Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse „Atkutę“ revanšas „Dalmantai“, nusisekusi „Savi“ taškų medžioklė

Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas keliauja prie finišo tiesiosios. Sekmadienį buvo sužaistos priešpaskutinio turo rungtynės. Devynios pirmenybėse dalyvaujančios komandos sužaidė iš viso 10 rungtynių. Vienas iš šio maratono mačas buvo „užsilikęs“ iš ankstesnio turo.

Ko gero didžiausią pergalės saldėsį patyrė „Atkutę“ krepšininkai, kurie ganėtinai nesunkiai atsirevanšavo už pralaimėjimą, patirtą pirmajame rate ilgą laiką pirmenybėse buvusiai lyderei „Dalmantos“ ekipai. Varžovus „Atkutę“ krepšininkai įveikė įtikinamu rezultatu – 22:9. Tiesa, antrose turo rungtynėse „Atkutę“ komanda vos „neprisižaidė“ su „Niekur nežaidę“ duetu. Šioje komandoje nesusirinkus pilnam trejetui, garbingo žaidimo gestą pademonstravę „Atkutę“ taipogi aikštėje rungtyniavo dviese. Dvikova buvo atkakli iki pat paskutinių sekundžių. Vienu tašku pergalę išplėšė „Atkutę“. Rungtynės baigėsi rezultatu 19:18. Garbingo žaidimo principų laikymąsi demonstravo ir „Dalmantos“ krepšininkai, kurie „Niekur nežaidę“ įveikė 11:7. Dalmantiečiai antrąjį tašką iš trijų galimų susimedžiojo paskutinėse turo rungtynėse 15:10 įveikdami „Metalaturgą“.

Visu šimtu procentų taškų medžioklė nusisekė „Savi“ krepšininkams, kurie laimėję dvi rungtynes iš tiek pat galimų dviem pozicijomis pagerino savo turnyrinės lentelės padėtį ir šiuo metu yra šeštoje vietoje. „Savi“ ekipa atkakliose rungtynėse minimalia persvara 7:6 „praslydo“ pro „Kazlų Riterius“. Na, o antroje turo akistatoje 17:11 įveikė „Laukinius šernus“. Nugalėtojų gretose šiose rungtynėse nesulaikomas buvo S.Krinickas, kuris rinko liūto dalį taškų. Jo sąskaitoje užfiksuota 14 taškų. „Savi“ komandos lyderis pataikė net 5 tolimus metimus.

Dovanų varžovams nedalino ture ir „Kvietiškio“ ekipa. Dar pirmose turo rungtynėse kvietiškiečiai tašką nugriebė rezultatu 14:8 įveikdami „United“, antrame mače smaginosi rezultatu 24:12 pranokdami „Metalaturgą“. Tampa jau savotiška tradicija, kad „Kvietiškio“ krepšininkai didesnį malonumą jaučia, kuomet kamuolys tinklelį skrodžia atakuojant krepšį iš tolimų atstumų. Pirmame mače kvietiškiečiai jų įšovė šešis, antrame – devynis. Rezultatyviausias snaiperis pirmenybėse Donatas Batutis abiejuose mačuose iš viso jų atseikėjo septynis.

Iš septintojo pirmenybių turo namo grįžo ne pėsčiomis „United“ ir „Kazlų Riteriai“. Pirmame turnyrinės lentelės ketverte įsitaisę „United“ krepšininkai pergalės alkį numalšino rezultatu 13:5 įveikdami „Metalaturgą“, „Kazlų Riteriai“ savo mažytę svajonę išpildė atkakliame mače 11:9 palaužę „Laukinius šernus“. Šiai komandai kaip ir „Metalaturgui“ teko turo taškų dietos lemtis.