KAFF III lygos futbolo pirmenybių antrą pusę Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ pradėjo pergalingai

Kovas KAFF III lygos futbolo pirmenybėse atnaujino Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdos“ futbolininkai. Antros sezono pusės startas pažymėtas pergale. Ją Kazlų Rūdos vienuolikė iškovojo sekmadienio popietę akistatoje su Veiverių „Pozityvūs“ komanda. Rungtynės, vykusios Kazlų Rūdos futbolo stadione, baigėsi rezultatu 3:1 (2:1). Įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Augustas Blaškevičius, Tomas Raštutis ir Giedrius Kazelis.

Rungtynes aktyviau pradėjo jų šeimininkai, „Kazlų Rūdos“ futbolininkai. Jau 5-ąją jų minutę užfiksuotas pirmas aštresnis epizodas prie svečių komandos vartų, kuomet aikštės šeimininkams lankantis Veiverių komandos baudos aikštėje ir radus galimybę kamuolį nukreipti vartų link, jį besiritantį prie vartų linijos numušė „Pozityvūs“ vartininkas Rytis Dubininkas.

9-ąją minutę kairiajame krašte su kamuoliu prasiveržė ir baudos aikštėje su juo atsidūrė A.Blaškevičius, tačiau jo į artimą kampą adresuotą kamuolį varžovų vartininkas atrėmė.

Pirmo įvarčio klausimas sprendėsi kėlinio viduryje. Tiesa, pirmiausia vos nepasižymėjo „Pozityvūs“ futbolininkai. 20-ąją minutę svečiams rezgant ataką, po vieno iš futbolininkų smūgiuoto kamuolio, šis pataikė į vartų skersinį, tačiau čia pat Veiverių vartininkas jau pats traukė kamuolį iš savų vartų tinklo. 21-ąją minutę Kazlų Rūdos komandos greitos atakos metu, iš aikštės gilumos prie baudos aikštėn siųsto kamuolio pirmesnis buvo Tomas Raštutis, kuris kyštelėjęs koją perkėlė kamuolį per iš vartų išbėgusį R.Dubininką ir išvedė Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Deja, netrukus panašus epizodas buvo ir prie „Kazlų Rūdos“ komandos vartų. 24-ąją minutę už aikštės šeimininkų gynėjų linijos kamuolį gavęs E.Derevenko taipogi spėjo „bakstelėti“ koja į kamuolį ir taip nukreipti jį į aikštės šeimininkų vartus bei išlyginti rezultatą – 1:1.

„Kazlų Rūdai“ susigrąžinti pirmaujančios komandos statusą pasitaikė galimybė 32-ąją minutę, kuomet varžovų baudos aikštėje pasižymėti galėjo gavęs kamuolį gana patogioje pozicijoje buvęs M.Raulynaitis. Deja, smūgis nesigavo stiprus ir svečių vartininkas kamuolį sugavo. Netrukus tą padarė komandos draugas Augustas Blaškevičius. 37-ąją minutę, po D.Andreikėno perdavimo į kairį kraštą, jis įskuodęs į baudos aikštę pasiuntė kamuolį į tolimą vartų kampą ir persvėrė rezultatą aikštės šeimininkų naudai – 2:1.

Nebuvo „pėsti“ puolime ir svečiai. 40-ąją minutę „Pozityvūs“ vos nepasinaudojo dovanėle, kuomet perduodant kamuolį po rikošeto šis už Kazlų Rūdos komandos gynėjų linijos atsidūrė prie varžovo kojų, tačiau pastarajam priartėjus prie vartų pritrūko tikslumo, kamuolys į vartų plotą nepataikė.

Antrajame kėlinyje, permainingų vėjų taipogi netrūko, nors „kamuolys dažniau pučiamas“ buvo į svečių vartų pusę. Jau 50-ąją minutę Kazlų Rūdos komandos persvarą galėjo padidinti T.Raštutis. Atsidūręs atakos smaigalyje su kamuoliu, jis spėjo paguldyti ant vejos varžovų vartininką, tačiau paskutinę akimirką „Kazlų Rūdos“ futbolininkas kiek užkliuvo ant kelyje pasitaikiusio „grumstelio“ ir smūgiuojamas kamuolys skriejo ne ten, kur norėjosi visai Kazlų Rūdos futbolininkų komandai ir vietos futbolo sirgaliams.

Savo ruožtu grėsmė Kazlų Rūdos vartų saugumui užfiksuota 55-ąją dvikovos minutę, kuomet pora kartų užsikirtęs kamuolį Veiverių komandos futbolininkas pamėgino siųsti jį į Ž.Mažeikos vartus, tačiau kazlųrūdietis kamuolį sugavo. Toliau sekė Kazlų Rūdos komandos atakų keletos minučių ruožas prie svečių vartų. Buvo keliama kampinių, mėginta smūgiuoti ir rezgamų atakų metu, tačiau didesnio pavojaus „Pozityvūs“ komanda išvengė. Į tai varžovai atsakė 68-ąją minutę aštriu epizodu. Atakos smaigalyje gavęs kamuolį svečių komandos futbolininkas artėjo prie Kazlų Rūdos baudos aikštės, tačiau paskutinę ketinimo smūgiuoti akimirką puikiai „Kazlų Rūdos“ komandoje sužaidė K.Besarabovas, sugebėjęs išmušti kamuolį varžovui iš po kojų.

Tašką rungtynėse 83-ąją minutę padėjo Giedrius Kazelis. Jis pasinaudojo varžovų baudos aikštėje svečių futbolininko neapdairumu, kuomet vos gavus netoli vartininko buvusiam svečių futbolininkui kamuolį, čia pat buvęs Kazlų Rūdos komandos saugas perėmė jį ir pasiuntė į vartų tinklą – 3:1. Sugrąžinti rungtynes į maksimalios intrigos lygį svečiai mėgino jau baigiantis rungtynėms, kuomet už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas E.Jokubauskis ir netoli 16 m atžymos skirtas baudos smūgis. Puikiai tuomet pasidarbavo Ž.Mažeika, kuris svečių futbolininko vartų devyniukėn siųstą kamuolį sugebėjo numušti ir aikštės šeimininkai išvengė įvarčio. Per likusias keletą minučių revoliucijos rungtynių eigoje neįvyko ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ šventė pergalę.