Kazlų Rūdos atvirų 4×4 tinklinio pirmenybių reguliarųjį sezoną laimėjo „ABC“ tinklininkai

Praėjusį sekmadienį sporto centre buvo sužaistos paskutinės ketverios Kazlų Rūdos atvirų 4×4 tinklinio pirmenybių rungtynės, po kurių paaiškėjo visos komandos, kurios toliau kovas tęs pusfinaliuose dėl nugalėtojo titulo, taip pat ekipos, kurios dar mėgins pasivaržyti ir dėl paguodos prizo – Mažosios taurės. Po sekmadieninių akistatų paaiškėjo, kad šiame sezone kelionė jau baigėsi „PXNX“ ketveriukei.

Savotiškas atsisveikinimo su sezonu sekmadienines rungtynes „PXNX“ sužaidė palikdami visą tritaškį „Jamaikai“, nors pastarųjų gretose tądien į kovas stojo vos trys tinklininkai. O priešaky jamaikiečių laukė dar viena akistata. Kaip parodė šios komandos abiejų rungtynių visuma, tai lėmė ir aukštesnę poziciją galutinėje įskaitoje.

„PXNX“ tinklininkams iš esmės rungtynės įtakos galutinei pozicijai neturėjo. „Jamaikai“ trys taškai nukeliavo įveikus minėtus varžovus setus baigiant rezultatu 25:21, 25:19 ir 25:15. Nugalėtojams 18 taškų pelnė M.Radžiūnas.

Antrame tos dienos mače „Jamaikai“ teko gerokai paplušėti ir akistatoje su „Urėdijos“ tinklininkais. Pirmame sete jamaikiečiai varžovus palaužė 25:22, na o antras ir trečiasis setas baigėsi analogiškais rezultatais – 25:18. Vėl rezultatyviausiai rungtyniavo nugalėtojų trijulėje M.Radžiūnas, surinkęs 25 taškus. Naudingiausia šiame mače buvo 24 NB sukaupusi R.Jurkutė.

„Jamaikos“ tinklininkai, nors ir surinko iš viso tos dienos mačuose 6 taškus, tačiau aukštesnės nei penktos vietos turnyrinėje lentelėje jie tikėtis negalėjo. O tai reiškė, kad jamaikiečiai toliau kovas tęs dėl Mažosios taurės.

Įdomios rokiruotės turnyrinėje lentelėje vyko pirmojo ketverto komandų gretose – dvikovose tarp Vilkaviškio TK, „Eisas visada“ bei „Majamio“ ekipų. Jos lėmė, kurios komandos kausis pirmenybių pusfinalyje tarpusavyje. Taigi, Vilkaviškio TK ketveriukė po permainingos ir atkaklios kovos rezultatu 2:1 (25:19; 20:25; 25:16) įveikė pajėgią „Eisas visada“ komandą. O tai reiškė, kad vilkaviškiečiai reguliariajame sezone finišavo antroje pozicijoje.

Paskutinėse rungtynėse „Majamis“ savus uždavinius sprendė su „Ežeriečio“ ekipa. Po pirmo seto atrodė, kad varžovus marijampoliečiai tiesiog pervažiuos ir įveikė juos 25:7. Visgi antrame sete „Majamis“ matyt atsipalaidavo ir tai kainavo tašką. „Ežerietis“ sugebėjo iš Suvalkijos sostinės ekipos nugvelbti tašką laimint setą 25:23 ir išlyginant serijos rezultatą – 1:1. Visgi visus taškus ant „i“ sudėliojo „Majamis“. Trečią setą jis laimėjo 25:19, rungtynes 2:1 ir galutinėje įskaitoje šoktelėjo į trečiąją vietą, laipteliu žemyn stumteldami „Eisas visada“ ekipą.

Stebėtojo vaidmenyje buvo „ABC“ tinklininkai. Jie jau lig tol buvo sužaidę visas reguliaraus sezono rungtynes. Kaip parodė baigiamieji varžovų ekipų susitikimų rezultatai, „ABC“ tinklininkai, pasibaigus reguliariam sezonui, buvo nepajudinami ir tapo pirmo pirmenybių etapo nugalėtojais.