. Atakos banga čia pat nuvilnijo į Aukštaitijos komandos pusę. Į vartų skersinį smūgiuodamas iš baudos aikštės prieigų pataikė J.Česnavičius. Ko nepavyko padaryti „Šilo“ komandai, tą padarė „Panevėžys B“. 61-ąją minutę aukšta trajektorija kamuolį baudos aikštėje gavęs F.Steponavičius, atsidūręs prie pat vartininko nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1:2. Kazlų Rūdos komandai teko ir vėl mėginti atstatyti rungtynių pusiausvyrą. Tokia galimybė pasitaikė jau 66-ąją minutę, kuomet po A.Broko skersuoto kamuolio galva jį baudos aikštėje smūgiavo R.Beniušis, tačiau kamuolys ir vėl pataikė į vartų skersinį. Po poros minučių „Šilui“ vėl lankantis varžovų aikštėje kaip ant lėkštutės, kamuolys ant kojos „užėjo“ baudos aikštės prieigose H.Serbentai, tačiau kamuolys švilpė virš vartų. Kuo toliau, tuo labiau futbolas darėsi atviresnis. „Šilas“ koncentravosi į atakas, svečiai į kontroatakas. Ne kartą gelbėti vartus nuo įvarčio šioje rungtynių fazėje teko G.Zenkevičiui, tuo tarpu Kazlų Rūdos komandai vis pristigdavo tikslumo. Visgi tašką rungtynėse jau paskutinėmis dvikovos akimirkomis padėjo panevėžiečiai. Rungtynes užbaigė 4‘ąją pridėto laiko minutę baudos aikštėje kamuolį gavęs F.Steponavičius, kuris įtvirtino savo komandos pergalę 1:3.