Kazlų Rūdos atvirose 4×4 tinklinio pirmenybėse į lyderius prasibrovė „ABC“ ekipa

Kazlų Rūdos atvirose tinklinio pirmenybėse didesnei pusei komandų reguliarusis sezonas jau įpusėjo. Šešios ekipos jau sužaidė po ketverias rungtynes, po kurių turnyrinėje lentelėje įvyko tam tikros rokiruotės. Po sekmadienį vykusių trejų akistatų į lyderius šoktelėjo „ABC“ tinklininkai, tądien iškovoję abi pergales. Pirmose rungtynėse jie be didesnių problemų tritaškį nusiraškė sausu rezultatu 3:0 parblokšdami „Kazlų Riterius“. Didesnės grėsmės varžovai „ABC“ tinklininkams nekėlė nei viename sete. Pirmuose dvejuose juos įveikė, neleidžiant surinkti net 10 taškų. Setai baigėsi rezultatu 25:6 ir 25:9. Dviženklę taškų ribą „kazlų Riteriai“ pasiekė tik trečiame sete. Tačiau galutinis jo rezultatas taipogi buvo ne tas, kuris iš miego prikeltų intrigą – 25:11.Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo D.Naujokas, surinkęs 26 NB. Jis varžovams atseikėjo 12 taškų ir „išrašė“ 8 „blokus“.

Dvikovos nugalėtojas ko gero gana anksti buvo aiškus ir „ABC“ akistatoje su „Tornado“ ekipa. Tiesa, K.Griniaus gimnazistų pagrindu suformuota ketveriukė buvo kietesnis riešutas nei „Kazlų Riteriai“, tačiau visi trys taškai nukeliavo į „ABC“ sąskaitą. Rungtynės baigėsi jų pergale 3:0 (25:13, 25:21, 25:11). Daugiausia taškais varžovus baudė E.Pusvaškis ir D.Naujokas, surinkę po 15 taškų. D.Naujokas su E.Araminu surinko po 19 naudingumo balų. „ABC“ tinklininkai, susikrovę šešių taškų laimikį, su 11 taškų kol kas pirmenybėse pirmauja. Tiesa, realus komandų einamasis išsidėstymas paaiškės, kuomet ketverias rungtynes sužais „Ežerietis“, „Majamis“ ir „Vilkaviškio TK“. Šių ekipų tarpusavio „razborkės“ vyks jau šį penktadienį.

Grįžtant į sekmadienį vykusias peripetijas, galbūt kiek daugiau intrigos žadėjo rungtynės tarp „Tornado“ ir „Kazlų Riterių“ komandų. Pirmame sete „Tornado“ galingiau rungtyniaudami greitai mėgino prasklaidyti tokius debesis, įveikdami „Kazlų Riterius“ įtikinamu skirtumu 25:13. Antrame sete tai padaryti jiems sekėsi sunkiau, tačiau iki seto pabaigos „Tornado“ taip pat įrodė savo pranašumą – 25:20. „Kazlų Riteriai“ pasiekė savo trečiame sete, kuriame sugebėjo išplėšti tašką, įveikdami varžovus 26:24. Nors bendrą pergalę 2:1 šventė „Tornado“, tačiau „Kazlų Riteriams“ tai buvo pirmasis taškas pirmenybėse. Šio mačo nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo po 14 NB sukaupę E.Simanauskas ir R.Lūžis.

 

Turnyrinė lentelė

 

Rungtynių statistika 03 24