Search
Close this search box.

Kauno „Nadruvis“ KAFF III lygos futbolo pirmenybių lyderiams Kazlų Rūdos „Kazlų Rūdai“ neprilygo

KAFF III lygos pirmenybėse rugpjūčio 25 d. kovas atnaujino Dariaus Gabuževičiaus treniruojami Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ futbolininkai. Antrose sezono rungtynėse savoje aikštėje praėjusio sezono nugalėtojai, o ir šio vienvaldžiai lyderiai susitiko su Kauno „Nadruvis“ ekipa. Priminsime, jog pirmame mače Kazlų Rūdos komanda varžovo nepagailėjo ir nukovė juos rezultatu 11:1. Intrigos ko gero nebuvo galima tikėtis ir šįkart. Kauno komanda „Kazlų Rūdos“ futbolininkams neprilygo ir buvo nokautuoti dar kartą. Įvarčių puokštė buvo padalinta lygiomis dalimis, įveikiant „Nadruvis“ komandą sausu rezultatu 8:0 (4:0). Keturis įvarčius svečiams atseikėjo Ignas Raštutis, tris – Justas Paškauskas, gražuolį įvartį pridėjo Tomas Raštutis.

Pirmos bėdos svečiams prasidėjo jau rungtynių pirmomis minutėmis. 2-ąją minutę aikštės šeimininkams keliant kampinį prie varžovų vartų, P.Kuconio baudos aikštės link siųstą kamuolį vartų link galva pamėgino siųsti I.Raštutis, tačiau kamuolys brūkštelėjo į „Nadruvis“ vartų skersinį ir nuskriejo už vartų linijos. Tai buvo tik įžanga, nes netrukus svečiai sulaukė ir pirmo lauknešėlio. Kazlų Rūdos komandoje siautėjo tądien I.Raštučio ir J.Paškausko tandemas, kurie atrakinę Kauno komandos vartus, vienas paskui kitą pradėjo štampuoti įvarčius. Dar 4-ąją rungtynių minutę pradžią padarė I.Raštutis, kuris po J.Paškausko skersuoto kamuolio, pasiuntė jį į varžovų vartus išvesdamas Kazlų Rūdos komandą į priekį 1:0.

Nors varžovai kėlinio viduryje sugebėjo surengti gana pavojingą reidą, tikėdamiesi lyginti rezultatą, kuomet, po perdavimo iš krašto, baudos aikštėje smūgiuotas kamuolys riedėjo šalia virpsto, Kazlų Rūdos komanda atsakydama į tai nedaugžodžiavo. 23-ąją minutę su kamuoliu varžovų vartų link kūręs I.Raštutis įlindęs į aštrų kampą baudos aikštėje prie varžovų vartų atliko perdavimą kiek atgal ir prie kamuolio prišokęs J.Paškauskas padvigubino Kazlų Rūdos komandos pranašumą – 2:0.

Keisdamiesi mušamų įvarčių ir rezultatyvių perdavimų vaidmenimis Ignas ir Justas toliau smaginosi. 28-ąją minutę J.Paškauskas kontroliavęs kamuolį skersavo ir baudos aikštėje buvęs I.Raštutis galva pasiuntė jį į „Nadruvis“ vartų tinklą – 3:0.

Baigiantis pirmam pusvalandžiui svečiai pamėgino vėl pagrasinti Kazlų Rūdos komandos vartams. Gana pavojingai varžovas tuomet užsimojo nuo 16 m atžymos, tačiau smūgiuotą kamuolį aikštės šeimininkų komandos vartus sergėjęs D.Besarabovas sugavo. O į tai svečiai dar nesibaigus pirmam kėliniui sulaukė dar vieno kirčio. 41-ąją minutę kamuolį kontroliuojant P.Kuconiui, šis atliko perdavimą į kraštą J.Paškauskui. Rezultatyviausias šiuo metu KAFF III lygos futbolininkas pasitvarkė kamuolį ir segė į Kauno komandos vartus dar vieną įvartį – 4:0.

Antrame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Nedaug Kazlų Rūdos komandai trūko iki eilinio įvarčio jau 48-ąją minutę, kuomet netoli vidurio aikštės prasižengus varžovams, baudos smūgį atliko F.Petrovas, kuris taip driokstelėjo, jog skriejantį kamuolį į svečių vartus, juos sergėjęs V.Repkinas tik vargais negalais numušė jį už galinės linijos. Sekančiame epizode nedaug tikslumo pritrūko smūgiuojant kamuolį iš baudos aikštės prieigų D. Plečkaičiui.

Tikra vargo vakarienė svečiams buvo stabdyti I.Raštutį, kuris gavęs kamuolį iš komandos draugo, jau būtų atsidūręs vienas prieš vartus ir už tai neleistinai buvo stabdomas. To pasekmė, raudona kortelė varžovui ir tolimesnė rungtynių stebėsena „nusiraminimo kambarėlyje“. O Kazlų Rūdos futbolininkai toliau darė savo darbą. 54-ąją minutę baudos aikštėje gavęs kamuolį I.Raštutis dovanų nedalijo ir padidino „Kazlų Rūdos” komandos persvarą iki 5:0.

63-ąją vėl suskambėjo „Nadruvis“ vartų tinklas, kai skersavus kamuolį J.Paškauskui, rezultatyviai ataką užbaigė vėl I.Raštutis – 6:0.

Kone gražiausią įvartį šiame mače mušė Tomas Raštutis. 72-ąją minutę varžovams prasižengus aikštės krašte, Tomas sugebėjo „užsukti“ smūgiuodamas kamuolį taip, kad šis skriedamas aukšta trajektorija pasiekė tolimą svečių vartų kampą ir suspurdėjo tinkle – 7:0.

76-ąją rungtynių minutę tašką jose padėjo Justas Paškauskas. Vėl aikštės šeimininkams šeimininkaujant varžovų aikštėje perdavimą jam atliko su kamuoliu buvęs I.Raštutis, ir J.Paškauskas dar kartą pakabino kamuolį varžovų vartuose – 8:0. Kauno „Nadruvis“ turėjo šioje rungtynių dalyje galimybę pelnyti paguodos įvartį, tačiau greita jų ataka baigėsi tuo, kad smūgiuojant kamuolį vos kelių metrų nuo vartų atstumu, šis atšoko nuo virpsto… Taigi, galutinis rezultatas 8:0, šešta Kazlų Rūdos komandos pergalė iš tiek pat galimų ir užtikrinta pirma vieta pirmenybėse.