Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliaraus sezono baigiamieji akordai

Sekmadienį sporto centre iš esmės finišavo šių metų Kazlų Rūdos 3×3 krepšinio pirmenybių reguliarusis sezonas. Iki pilno jų komplekto lieka nesužaistos vos pora rungtynių, kurių baigtis gali šiek tiek pakoreguoti į aštuntuką patekusių komandų turnyrines pozicijas. „Atkutę“ krepšininkai dar turės sužaisti dvi dvikovas. Jų laukia akistata su „Savi“ ir „Kvietiškiu“. Absoliučios sėkmės atveju „Atkutę“ taptų reguliaraus sezono nugalėtojais ir ketvirtfinalio kovas pradėtų su 8-oje vietoje esančiais „Kazlų Riteriais“. Bent vieno pralaimėjimo atveju, jiems tektų kitas varžovas –  „Laukiniai šernai“. Teorinių galimybių užbaigti reguliarųjį sezoną antroje vietoje dar turi ir „Kvietiškis“. Taigi, visi ketvirtfinalių „X“ ir „Y“ bus žinomi tądien, kuomet jie ir vyks.

Sekmadienį sporto centro salėje vykusiame VIII-ajame ture buvo sužaistos devynerios rungtynės, po kurių didžiausius „pelnus“ skaičiavo pergales skynusi „Dalmanta“, turnyrinės lentelės poziciją pataisę „Laukiniai šernai“, vienas rungtynes žaidęs „Kvietiškis“.

Dalmantiečiams tądien teko eiti aikštėn tris kartus ir palikti ją pasipildant savo taškų bagažą vis papildomu tašku. Pirmose turo rungtynėse „Dalmanta“, rinkdama dvigubai daugiau taškų nei varžovai, rezultatu 16:8 įveikė „Savi“ krepšininkus. Atkaklesnėje antroje akistatoje dalmantiečiai pranoko ir „United“ ekipą. Pergalė buvo pasiekta į varžovų krepšį metant 16 taškų, į savąjį praleidžiant jų 12. Dar vienas taškas įkrito į kišenę „Dalmantai“ rungtyniaujant su „Kazlų Riteriais“. Pastarieji taipogi sugebėjo nemenkai pasipriešinti vieniems iš pirmenybių lyderių. „Dalmanta“ šventė pergalę rezultatu 15:11. Tiesa, iškovota pergalė kiek apkarto, kuomet rungtynių metu traumą gavo šios komandos subūrėjas D.Jieznys todėl linkime, kad šios sporto šakos entuziastas grįžtų į krepšinio aikštelę kuo greičiau…

Puikiai turas susiklostė „Laukinių šernų“ krepšininkams. Pirmose turo rungtynėse jie sugebėjo įveikti trijų taškų persvara „Kažką lankę“ krepšininkus. Dešimties minučių krepšinio trumpametražį filmą jie baigė rezultatu 10:7. Dar vienas taškas į „Laukinių šernų“ kasą įkrito po akistatos su „Metalaturgu“. Rungtynės su varžovu baigėsi 11:9. Vienas rungtynes ture žaidė „Kvietiškis“, kurių varžovais buvo „Savi“ krepšininkai. Pergalei pasiekti kvietiškiečiams teko gerokai paplušėti. Stipriausiųjų reguliaraus sezono komandų trejete įsitaisę krepšininkai, savo gretose turintys šiuo metu rezultatyviausią ir daugiausia tolimų metimų renkantį krepšininką D.Batutį, dviem taškais 12:10 įveikė „Savi“. D.Batučio sąskaitoje buvo 3 tolimi metimai.

Ne tuščiomis namo grįžo „United“, kurie užtikrintai 18:8 įveikė „Kazlų Riterius“. Viena pergale tenkinosi ir „Savi“ krepšininkai, kurie 10:6 pranoko „Metalaturgą“. Pastarieji krepšininkai, dar neturėję pergalės šiame sezone, sugebėjo taipogi trinktelėti durimis. Jie, po dramatiškos kovos, rezultatu 9:8 palaužė „Kažką lankę“ trijulę ir nors į pirmenybių aštuntuką nepateko, dėl to pernelyg nesikrimto ir sezoną užbaigė su pakilia nuotaika.

 

3×3-turnyrinė lentelė

 

tarpusavio-susitikimų-rezultatai

 

3×3-Rezultatyviausi krepšininkai