Kazlų Rūdos BK „Aura“ ir sporto centro atstovai debiutavo Lietuvos badmintono čempionate

Pastarųjų metų tendencijos rodo, jog olimpinės sporto šakos badmintono populiarumas skinasi kelią įvairiuose šalies miestuose, miesteliuose. Plečiantis šio žaidimo entuziastų ratui, kuriasi klubai, organizuojamos įvairaus rango varžybos, turnyrai, kuriuose kiekvienas badmintono mėgėjas pagal pasiektą meistriškumo pakopą gali realizuoti save, virti „savose sultyse“. Džiugu, kad metai iš metų auga ir Kazlų Rūdos badmintono sporto bendruomenė tiek masiškumo, tiek meistriškumo atžvilgiu. Pirmąkart Kazlų Rūdos BK „Aura“ ir sporto centro atstovai turėjo galimybę dalyvauti ir aukščiausio lygio šios sporto šakos varžybose – Lietuvos badmintono čempionate. Jis vyko vasario 02-04 dienomis Dzūkijoje, Druskininkuose esančiame Sportininkų rengimo centre. Net keletą dienų vykusiame čempionate varžėsi pajėgiausi šalies badmintonininkai. Tai buvo suaugusiųjų ir jaunių asmeninis čempionatas. Suaugusiųjų čempionate tarp septynių miestų atstovų varžėsi ir du Kazlų Rūdos sportininkai – sporto centro badmintonininkas Matas Revinskas ir klubo „Aura“ atstovas – Ignas Lukoševičius. Abu rungtyniavo vienetų ir dvejetų kategorijose.

Iš viso čempionate varžėsi kiek daugiau nei šimtas sportininkų. Esant tokiai konkurencinei aplinkai, natūralu, kad labai aukštų rezultatų tikėtis ganėtinai sunku, tačiau džiugina tai, kad Kazlų Rūdos vardas jau žinomas badmintono plačiuose vandenyse ir mūsų kraštas vis labiau įsitvirtina šios sporto šakos vystymosi šalies žemėlapyje. Kazlų Rūdos badmintonininkams šis čempionatas buvo svarbi, neįkainojama patirtis, suteikusi galimybę siekti dar aukštesnio meistriškumo.

Taigi, pabaigai norėtume paraginti visus mūsų miesto gyventojus, norinčius aktyviai praleisti laiką sporto salėje žaidžiant badmintoną, o vaikus siekti ir sportinio meistriškumo, atvykti į sporto centrą. Abejojantiems norėtume pakartoti badmintono klubo „Aura“ vieno veterano Vytauto žodžius – „Gailiuosi, kad anksčiau nežinojau, kad yra toks sportas…“.