Jaunimo salės futbolo turnyre sporto centro futbolininkai iškovojo antrąją vietą

Sekmadienį sporto centro salėje praūžė jaunimo salės futbolo turnyras Kazlų Rūdos sporto centro Taurei laimėti. Į jį buvo kviečiamos septynios komandos. Likus kelioms dienoms iki starto paaiškėjo, jog jame dėl objektyvių priežasčių negalės startuoti Marijampolės „Marijampolė City“, na o turnyro dieną prie sporto centro slenksčio nepasirodė Prienų „Prienai“. Tačiau tai šventės nė kiek negadino. Turnyre išties netrūko intrigos: buvo galima išvysti ir gražių įvarčių, mušamų iš atstumų, siekusių kone visą salės perimetrą, buvo dvikovų, kuriose išsigelbėta paskutinėmis rungtynių sekundėmis. Faktas, kad turnyro nugalėtojui išaiškinti prireikė skaičiuoti įmuštų/praleistų įvarčių balansą rodė, kad azarto buvo daugiau nei apstu. Taigi, gruodžio 4 d. prie starto linijos stojo Dariaus Gabuževičiaus treniruojamas Kazlų Rūdos sporto centro jaunimas, Kybartų „Sveikata“, Trakų KKSC, Ukmergės ir Druskininkų sporto centrų komandos.

Jaunimo salės futbolo turnyre Sporto centro Taurei laimėti triumfavo Trakų KKSC futbolininkai. Jie per ketverias rungtynes iškovojo tris pergales ir kartą sužaidė lygiosiomis. Trakiškiai rezultatu 2:1, išplėšę pergalę paskutinėmis rungtynių sekundėmis, įveikė technišką, gražų futbolą demonstravusius ukmergiškius. Rungtynių paskutinės akimirkos Trakų futbolininkams vėl sėkmingai klostėsi su Kybartų „Sveikata“, prieš kurią taip pat nusirėžta pergalė 4:3. Su turnyro šeimininkais, Kazlų Rūdos sporto centro futbolininkais teko dalintis po tašką. Rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1. Na, o paskutinis mačas trakiškiams buvo lemtingas, siekiant iškovoti turnyro pagrindinį trofėjų. Kaip parodė turnyro eiga, rungtynėse su Druskininkų ekipa jiems reikėjo mušti bent septynis įvarčius. Ši užduotis pirmomis rungtynių minutėmis buvo labai reali. Trakų komanda per keletą minučių varžovams atseikėjo penkis įvarčius ir rodėsi viskas jau ranka pasiekiama, tačiau tuomet jie sulaukė ir Druskininkų komandos kirčių. Šie atgalios pasiuntė tris tikslius smūgius į Trakų komandos vartus. Rungtynėms einant į pabaigą trakiškiai visvien pasiekė savo – vėl išsikapanojo paskutinėmis sekundėmis. Dvikovą Vilniaus regiono komanda laimėjo 9:3 ir skaičiuojant įvarčių skirtumą, nepaisant Trakų ir Kazlų Rūdos sporto centro komandos įvarčių tokio pat balanso, aukštesnę vietą nulėmė faktas, jog varžovai turnyre jų mušė tiesiog daugiau.

Kazlų Rūdos sporto centro jaunimo komandai teko tenkintis antrąja vieta. D.Gabuževičiaus treniruojami futbolininkai taipogi buvo surinkę 10 taškų. Kazlųrūdiečiai dar pirmame turnyro mače rezultatu 4:1 pranoko Kybartų „Sveikatą“, sausu rezultatu 4:0 įveikė Druskininkus. Kaip jau minėta, lygiosiomis 1:1 sužaidė su Trakų KKSC. Sunkioje dvikovoje prieš varžovus sporto centro futbolininkai atsilikinėjo, tačiau sugebėjo kaip žinia rezultatą išlyginti. Į dar didesnę duobę Kazlų Rūdos komanda buvo įkritusi akistatoje su Ukmergės SC komanda. Varžovai pirmavo 2:0, tačiau iki rungtynių pabaigos kazlųrūdiečiai sugebėjo ne tik panaikinti poros įvarčių deficitą, bet ir išplėšti pergalę 3:2.

Taigi, trečioji vieta atiteko Ukmergės SC komandai. Jie turnyre finišavo su 6 taškais. Ukmergiškiai 4:1 įveikė Kybartų „Sveikatą“ ir minimalia persvara 1:0 – Druskininkų SC futbolininkus.

Geriausiu šio turnyro vartininku buvo pripažintas mažiausiai įvarčių praleidęs Kazlų Rūdos sporto centro vartus sergėjęs Dominykas Besarabovas. Jaunimo salės futbolo turnyro solidžiausio gynėjo nominacija atiteko puikų žaidimą demonstravusiam Ukmergės SC futbolininkui Radvilui Bliukiui. Na, o geriausiu turnyro puolėju pripažintas Trakų KKSC futbolininkas Matas Siaurusevičius.

 

turnyro varžybų protokolas