Kazlų Rūdos 4×4 atvirų tinklinio pirmenybių „A“ pogrupio nugalėtojai – „Top Sport“

Kazlų Rūdos 4×4 atvirų tinklinio pirmenybių pirmasis etapas keliauja link pabaigos. Sekmadienį grupės varžybų etapą baigė jose dalyvaujančios „A“ pogrupio komandos. Taigi, paaiškėjo pirmosios keturios ekipos, kurios šiame sezone toliau tęs kovas dėl trofėjų, Didžiosios ir Mažosios taurių.

Po ketverių Verbų sekmadienį vykusių akistatų, šios grupės nugalėtojais tapo „Top Sport“ tinklininkai, kurie laimėjo visas grupės varžybas. Marijampolės tinklininkai įveikė visus varžovus, neleisdami laimėti jiems nei vieno seto ir surinkdami maksimalų dvylika taškų. Dar prieš pora savaičių marijampoliškiai sausais rezultatais buvo nusiraškę pergales prieš „Netikėtai susirinkom“ ir „ABC“ ekipas, na o sekmadienį jiems kelio pastoti nepavyko nei  „Jamaikos“, juolab nei „Septym penki“ tinklininkams.

Pirmieji galėjo guostis tuo, kad su „Top Sportu“ sugebėjo setuose pririnkti vidutiniškai apie 20 taškų, tačiau rungtynėse dominavę Marijampolės tinklininkai visuose finišą pasiekdavo anksčiau. „Jamaika“ krito 0:3 (19:25; 21:25; 20:25). „Septym penki“ tinklininkai žvelgiant į visų trijų setų retrospektyvą, buvo sugebėję pelnyti daugiausia 18 taškų, tačiau grupės lyderiai tvirtai kontroliavo rungtynes ir jiems K.Griniaus gimnazijos moksleivių pagrindu suformuota komanda neprilygo. „Septym penki“ taipogi nusileido 0:3 (12:25; 18:25; 17:25).

Pats konkurencingiausias turo mačas tądien vyko tarp „ABC“ ir „Jamaikos“ tinklininkų. Kiekvienas setas vyko itin atkakliai ir jo nugalėtojas paaiškėdavo tik pačioje jo pabaigoje. Pirmame sete dviejų taškų persvara varžovus palaužė ir psichologinį pranašumą prieš antrąjį įgijo „ABC“ tinklininkai, įveikę „Jamaiką“ 27:25. Po antrojo jamaikiečiai atsitiesė ir laimėdami jį 4 taškais 25:21 seriją išlygino – 1:1. Lemtingas setas geriau klostėsi taipogi „Jamaikos“ ketveriukei. Ji sugebėjo dar kartą įveikti „ABC“ ekipą ir laimėdami setą 25:22 įsirašyti į turnyrinę lentelę dar vieną tašką.

„ABC“ tinklininkai taškų nedalijo akistatoje su „Septym penki“ ir pranoko juos rezultatu 3:0 (25:20; 25:19; 25:19). Po šios jų pergalės paaiškėjo, jog „A“ pogrupyje po pirmo varžybų etapo net trys komandos („ABC“, „Jamaika“, „Netikėtai susirinkom“) turėjo tiek pat taškų – po 6. Taigi, aukštesnę poziciją nulėmė jų tarpusavio sužaistų rungtynių rezultatai. Ir ši statistika palankiausiai susiklostė „Netikėtai susirinkom“ tinklininkams. Jų tarpusavio sužaistų rungtynių pelnytų ir praleistų taškų skirtumas buvo +5. Šios ekipos startinė stotelė ketvirtfinalyje antroji pozicija. Trečioje „A“ pogrupio vietoje liko “ABC“ komanda (-2), ketvirtoje – „Jamaika“ (-3). Pastarajai ketvirtfinalyje teks susigrumti su „B“ pogrupio nugalėtoja. O ji paaiškės dar iki šv.Velykų. Artėjant savaitgaliui į baigiamąsias grupės etapo kovas stos „B“ pogrupio komandos – Vilkaviškio miesto TK, „Ark Ace“, „Atletai“ ir „Urėdija“.

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika (2023-04-02)