„Kazlų Rūda-Švyturys“ antrame kėlinyje palaužė „Nadruvį-Imsrę“ ir iškovojo pergalę

Antrąją pergalę iš eilės LFF III lygos KAFF-MAFF futbolo pirmenybėse iškovojo Vytauto Braškaus treniruojamas Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda-Švyturys“. Kurį laiką taškų badmetį išgyvenusi komanda, po praėjusiame ture iškovotos pergalės Raseiniuose prieš „Danspin-KKSC“, dar kartą tritaškį nuraškė pirmadienio vakarą rungtyniaudami savoje aikštėje prieš trečioje turnyrinės lentelės pozicijoje žengiančią Kauno „Nadruvį-Imsrę“. Varžovai įveikti sausu rezultatu 3:0 (0:0). Kazlų Rūdos komandos gretose įvarčiais pasižymėjo Andrius Lukšys, Giedrius Kazelis ir Dovydas Kazlauskas.

Nepaisant tos dienos komandų turnyrinės lentelės pozicijų skirtumo, jau pirmame kėlinyje aikštės šeimininkai niekuo nenusileido Kauno komandos futbolininkams. Kazlų Rūdos ekipos futbolininkai prisišaudyti mėgino dar 3-ąją rungtynių minutę, kuomet po G.Kazelio skersuoto kamuolio, vienu lietimu baudos aikštelėje mostelėjo A.Bielkauskas, tačiau smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Kauno komandos futbolininkai atsakomąjį vizitą, pasibaigusį smūgiu kamuolį siunčiant į Ž.Mažeikos ginamus vartus, surengė 13-ąją minutę, kuomet po poros paeiliui keliamų kampinių, vienas iš „Nadruvio-Imsrės“ futbolininkų rado nišą smūgiavimui, tačiau atskriejusį kamuolį „Kazlų Rūdos-Švyturio“ vartininkas sugavo.

Dar nesužaidus nei pusę kėlinio, 19-ąją minutę vėl sudirbo G.Kazelio ir A.Bielkausko tandemas. Po komandos kolegos perdavimo, atakos smaigalyje buvęs A.Bielkauskas vienu lietimu mėgino nukreipti kamuolį į varžovų vartus, tačiau vėl pritrūko tikslumo. Vos po keletos minučių gana pavojingą reidą surengė laikinosios sostinės futbolininkai. Su kamuoliu baudos aikštėje atsidūręs L.Rimkus pamėgino jį perkelti per Kazlų Rūdos komandos vartininką, tačiau kamuolys leidosi už vartų. Permaininga veiksmų dėlionė netrukus persikėlė vėl į svečių aikštės pusę. 30-ąją minutę, po E.Čyvo perdavimo neblogą galimybę pasižymėti baudos aikštėje turėjo D.Sinkevičius, tačiau pastarasis kamuolio neužkabino.

Antrame kėlinyje vis daugiau ryškėjo Kazlų Rūdos komandos dominavimas. Aikštės šeimininkai turėjo ne vieną galimybę pasižymėti, tačiau to padaryti niekaip nesisekė. Dar 51-ąją minutę pargriovus vieną iš „Kazlų Rūdos-Švyturio“ komandos futbolininkų, buvo skirtas 11 m baudinys į „Nadruvio-Imsrės“ komandos vartus. Deja, D.Plečkaičio smūgiuotą kamuolį J.Janauskas atrėmė. Nepaisant to, Kazlų Rūdos komandos futbolininkų gniaužtai stiprėjo.  Pasipylė eilė aštrių atakų, tačiau pralaužti ledų niekaip nepavyko. 60-ąją minutę, po skersuoto kamuolio, vienas iš aikštės šeimininkų futbolininkų pamėgino nukreipti kamuolį į varžovų vartus galva, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Vos po minutės, iš baudos aikštės prieigų smūgiavo A.Kliučinykas, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Dar viena emocinė banga nuvilnijo, kuomet aikštės šeimininkams perėmus kamuolį baudos aikštės prieigose ir čia pat siunčiant jį vartų link, kamuolys atšoko nuo virpsto… Įvarčių lokomotyvas visvien pajudėjo antroje antro kėlinio pusėje. 70-ąją minutę, po R.Gruzdžio iš kairio krašto skersuoto kamuolio, baudos aikštėje jį uždarė prie vartininko aikštelės buvęs A.Lukšys, išvesdamas aikštės šeimininkų komandą į priekį 1:0. Netrukus, 74-ąją minutę „Kazlų Rūdos-Švyturio“ komandos pranašumą padvigubino, po E.Kaptainio perdavimo, vienu lietimu į vartų tinklą baudos aikštėje nukreipęs kamuolį G.Kazelis – 2:0. Na, o trečiasis įvartis į varžovų vartus krito jau su skambučiais. Paskutinėmis rungtynių sekundėmis kauniečių vartų tinklo skambesį sukėlė kamuolį į jį pasiuntęs D.Kazlauskas, įtvirtinęs Kazlų Rūdos komandos pranašumą 3:0.