Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse lyderiauja „Atkutę“ ir „Dalmanta“

Kazlų Rūdos savivaldybės 3×3 krepšinio pirmenybės įsibėgėjo. Šeštadienį pavakare sporto centro salėje antrajame ture buvo sužaistos dar devynerios rungtynės, po kurių ryškėjo šio sezono lyderiai, taipogi komandos, kurioms iškovota pergalė būtų savotiška Kalėdinė šventė. Devynios pirmenybėse dalyvaujančios komandos tądien vėl turėjo po du susitikimus.

Pakiliausios nuotaikos aikštelę paliko trys ekipos, iškovojusios po dvi pergales,  tai „Kažką lankę“, „Dalmanta“ ir „Atkutę“. Išgyvenę pirmų dviejų rungtynių taškų badą, užsimezgusį dar pirmajame ture, „Kažką lankę“ trijulė godžiai juos nurijo atkakliose rungtynėse 13:11 įveikdami „Savi“ krepšininkus, na  o dar įnirtingesniame mūšyje, rungtynių pabaigoje tolimą metimą pataikius M.Gruodžiui, jaunimo ekipa sugebėjo įveikti rezultatu 11:10 „United“ krepšininkus.

Kur kas lengvesnis turas klostėsi „Atkutę“ ekipai. Jie be didesnio vargo 18:10 dešimties minučių epopėjos metu įveikė „Kazlų Riterius“. Antrame turo mače „Atkutę“ nepagailėjo „Metalaturgo“. Juos nukovė 23:5.

Savus medžioklės plotus pilnai išnaudojo ir „Dalmantos“ krepšininkai. Jie be didesnių problemų rezultatu 20:6 susitvarkė su „Laukiniais šernais“. Na, o sotumo jausmą ture pilnai patenkino kur kas atkaklesnėse rungtynėse rezultatu 19:14 palaužę „Kvietiškį“. Pastarasis mačas didžiąją jo dalį vyko beveik taškas į tašką. Dalmatiečiams pergalę užtikrino rungtynių pabaigoje įsisiautėjęs Paulius Dembinskas, švystelėjęs šioje dvikovos fazėje pora tolimų metimų ir dar tašką įkalęs iš po krepšio. Taigi, trečiąjį turą „Dalmanta“ ir „Atkutę“ pasitiks su keturiomis pergalėmis iš tiek pat galimų. Po poros savaičių vyksiančiame ture būtent tarp šių lyderių laukia tarpusavio akistata, o tai reiškia, jog sumažės viena nepralaimėjusia komanda pirmenybėse.

Grįžtant į šeštadienines krepšinio batalijas, trys ekipos namo grįžo taip pat netuščiomis. Kur kas sėkmingiau nei praėjusiame sezone rungtyniaujantys „Kazlų Riteriai“ sugebėjo iškovoti jau antrą pergalę iš keturių galimų. Iš moksleivių sukomplektuota komanda rezultatu 15:9 įveikė „Metalaturgą“. Daug prie komandos sėkmės prisidėjo „Kazlų Riterių“ tolimoji artilerija. Po du šūvius iš tokio kalibro pabūklų paleido ir dvikovos eigą nulėmė W.Bernotas ir L.Beliauskas.

Paguodos tašką namo parsivežė ir „Kvietiškis“, kuris 11:7 pranoko „Laukinius šernus“. Na, o „United“ krepšininkai savo grobio dalį atsiriekė 15:9 įveikdami „Savi“ veteranų komandą. Po ketverių rungtynių turnyrinėje lentelėje „be kalorijų“ kol kas lieka dvi komandos – „Laukiniai šernai“ ir „Metalaturgas“.

Žvelgiant į individualius krepšininkų pasirodymus, taipogi ryškėja pirmenybių lyderiai. Rezultatyviausio ir daugiausia kamuolių atkovojusio krepšininko lentelių viršūnėse figūruoja E.Seniūnas. Per ketverias rungtynes jis turi surinkęs 33 taškus ir atkovojęs 34 kamuolius. Vos vieną poziciją jis užleidžia ir snaiperių skiltyje. Joje kol kas karaliauja „United“ lyderis D.Krinickas, pataikęs 9 tolimus metimus.

 

Turnyrinė komandų rikiuotė:

 

vieta komanda perg./pral. įm.taškai pral.taškai skirt. taškai
1 ATKUTĘ 4/0 73 38 35 4
2 DALMANTA 4/0 64 32 32 4
3 KVIETIŠKIS 3/1 49 46 3 3
4 UNITED 2/2 51 43 8 2
5 KAŽKĄ LANKĘ 2/2 47 48 -1 2
6 KAZLŲ RITERIAI 2/2 44 46 -2 2
7 SAVI 1/3 40 44 -4 1
8 LAUKINIAI ŠERNAI 0/4 27 57 -30 0
9 METALATURGAS 0/4 27 68 -41 0