Kalėdinė savaitė sporto centre pažymėta 2×2 krepšinio turnyru

Kaip nėra metų be Kalėdų, taip pasitinkant didžiąsias metų šventes nebūna, jog sporto centras apsieitų be žaidimų sporto šakų turnyrų. Įsišaknijusia tradicija tapo tai, kad įsibėgėjusios žiemos fone sporto centro salėje organizuojamas savivaldybės moksleivių Kalėdinis 2×2 krepšinio turnyras. Prie starto linijos jame praėjusį pirmadienį stojo per penkiolika įvairaus amžiaus šią sporto šaką pamėgusių moksleivių komandų.

Turnyras vyko keturiose amžiaus grupėse. Kaip ir galima buvo tikėtis, gerokai didesnis moksleivių aktyvumas užfiksuotas vyresniųjų krepšininkų grupėse. 7-8 bei 9-12 klasių grupėse varžėsi po 5 komandas. Tiek vienoje, tiek kitoje grupėje nenuspėjamų, permainingų kovų išties netrūko.

Nugalėtojams ir/ar prizininkams galutinėje įskaitoje nustatyti prireikė ir papildomų „matematikos žinių“. Ne vienai komandai surinkus vienodai taškų su konkurentėmis, aukštesnę poziciją nulėmė tik tarpusavio susitikimų rezultatai. Taip nutiko 9-12 klasių grupėje, kurioje po tris pergales iš keturių galimų buvo iškovojusi „Slovėnija“ bei „Dviguba bėda“.

Nugalėtojais tapo „Slovėnija“ tarpusavio akistatoje sausu rezultatu 7:0 įveikusi minėtus varžovus. Na, o trečia pozicija atiteko „Kaimynams“, kuriems prizininko statusą užtikrino taipogi laimėta tarpusavio kova prieš „Barsukais“ pasivadinusius krepšininkus.

7-8 klasių grupėje triumfavo visas keturias akistatas laimėję „Dribleriai“, antroji vieta atiteko „Sido sultims“, na o į trečią poziciją pretendavo visos trys komandos – „Čempionai“, „Raudonieji rykliai“ bei „Septintokai“. Palankiausia statistika buvo „Čempionų“ pusėje. Jie ir tapo šio Kalėdinio turnyro prizininkais.

5-6 klasių grupėje susikibo „Spalding“ ir „Valdorfiniai“. Nugalėtoja buvo skelbiama komanda, kuri pirma iškovos tris pergales. Kovos būta išties atkaklios, prireikė visų rungtynių serijos. Turnyre triumfavo „Valdorfiniai“, kurie 3:2 palaužė „Spalding“ duetą.

Na, o mažiausiųjų grupėje tarp trijų besivaržiusių komandų sėkmingiausiai 2×2 krepšinio turnyras susiklostė „Vilkams“, antroji vieta atiteko „Ereliams“, prizinį trejetą užbaigė „Vienas namuose“.