Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse „Liūtų“ ir „Savi“ kovingos lygiosios, INTER įtikinama pergalė

Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse apsisuko jau du trečdaliai reguliaraus sezono. Daugumai komandų lieka sužaisti dar po trejas rungtynes. Tuomet ir sužinosime, kurios 1-2 vietas užėmusios ekipos kausis dėl čempiono titulo didžiajame finale, o kurioms teks guostis akistatoje dėl prizinės trečios pozicijos. Šiuo metu salės futbolo pirmenybėse vienvaldžiai lyderiai Marijampolės „Niekur nežaidę“ futbolininkai. Įkandin jiems seka  INTER komanda. Mažesnio kalibro prizo medžioklės plotuose kol kas realiausi pretendentai dvi Kazlų Rūdos komandos – „Savi“ ir „Kazlų Rūda“.

Sekmadienį buvo sužaistos trejos rungtynės, kuriose aukštesnėse vietose esančios komandos sutvirtino savo turnyrinės lentelės pozicijas. Pirmoje akistatoje ietis sukryžiavo INTER ir vis aštresnius nagus pirmenybėse rodantys Kalvarijos „Kofo“ futbolininkai. Tiesa, šiame ture dėl kortelių pastarojoje komandoje negalėjo rungtyniauti net trys futbolininkai. Tai gerokai palengvino užduotį INTER futbolininkams nusiraškyti pergalę. Jau 1-ąją rungtynių minutę M.Minevičius savo komandą išvedė į priekį – 1:0 ir galėjo akimirkai susidaryti įspūdis, kad tokiu tonusu pradėję rungtynes INTER futbolininkai „pervažiuos“ per varžovus, tačiau vos po minutės patys sulaukė „lauknešėlio“, kai per visą aikštę kamuolį į vartų tinklą pasiuntė INTER vartininko neapdairumu pasinaudojęs tokios pat pozicijos „Kofo“ futbolininkas N.Kardokas, kuris rezultatą išlygino – 1:1.

Taip juokauti INTER neketino ir iki pirmo kėlinio vidurio pasižymėjo dviem įvarčiais, įgydami apčiuopiamesnį pranašumą – 3:1. Tuomet pasižymėjo vėl M.Minevičius ir R.Karsokas. Kalvarijos futbolininkai toliau nesileido skandinami ir daugiau įvarčių pirmame kėlinyje neprasileido. INTER ekipa lengvesnį kvėpavimą įgavo antrame kėlinyje. 25-ąją minutę šios komandos persvarą padidino A.Spelman, na o kėlinio viduryje dar pora tiksliai smūgiuotų kamuolių atseikėjo rezultatyviausias šiuo metu pirmenybėse futbolininkas M.Minevičius – 6:1. Iki rungtynių pabaigos „Kofas“ traukė kamuolį iš savų vartų tinklo dar tris kartus, patys guosdamiesi vienu įvarčiu. INTER komanda pasiekė užtikrintą pergalę 9:2.

Antroje turo akistatoje, po katastrofiškų praeito turo rungtynių, Marijampolės r. „Liūtai“ kaip reikiant pasidraskė su Kazlų Rūdos „Savi“ komanda. Kaip niekad gausiai susirinkusių „Liūtų“ futbolininkų motyvacija liejosi per kraštus. Jau 4-ąją minutę ją įvarčiu pavertė A.Uleckas, išvesdamas „Liūtus“ priekin 1:0. Kėliniui perkopus į antrą pusę dar vieną dūrį į „Savi“ vartų tinklą smeigė M.Buividavičius, dvigubindamas Marijampolės r. komandos pranašumą – 2:0. Priešnuodžių varžovų žaidimui 15-ąją minutę surado „Savi“ futbolininkas A.Blaškevičius, sušvelninęs rezultatą 2:1, o vos prasidėjus antram kėliniui kamuolį sugrūdo į „Liūtų“ vartų tinklą ir rezultatą išlygino K.Kleiva – 2:2. Tokia lygiava pernelyg ilgai neužtruko ir 27-ąją minutę Kazlų Rūdos komanda sugebėjo pasižymėti trečią kartą. Tai padarė S.Bočys – 3:2. „Liūtams“ jau turėjo būti pažįstama situacija, kai po galingesnio žaidimo rungtynių pradžioje, antroje rungtynių pusėje viskas slysta iš rankų. Šįkart šio pirmuose turuose įsišaknijusio scenarijaus išvengti pavyko. „Liūtai“ išsigelbėjo rungtynių pabaigoje. „Savi“ futbolininkams surinkus 6 pražangas buvo skirtas 10 m baudinys, kurį realizavo V.Dembinskas (rezultatas tapo 3:3) ir „Liūtai“ „draugiškai“ su „Savi“ pasidalino po tašką.

Trečias mačas ko gero turėjo būti vienas labiausiai intriguojančių tarp Marijampolės „Niekur nežaidę“ ir Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“. Deja, pastarosios komandos sėkmė ko gero daugiausia priklauso nuo to, ar rungtyniaus/nerungtyniaus broliai Ignas ir Tomas Raštučiai. Pirmenybių tendencijos gana akivaizdžiai rodo, kad be šių futbolininkų komandai labai sunkiai sekasi rinktis taškus. Ir tai ne vienintelė bėda. Komandai ne taip paprasta aplamai surinkti rungtynėms minimalų reikalingą rungtynėms futbolininkų skaičių. Rungtynių su „Niekur nežaidę“ futbolininkais metu paaiškėjo, kad vienas iš penkių „Kazlų Rūdos“ komandoje tądien rungtyniavusių futbolininkų buvo „paskolintas“ iš kitos komandos. Nepriklausomai nuo to, kad formaliai pergalę prieš Marijampolės komandą kazlųrūdiečiai šventė 6:2, „Kazlų Rūdai“ buvo fiksuojamas techninis pralaimėjimas 0:3. Štai tokios VII-ojo turo tokelės…