Marijampolės apskrities salės futbolo pirmenybėse kovingos lygiosios tarp lyderių „Kazlų Rūdos“ ir „Niekur nežaidę“, INTER ir „Ringio“ pergalės

MAFF salės futbolo pirmenybės artėja prie pabaigos. Sekmadienį buvo sužaistos dar trejos priešpaskutinio turo reguliaraus sezono rungtynės, tarp kurių buvo ir turo intriga, pirmenybių lyderių Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda“ ir Marijampolės „Niekur nežaidę“ akistata. Tiesa, komandos lig tol jau buvo užsitikrinusios vietas didžiajame finale, kuris planuojamas vasario pabaigoje, tačiau kokios svarbos bebūtų rungtynės, nėra komandos, nenorinčios švęsti pergalės. Futbolo aikštėje susikibo išties vienas kito verti varžovai. Dvikova vyko be didesnės žvalgybos ir pirmų įvarčių laukti ilgai nereikėjo. Pirmi pasižymėjo kazlųrūdiečiai. Jau 2-ąją minutę kamuoliu varžovų vartų voratinklius „išvalė“ rezultatyviausias pirmenybių futbolininkas A.Blaškevičius – 1:0, bet čia pat 4-ąją minutę galingu smūgiu rezultatą išlygino marijampolietis T.Janušauskas – 1:1. Tas pats futbolininkas netrukus jau savo komandą išvedė priekin, pasižymėdamas 7-ąją rungtynių minutę – 1:2. Dar neįpusėjus kėliniui, rezultatą lygino T.Kvietkauskas – 2:2. Tokia dvikovos tėkmė akivaizdžiai rodė, kad rutuliojasi išties turiningas mačas. Pirmajame kėlinyje buvo įmušti dar du įvarčiai ir abu kartus džiaugsmo banga nuvilnijo Marijampolės komandos stovykloje. 14-ąją minutę Kazlų Rūdos klaida aikštės viduryje pasinaudojo E.Galeckas, kuris perėmęs kamuolį, vos priartėjęs prie vartų pasiuntė kamuolį į jų tinklą  – 2:3. Na, o dar vieną kirtį „Niekur nežaidę“ sudavė jau paskutinę pirmo kėlinio minutę. Tuomet pasižymėjo D.Kazlauskas – 2:4. Kazlų Rūdos komandos tai pernelyg neišgąsdino.

Jau antro kėlinio pradžioje, 22-ąją minutę padėtį mėgino taisyti I.Raštutis, švelnindamas varžovų pranašumą iki vieno įvarčio – 3:4. Įtampa ir atkakli kova neslūgo. Kėlinio viduryje aikštės šeimininkų vėl nesulaikomas buvo T.Janušauskas, pasižymėjęs hetriku. Po jo individualių veiksmų, itin galingo smūgio kamuolys šovė į vartų devyniukę ir „Niekur nežaidę“ susigrąžino poros įvarčių pranašumą – 3:5. Rungtynėms artėjant prie pabaigos jau rodėsi, kad pergalę švęs Suvalkijos sostinės futbolininkai, tačiau kazlųrūdiečiai spėjo per pora likusių minučių išsigelbėti ir išplėšti tašką. 39-ąją minutę rezultatą vėl sušvelnino, po I.Raštučio perdavimo, T.Kvietkauskas – 4:5. Na, o jau paskutinę minutę vėl vienas iš komandos lyderių, I.Raštutis atliko perdavimą K. Besarabovui, kuris rezultatą išlygino – 5:5. Paskutinėmis dvikovos sekundėmis Kazlų Rūdos komanda galėjo ir išsiveržti į priekį kai staiga su kamuoliu prie varžovų vartų buvo atsidūręs I.Raštutis, tačiau paskutinę akimirką kamuolys nuslydo nuo kojų. Netrukus nuaidėjo sirena, skelbianti kovingas lygiąsias – 5:5.

Jeigu šio sezono finalininkai buvo jau aiškūs, tai kova dėl mažojo finalo dar nebuvo pasibaigusi. Po šešto turo trečioje pozicijoje jau įsitvirtino praėjusių metų čempionai INTER futbolininkai. Jie taškų nedalijo rungtynėse su FK KOFAS ekipa, kuri sėkmės atveju taipogi galėjo tikėtis patekti į šio sezono stipriausiųjų ketvertuką. To padaryti jiems nepavyko. Nors INTER ekipa rungtyniavo be savo pagrindinio vartininko E.Bernotos, nebuvo ir kai kurių kitų lyderių, tai nesukliudė jiems iškovoti pergalės. FK KOFAS futbolininkai priešinosi pusantro kėlinio. Tiesa, jie pirmi pasižymėjo. 5-ąją minutę komandą į priekį išvedė A.Rūčys – 1:0. Tačiau dar neįpusėjus kėliniui rezultatą išlygino D.Andruškevičius, o iki kėlinio pabaigos, po M.Minevičiaus tikslaus smūgio, pirmą dvikovos dalį dviejų įvarčių persvara baigė INTER ekipa  – 3:1.

Antrojo kėlinio pradžioje kabintis į rungtynes realizavus 6 m baudinį K.Kardokui mėgino FK KOFAS komanda, švelnindama rezultatą iki 3:2, tačiau tai buvo tądien paskutinis jų muštas įvartis į INTER vartus. Jau po poros minučių, prasileidusi antrą įvartį, INTER komandos dviejų įvarčių pranašumą atstatė R.Karsokas  – 4:2, na o antroje kėlinio pusėje šios komandos futbolininkai, varžovams atseikę dar keturis įvarčius, rungtynes laimėjo užtikrintai 8:2.

„Taškų surinktuvas“ gerai veikti pradėjo Prienų r. „Ringio“ futbolininkams, kurie po sezono starte patirtų trijų pralaimėjimų prieš pirmenybių lyderius, sekmadienį šventė antrą pergalę iš eilės. „Ringio“ ekipa pranoko Kazlų Rūdos „Kazlų Rūda B“ komandą. Prienų r. futbolininkams tai buvo gyvybiškai svarbios rungtynės siekiant būti pakviestiems į MAFF salės futbolo pirmenybių finalus rungtyniauti dėl trečios vietos. Tokios motyvacijos vedini jie jau pirmą minutę paženklino Kazlų Rūdos komandos vartus, kuomet pasižymėjo G.Vaitulevičius – 1:0. Ambicijų taipogi nestokojantys kazlųrūdiečiai 4-ąją minutę rezultatą išlygino – 1:1. Išlyginamojo įvarčio autoriumi buvo K.Naujokaitis, tačiau svečiai netruko vėl išsiveržti į priekį – 2:1. Aikštės šeimininkai sugebėjo rezultatą vėl išlyginti 2:2. Vis dėlto pirmaujančios komandos statusą susigrąžino „Ringis“, pirmąjį kėlinį baigęs pirmaujant 3:2.

Antroje dvikovos pusėje Kazlų Rūdos komandai pasižymėti daugiau nebepavyko. Tuo tarpu „Ringio“ komanda, kontroliavusi rungtynes, keliavo pergalės link. Jau 22-ąją minutę saugesnį atstumą padidino G.Mejeris – 4:2, na o dar pora įvarčių į „Kazlų Rūda B“ vartus Prienų r. futbolininkai įsegė antroje antro kėlinio pusėje. 32-ąją minutę pasižymėjo L.Adamavičius, o 40-ąją tašką padėjo, kas ir pradėjo rungtynėse mušamu įvarčiu, tai G.Vaitulevičius – 6:2. Lemtingas „Ringio“ mačas bus paskutiniame reguliaraus sezono ture su Kybartų „Jaunyste“. Patekimui į mažąjį finalą Prienų r. komandai užtektų ir lygiųjų. Pralaimėjimo atveju jų vietą, šalia INTER užimtų Kybartų futbolininkai.