Plutiškių sporto maratone triumfavo „SC-Atakos“ krepšininkai ir ABC tinklininkai

Kovos dėl Kazlų Rūdos savivaldybės 2021 metų taurės komandinio sporto turnyruose tęsiasi. Šeštadienį Plutiškėse dėl einamųjų prizų bei įskaitinių taškų 3×3 krepšinio bei 3×3 tinklinio turnyruose varžėsi iš viso 9 ekipos. Penkios iš jų – krepšinio sektoriuje. Abiejuose turnyruose komandos rungtyniavo rato sistema. Atkaklių permainingų mačų netrūko krepšinio aikštelėje. Nors turnyras sėkmingiausiai susiklostė „SC-Atakai“, tačiau dėl nugalėtojo titulo šios ekipos krepšininkams teko gerokai pakovoti. Ypač dramatiškai minėtai komandai klostėsi mačas su turnyro šeimininkais plutiškiečiais. Nugalėtojui išaiškinti prireikė pratęsimo. Tik jo metu, po pirmomis sekundėmis A.Rybelio švystelėto tikslaus tolimo metimo, atakiečiai išplėšė pergalę. Kitus varžovus minėtos komandos krepšininkai įveikė per pagrindinį rungtynių laiką. Turnyre dalyvavusi „Komanda“ nugalėta rezultatu 14:11, „Slovėnija“ – 14:9, na ir „Dar ne vakaras“ – 15:11. Antroji vieta šiame turnyre atiteko tris pergales iš keturių galimų iškovojusioms „Plutiškėms“, trečia pozicija – „Komandai“. Nugalėtojai ir prizininkai atitinkamai į kraitį įsidėjo įskaitinius 6, 5 ir 4 taškus.

Tinklinio turnyre didesnio vargo su varžovais neturėjo ABC tinklininkai, kurie sausais rezultatais 2:0 nusiskynė visas pergales ir kovoje dėl Kazlų Rūdos savivaldybės taurės nusiraškė dar 6 taškus. Antrąją vietą Plutiškėse vykusiame turnyre iškovojo „Dvi su puse moters“, na o prizinį trejetą užbaigė „Du su puse vyro“.  

Toliau krepšinio, tinklinio ir futbolo turnyrų veiksmas kelsis jau ateinantį šeštadienį, liepos 31 dieną, į Jankus. Nuo pat ankstaus ryto, nuo 10.00 komandos turės galimybę varžytis 3×3 tinklinio, 5×5 krepšinio ir 7×7 futbolo turnyruose.

 

Po dviejų komandinio sporto turnyrų etapų turnyrinė lentelė atrodo taip:

 

Krepšinis:

SC Ataka – 11 taškai

The Boys – 6 taškai

Slovėnija – 5 taškai

Plutiškės – 5 taškai

Spurtas – 4 taškai

Komanda – 4 taškai

Dar ne vakaras – 3 taškai

Pilviškiai – 1,5 taško

Omega – 1,5 taško

Bruklinas – 0 taškų

Lekykla – 0 taškų

 

Futbolas:

Šešupė – 6 taškai

Antanavas – 5 taškai

Pilviškiai – 4 taškai

Bagotoji – 3 taškai

LT United – 2 taškai

 

Tinklinis:

ABC – 12 taškų

Dvi su puse moters – 5 taškai

Kauno medikas „Senjorai“ – 5 taškai

Mėgėjai – 4 taškai

Du su puse vyro – 4 taškai

Turbo vafliai – 3 taškai