Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių ketvirtfinaliai be netikėtumų

Praėjusį šeštadienį Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybėse aštuonios jose dalyvaujančios komandos stojo į žūtbūtines ketvirtfinalio kovas, po kurių paaiškėjo, kurios iš jų jau šį šeštadienį toliau grumsis baigiamosiose akistatose, kovose dėl Didžiosios Taurės, kurioms teks tenkintis paguodos zona, rungtynėmis dėl Mažosios Taurės. Ketvirtfinaliai didesnių staigmenų nepateikė. Visos komandos, kurios reguliariajame sezone buvo iškovojusios aukštesnes pozicijas, įveikė oponentus iš žemiau esančių vietų.

Didžiausias atstumas tarp užimtų vietų buvo tarp reguliaraus sezono nugalėtojų „Dalmantos“ ir aštuntoje vietoje žengusių „Laukinių šernų“. Priminsime, jog atkrintamųjų rungtynių etapo metu buvo žaidžiami du ketvirtfinaliai ir į kitą etapą keliavo komanda, laimėjusi abi rungtynes arba turinti geresnį tarpusavio sužaistų rungtynių taškų skirtumą. Tarpusavio taškų skaičiavimo dalmantiečiams neprireikė. Jie jau pirmame mače nokautavo varžovus 24:5 ir antrame tereikė formaliai „atidirbti“ dešimt minučių ir ramiai laukti pusfinalių. „Laukiniai šernai“ tądien rungtyniavo vos trise, o gavus traumą vienam iš krepšininkų jų pajėgos apskritai sumažėjo iki minimumo. Antrose rungtynėse jiems teko „skolintis“ kitą krepšininką. „Laukiniai šernai“ garbingai atstovėjo antrą mačą, nusileisdami „Dalmanta“ ekipai 9:16.

Kelialapį į pusfinalį iškovojo ir antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs „Kvietiškis“. Rezultatyviausio ir daugiausia tolimų metimų pataikančio L.Belkevičiaus vedini kvietiškiečiai abu kartus pranoko „Underdogus“, sukomplektuotus iš Kazlų Rūdos sporto centro U17 krepšininkų. Pirmoje akistatoje „Kvietiškis“ susikrovė 6 taškų rezervą, laimėdami dvikovą 18:12. Antras mačas buvo jiems sunkesnis, tačiau ir vėl pasiekta pergalė, tik šįkart dviem taškais – 12:10.

Daugiau intrigos buvo tarp trečioje vietoje žengusių „GP“ ir šeštą poziciją užėmusių „Kazlų Riterių“. Šioje akistatoje susirėmė ir du geriausiai dėl atšokusių kamuolių kovojantys krepšininkai – D.Grušauskas ir L.Beliauskas. Pirmasis mačas buvo labai apylygis. „GP“ krepšininkai tik per plauką išlindo, laimėdami rungtynes vos vienu tašku – 12:11. Antros akistatos metu reikalai „GP“ ekipai klostėsi kiek lengviau. Dominavę po krepšiu jie ne kartą turėjo galimybę naudotis antraisiais šansais ir taip įgyti nemenko pranašumo prieš „Kazlų Riterius“. Antras rungtynes „GP“ krepšininkai laimėjo rezultatu 16:11 ir taipogi su kelialapiu rankose lūkuriuoja keturių komandų eilėje prie Didžiosios Taurės…

Vietą po saule išsikovojo ir pirmame ketvertuke po reguliaraus sezono finišavę „United“ krepšininkai. Jų ketvirtfinalio meniu buvo „Pravalas“ ekipa. Reguliariame sezone „United“ prieš oponentus abu kartus šventė pergales. Tiesa, labai sunkias. Pirmame rate vieno taško skirtumu, antrame ją išplėšdami po pratęsimo. Atrodytų, kad ketvirtfinaliai bus ta užaštrinta zona, kurioje tarp šių komandų bus išties daug kovos, dar daugiau emocijų… Anaiptol. Kaip praėjusiame sezone, taip ir šįmet „United“ demonstravo, kad atkrintamosiose rungtyniauja kur kas didesne jėga. Pirmame mače jie varžovus nukalė rezultatu 12:6. Na, antrame, turėdama iš pirmų rungtynių neblogą rezervą, dar kartą įveikė „Pravalą“ rezultatu 8:7 ir taip kaip ir aukščiau minėtos komandos, laukia savojo šanso pusfinalyje dėl pirmenybių čempiono titulo.

 

ketvirtfinalių statistika