Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse pirmieji susitikimai sėkmingiausiai klostėsi vilkaviškiečiams

Kiek daugiau nei prieš savaitę, Kazlų Rūdoje startavo tradicinės regiono tinklinio pirmenybės, kuriose, kaip jau minėjome anksčiau, dalyvauja net dešimt komandų. Kovo 12-ąją kovas pradėjo „A“ pogrupio ekipos, TOP SPORT (Marijampolė), NETIKĖTAI SUSIRINKĘ (Kazlų Rūdos sav.) ir ABC (Kazlų Rūdos sav.), na o praėjusio penktadienio vakarą, kovo 17-ąją, į jų sūkurį įsiliejo VILKAVIŠKIO MIESTO TK, ARK ACE (Marijampolė) ir EERIETIS (Kauno raj.).

Rungtynių būta itin atkaklių. Po tarpusavyje sužaistų mačų, nebuvo nei vienos komandos, kuri į savo miestą grįžtų tuščiomis. Didžiausią taškų pyrago dalį nusiriekė VILKAVIŠKIO MIESTO TK tinklininkai. Iš viso vilkaviškiečiai jų susikrapštė per du mačus penkis. Dar pirmame susitikime jie po itin dramatiškų rungtynių, rezultatu 2:1 nukovė ARK ACE jauną, ambicingą marijampoliečių komandą.

Pirmo taško medžioklėje, jo savininkas paaiškėjo tik seto pabaigoje. Taškas įkrito į Vilkaviškio tinklininkų kišenę, kuomet varžovai buvo įveikti vos poros taškų skirtumu – 25:23. Antrame sete vilkaviškiečiams tai daryti buvo iš dalies lengviau. Marijampolės tinklininkus jie įveikė 7 taškų persvara – 25:18. Atsidūrę prie bedugnės krašto, ARK ACE tinklininkai susikoncentravo ir sugebėjo savo pasiekti paskutiniame rungtynių sete. ARK ACE tinklininkai įveikė vilkaviškiečius 25:21 ir paliko aikštelę, nusikirsdami taškelį.

Vilkaviškio ketveriukėje dominavo N.Makūnas ir A.Strakalaitis, surinkę 24 ir 23 naudingumo balus. A.Strakalaitis tai darė daugiausia rinkdamas taškus (21 taškas), N.Makūnas, atlikdamas rezultatyvius perdavimus (20 rezultatyvių perdavimų). ARK ACE ekipoje išsiskyrė A.Vidzikauskas (32 NB, 27 rezultatyvūs perdavimai).

Antrame turo mače VILKAVIŠKIO TK visą tritaškį nurijo rezultatu 3:0 įveikdami EŽERIETĮ. Didžiausio pasipriešinimo vilkaviškiečiai sulaukė pirmajame sete, kuomet laimėjo jį trijų taškų persvara – 25:22. Kuo toliau, tuo taškus gaminti Suvalkijos regiono komandai vėlesniuose setuose buvo paprasčiau. Antrą setą jie laimėjo 25:18, trečią – 25:16. Vilkaviškio gretose išsiskyrė vėl tas pats tandemas – A.Strakalaitis ir N.Makūnas. Abu jie surinko po 25 NB. Kaip susitarę, A.Strakalaitis uždirbo 28 taškus, N.Makūnas atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų. EŽERIEČIO ekipoje naudingiausias tinklininkas buvo E.Vaitiekus (13 NB). Jo sąskaitoje 15 taškų.

Kauno rajono tinklininkai nagus parodė akistatoje prieš ARK ACE ekipą, kuriuos sugebėjo nukauti atkaklioje kovoje rezultatu 2:1. Šiame mače jau pirmajame sete užsikūrė kova „iki padebesių“. Baigiantis įprastiniam setui, nei viena iš ekipų neturėjo lemiamos dviejų taškų persvaros. Taip jų dėlionė tęsėsi įkopus ir į ketvirtą dešimtį taškų. Sete tašką nugriebė 33:31 laimėję jį ARK ACE tinklininkai. Antrame sete dominavo jau EŽERIEČIO ekipa, kuri laimėdama setą 25:14, rezultatą išlygino 1:1. Paskutinis, jau atkaklesnis setas, vėl sėkmingiau klostėsi Kauno rajono tinklininkams, kurie laimėjo jį 25:20 ir bendroje įskaitoje kaip ir ARK ACE tinklininkai turą baigė turėdami 2 taškus. EŽERIEČIO ekipoje išsiskyrė mače 26 NB sukaupęs D.Kaminskas. Jis atliko 18 rezultatyvių perdavimų ir blokavo net 11 varžovų kamuolių. ARK ACE lyderiu, kaip ir buvo galima numanyti, vėl tapo A.Vidzikauskas (34 NB, 30 rezultatyvių perdavimų).

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika (2023-03-17)