Kazlų Rūdos 4×4 atvirų tinklinio pirmenybių ketvirtfinaliuose „B“ pogrupio komandų dominavimas

Praėjusį savaitgalį, penktadienio ir sekmadienio vakarais, faktiškai visos Kazlų Rūdos 4×4 atvirose tinklinio pirmenybėse dalyvaujančios komandos stojo į atkrintamąsias kovas. Jų išvengė tik „Top Sport“ tinklininkai, kurie ketvirtfinalyje turėjo susitikti su „Atletų“ ekipa. Kadangi pastaroji, dar grupės varžybų etapo viduryje kapituliavo, Marijampolės komandos tinklininkai į pusfinalį keliavo be kovos.

Na, o ketverių rungtynių ciklą pradėjo „Septym penki“ ir „Urėdijos“ komandos. Po grupės varžybų etapo abi ekipos buvo atsidūrusios ketvirtfinalio užribyje, todėl joms tai buvo baigiamoji kova dėl galutinių 9-10 vietų pirmenybėse. Reikėtų pasakyti, kad susitiko išties vieni kitų verti varžovai. Užfiksuota itin atkakli ir permaininga kova. Po pirmų dviejų setų, laimėdami juos 27:25 ir 25:14, į priekį 2:0 išsiveržė „Septym penki“ tinklininkai. Rodėsi, kad pergalė jau ranka pasiekiama, tačiau įspesta į kampą „Urėdija“ sugebėjo duoti tokį pat atkirtį ir laimėdama setus 25:20 ir 28:26 rezultatą išlygino – 2:2. Vis dėlto „perlaužti“ galutinai jiems varžovo nepavyko. Lemtingą setą solidžiau sužaidė „Septym penki“. Jie setą laimėjo 15:9, rungtynes 3:2 ir galutinėje rikiuotėje užėmė devintąją vietą.

Pirmame ketvirtfinalyje susikabino trečiąją vietą „A“ grupės varžybose turėję „ABC“ tinklininkai su antroje vietoje “B” grupėje finišavusiu „Ežeriečiu“. Reikia pastebėti, jog pastaroji ekipa, lyginant su ankstesniais metais gana ženkliai yra pagerinusi žaidimą ir ko gero tokia jų pozicija po grupės varžybų nebuvo atsitiktinė. Nors pirmąjį setą „Ežerietis“ varžovams pralaimėjo rezultatu 21:25, tačiau jau sekančio metu Kauno rajono ketveriukė rezultatą išlygino atsirevanšuodama 25:16, o paskesniuose ryškėjo vis didesnis šios ekipos dominavimas. „Ežerietis“ pranoko varžovus rezultatu 25:13, 25:18 ir iškovodami pergalę 3:1 nusiskynė kelialapį į pusfinalį dėl Didžiosios Taurės, palikdami varžovus kovai dėl Mažosios Taurės.

Dar vienas kelialapis į stipriausiųjų ketvertuką įkrito į „B“ pogrupio lyderių Vilkaviškio miesto TK tinklininkų kišenę. Jie ketvirtfinalyje sausu rezultatu 3:0 (25:20; 25:18; 25:18) pranoko „A“ grupėje ketvirtąją vietą turėjusią „Jamaika“ ekipą. Dar viena „B“ grupės ekipa, kuri nusiraškė pergalę iš „A“ pogrupio komandos buvo „Ark Ace“ tinklininkai akistatoje su „Netikėtai susirinkom“. Nors pirmajame sete rimtas ambicijas keliauti į pusfinalį demonstravo Kazlų Rūdos krašto tinklininkai, laimėdami jį atkaklioje kovoje 25:21, vėliau iniciatyvą vis labiau perėmė „Ark Ace“ ekipa. Marijampolės jaunimo komanda, laimėdama antrąjį setą 25:15 rezultatą išlygino 1:1. Trečiame gana dramatiškoje kovoje dar kartą laimėdami 25:21 persvėrė rezultatą savo komandos naudai ir galutinai perėmę iniciatyvą, paskutinį setą laimėjo 25:13, o rungtynes – 3:1. Taigi, pusfinaliuose dėl Didžiosios Taurės matysime tris iš keturių „B“ pogrupio komandų.

 

Ketvirtfinalio rungtynių statistika (2023-04-14)

 

Ketvirtfinalio rungtynių statistika (2023-04-16)