Moksleivių Kalėdinio 2×2 futbolo turnyro aidai

Nespėjus ataušti emocijoms po pirmadienį vykusio Kalėdinio 2×2 krepšinio turnyro, jau sekančią dieną šią sporto šaką keitė futbolas. Tokio paties formato futbolo turnyras, vykęs sporto centro salėje, buvo skirtas 2009-2014 m. gimusiems moksleiviams. O jų sugužėjo išties nemažai.

Dvejose grupėse vykusiame varžybų maratone užsiregistravo net 20 komandų. Beveik keturias valandas trukęs, jaunesnių klasių moksleiviams skirtas Kalėdinis renginys susidėjo iš dviejų dalių. Pirmojoje futbolininkai varžėsi 2×2 turnyre, na o antroje dalyje tomis pačiomis komandomis jėgas išmėgino futbolo estafetėje.

Mažesniųjų, 2012-2014 m.g. grupėje 2×2 turnyras sėkmingiausiai susiklostė „Kazlų Rūda“ pasivadinusiai komandai. Jie finale po itin atkaklios kovos rezultatu 2:1 palaužė „Senovai“ duetą. Kovoje dėl trečios vietos „Morozai“ įveikė „Šilą“.

Vyresnių moksleivių (2009-2011 m.g.) grupės finale ietis sukryžiavo „Liusi“ ir „Batsiuviais“ pasivadinusios komandos. Penketą minučių trukusią akistatą rezultatu 3:0 laimėjo bei nugalėtojais tapo „Liusi“. Mažajame finale „Aidas“ įveikė kodiniu pavadinimu „JV“ įsivardinusį tandemą ir turnyre iškovojo trečiąją vietą.

Kiek kitokiu scenarijumi klostėsi futbolo estafetės rungtis. Jos metu kiekvienas komandos futbolininkas turėjo kuo greičiau nuo aikštelės galinės linijos varytis kamuolį ir laisvai pasirinkdamas atstumą mušti jį į vartus. Po to perduoti kamuolį už futbolo aikštelės galinės linijos laukiančiam komandos draugui. Buvo fiksuojamas įmuštų įvarčių skaičius. Kiekvienai komandai skiriama 60 sekundžių.

Taigi, jaunesnių futbolininkų grupėje šioje rungtyje atkakliausia kova vyko tarp „Senovų“, „Šilo“ bei „Kazlų Rūdos“. Po pirmųjų mėginimų, minėtos komandos buvo surinkusios po penkis taškus. Finaliniame etape tokį pat rezultatą pademonstravę „Senovai“ tapo rungties nugalėtojais. Antroji vieta atiteko vienu įvarčiu mažiau įmušusiam „Šilui“. Na, o prizininkų trejetuką užbaigė „Kazlų Rūda“.

Vyresnėlių grupėje, po pirmojo etapo buvo aiškus rungties nugalėtojas bei antroji vieta. Futbolo estafetėje triumfavo 8 kartus tiksliai kamuolį į vartų tinklelį pasiuntęs „Aidas“, kuriame greitį ir techniką demonstravo Aronas ir Elvinas Sidabros. Antrą poziciją iškovojo vienu įvarčiu jiems nusileidusi komanda „Be pavadinimo“. Dėl trečios vietos teko pakovoti trims komandoms – „Liusi“, „Žemyn upe“ ir „JV“. Šis rebusas pakartotinos estafetės metu sėkmingiausiai susiklostė „Liusi“ duetui, kurie ir tapo šios rungties prizininkais.